Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Nem sokára költözü...

Mit tegyek? Nem sokára költözünk! Van egy kutyám akit nagyon szeretek, de sajna nem vihetem magammal mert panelba megyünk!

Figyelt kérdés

Nincs hozzá szokva a benti élethez, sem a fürdetéshez! Nem akarom itt hagyni magára! Anyám nem foglalkozna vele, mert ő sem lesz itthon, 2 havonta jár ki külföldre! Üres lesz a ház, csak a kutyám marad itthon egyedül! :S


Én a párommal költözök! :) Itt hagyjuk anyámat! És a kutyámat! :( Bár az utóbbit nagyon nem szívesen! De a párom utálja bent őket! A szőre is nagyon hullik és én sem szívesen tartok magam mellett úgy állatot, hogy nem tiszta és ki tudja miket szedett össze kint az udvaron! :S


Ötletek?


2011. jún. 14. 08:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
49%

Inkább ne vidd magaddal őket, keress szerető gazdát nekik, valakit aki nem olyan aberrált mint te.

És soha többé ne tarts állatot.

Szívesen mondanám, hogy gyereket se szülj inkább, de gondolom arról úgysem tudnálak lebeszélni, így csak reménykedhetünk hogy messze esik az alma a fájától.

2011. jún. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 anonim ***** válasza:
66%
nem lehet h ez csak kamu kérdés? lehet hogy holnap meg a páviánját nem akarja a küldföldre császkáló anyukánál hagyni. csak az a fura hogy a belinkelt kérdésben még a kommentjei is ugyanazok épphogy csak a macska szó van felcserélve kutyára. de még egy hét és kiderül h egy egész állatfarmot kell otthagynia. hát öö izé. ha igaz és 2 állatot is magára kiván hagyni....(persze felelősségteljes gazdi, akinek többet érnek az állatok, a társai az emberknél. persze pont a párja kivétel). De én nem is értem, hogy merülhet fel kétsége ha ennyire szereti őket?!
2011. jún. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem fog többet válaszolni mert elfogytak az előre megírt válaszok. :D
2011. jún. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 Csilla Julianna ***** válasza:
49%

Most már nekem is gyanus. Biztos kamu az egész történet. Ebből írja a diplomáját, és teszteli a válaszolókat :)

Nem rossz. Hogy ez nekem nem jutott eszembe anno :P

2011. jún. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 anonim ***** válasza:
66%

a kedvencen az volt h nem kér az idegen emberek tanácsaiból!:-D ööö hát pedig itt csak idegenek vannak. ezt nem sejtette?

én sem értem h mit akar amúgy. se dokihoz nem akarja vinni, se gondoskodni róla, se takarítani utána (huu remek kis asszionyka lesz ám!), se elajándékozni, se magára hagyni, se elatattani (amit etikus doki nem is csinál, ha egészséges a macsek.bár biztos megtatálja az ilyen dokit ha akarja. zsák a foltját).


Kedves Kérdező!


MIt szeretnél akkor? ha úgy érzed hogy 20 évesen hogy ez a pasas életed férfija és érte megéri feladni 2 másik életet, h steril helyre szülhess gyreket (hisz gondlom örökre szól ha érdemes feladni érte másik 2őt). akkor keress családot az állítólag szeretett állataidnak.


Ha van benned annyi tartás meg szeretet az állataid iránt akkor a pasid elé állsz és megmondod h velük mész csak.


Ha ez csak kamu kérdés, az sem gáz. mindenkinek volt ennyi fölös ideje válaszolgatni.

2011. jún. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:
49%
de jót röhögtem az elfogyott válaszokon.:-)
2011. jún. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:
49%

de még egy dolog ami érdekel. ha ez kamu, akkor hol a poén? értem én a viccet, de egy bosszantó kérdés kiirásában és a kommetek olvasásában hol a vicc? ugy értem én is szoktam röhögni hülye embereken, napiszar.hu meg ezek, de az más. itt még nem is látja h kit húzott fel. engem nem szokott érdekelni vagy 10 másik vadidegen ember hőbörgése, főleg nem tesz boldoggá.

de legalább irt volna vmi vicces kommentet:S

2011. jún. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 anonim ***** válasza:
49%
na és akkor mégis mit vársz, kedves kérdező? Én az ilyen pasit rögtön kidobnám. Mert ha ebben nem hajlandó kompromisszumot kötni veled, akkor az egész életed ilyen lesz, hogy a pasid parancsol neked. kell ez neked?
2011. jún. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 anonim ***** válasza:
49%

Annyira gyerek vagy még. Én csak 2 évvel vagyok idősebb nálad,de sokkal komolyabban végiggondolom a dolgaimat. Nagyon gyerekes a stílus is,amiben írsz.

Egyébként pedig szerintem is kamu a kérdés.

Ha a babás témában keresek,ott majd találok olyat,hogy a gyereket utáljátok bent,és nem akarod az üres házban hagyni?

Mert még az ok,hogy külön felteszed ezeket a kérdéseket,dehogy a válaszok is szóról szóra ugyanazok,na ez fura...

2011. jún. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 A kérdező kommentje:

Lehet szidni, meg mondani, hogy kamu a kérdés, de nem az, de a párom tényleg nem engedi meg bent az állataimat, és azért kérdeztem meg, hogy mit csináljak, de ti csak szórakozni meg gunyolódni tudtok, hát ehhez gratulálok! És egyikőtöknek sincs joga ilyet írni ha lenne babánk azt is lepasszolnánk, mert nem szeretjük odabent!!! Ez nem segítség, amit csináltok, hanem szánalmas! Lehet beszólogatni, de tudjátok ám, kit minősítsetek le így! Majd ha ti kerültök ilyen helyzetbe, meglátjuk akkor is így reagáltok-e!!A többire nem is fogok reagálni!Már meg is bántam hogy tanácsot kértem!Na de hagyjuk is!Ja és majd én eldöntöm mit kezdek az életemmel!...Köszi!Nem kérek több választ!

Ja, és azzal költözöm össze, akivel akarok!! Azt nem ti mondjátok meg, hogy 20 évesen összeköltözhetek-e a párommal, vagy sem! És még egyszer mondom, hogy nem, NEM terveztem az utcára dobni az állataimat, csak még nem tudom, mit csináljak velük!

És utolsó, vagy utolsó előtti, vagy nemtom hanyadik válaszoló; tudod ám, hogy ki a gyerekes...

2011. jún. 14. 12:48
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!