Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen keverékek lehetnek...

Milyen keverékek lehetnek ezek a kiskutyák?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. máj. 4. 11:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/85 anonim ***** válasza:
Az emberek gondolkodásmódját nem tudod megváltoztatni. Legalábbis akik leszarják az állatokat! A kezét törném el annak a nyomorultnak aki kihajít egy kutyát vagy bármilyen más állatot vagy kínozza őket!
2011. máj. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/85 anonim ***** válasza:

Ha megváltoztatni nem is tudom, de legalább legyen aki a szemébe mondja, hogy szemét ember és a környezet megveti.

És nem csak azt kell kritiizálni, aki konkrétan megkínoz egy állatot.

Az is helytelen, ha valaki egy kutyát egész életén át helytelenül tart, ingerszegényen és elszeparáltan.

Sokan felháborodnak, hogy ez miért rossz, de fejlettebb népeknek ez természetes.

Egyszer talán nálunk is elfogadott lesz, hogy állatot tartani felelősség, pénz, ami időt és energiát is igényel.

És aki nem így tart, az megvetendő.

2011. máj. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/85 A kérdező kommentje:
Én inkább már nem mondok semmit, meg hagyom az egészet.. legyél boldog avval, hogy igazad van, remélem most már nyugodtan fogsz aludni... sztem mondhatok akármit te akkor is kitalálsz valami újat, hogy hú de az nem jó, az nem elég a kutyának, ez kell, az kell, amaz kell. akármit is tennék vele, akármit is adnék meg neki, neked az akkor se felelne meg.. akkor inkább törődj avval, hogy saját kutyádnak meg legyen az amiket itt leirtál és igy megkapja az általad elképzelt fényűző életet..:)
2011. máj. 9. 20:50
 84/85 A kérdező kommentje:

és azt meg te hogy tudod lekövetkeztetni hogy minket nem érdekel az állatok szenvedése? magyarázd már el légyszives... ha visszaolvasnál néhány dologra, és nem csak a belekötést keresnéd a válaszaimban, meg a másik válaszoló válaszaiban, talán rájönnél, hogy ez nagyon nem igy van, hogy minket nem érdekel. és ezt ne is jelentsd igy ki, mert evvel az erővel én is nyugodtan kijelenthetem rólad..

én is segitettem már több kutyának, meg ha hiszed, ha nem más állatoknak is... egyik állat se érzi rosszul magát nálunk... szóval igy ismeretlenül légyszives ne jelents ki dolgokat rólam(rólunk).

2011. máj. 9. 20:57
 85/85 anonim ***** válasza:

Kérdező, lehet hogy nincs tapasztalatod fórumozásba, akkor mondom: nem minden írás szól neked, a többi hozzászóló is beszélgethet egymással. Úgyhogy ezt is vedd figyelembe.


Ha nem tudod követni, akkor sajnálom, de ettől én még nem rejtem véka alá a véleményem és a válaszom.

2011. máj. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!