Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Nem sokára költözü...

Mit tegyek? Nem sokára költözünk! Van egy kutyám akit nagyon szeretek, de sajna nem vihetem magammal mert panelba megyünk!

Figyelt kérdés

Nincs hozzá szokva a benti élethez, sem a fürdetéshez! Nem akarom itt hagyni magára! Anyám nem foglalkozna vele, mert ő sem lesz itthon, 2 havonta jár ki külföldre! Üres lesz a ház, csak a kutyám marad itthon egyedül! :S


Én a párommal költözök! :) Itt hagyjuk anyámat! És a kutyámat! :( Bár az utóbbit nagyon nem szívesen! De a párom utálja bent őket! A szőre is nagyon hullik és én sem szívesen tartok magam mellett úgy állatot, hogy nem tiszta és ki tudja miket szedett össze kint az udvaron! :S


Ötletek?


2011. jún. 14. 08:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:
49%

infantilis

felelősségtudat nélküli

és buta is,

hiszen tegnap már kérdezted ezt a macskával,akkor mit vártál ma?

Nőjj felkislány és gondolkozz már el mit csinálsz az állataiddal és mit csinálsz itt két napja.

És akkor kérj ki magadnak valamit,ha van mire. amit eddig mutattál az alapján nincs mire kinyitni a szádat.

2011. jún. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 xnorkax ***** válasza:
76%

OMG, jót röhögtem. xD Mi a jó abban, ha bemásolja a válaszait mindenhonnan? Nehéz újakat kitalálni? :/ Érdekes.

Hát nézd, gyökér vagy. Bocs, de ez az igazság. :)

2011. jún. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:
95%
Én 21 éves vagyok, 4 hónapja költöztem össze a párommal albérletbe, lakásba. Van egy kutyám. Meg sem fordult a fejemben, hogy otthon hagyjam, itt él velünk. A páromnak még soha nem volt kutyája, sőt ékszerteknősön kívül más állata sem és ő sem tartotta jó ötletnek a kutyát a lakásban tartani, de észérvekkel sikerült meggyőzni. Imádja a kutyát és gyakran ő szokta megmosni a lábát séta után, stb. Szóval ne mondd nekem azt, hogy semmit nem tudsz tenni ebben a helyzetben. Hiába hajtogatod azt hogy szereted az állatokat, ezzel esetleg magadat hitegeted de a cselekedeteid alapján valójában hidegen hagynak. Ez az oldal azért jött létre, hogy ismeretlen emberektől tanácsot kérhess. Feltettél egy kérdést, megkaptad a tanácsokat, erre fel vagy háborodva, hogy neked senki ne mondja meg mit tegyél. Akkor egyáltalán miért kérdeztél, mi ebben a logika? Nem kell mindent támadásnak venni, higgadj le egy kicsit és gondolkodj el a válaszokon, majd rájössz, hogy minden sértő választ te magad provokáltál ki a hozzáállásoddal. Amúgy ha hagyod magad felidegesíteni azzal éppen hogy mások irányítanak. Gombnyomásra ugrasz mint egy robot.
2011. jún. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:
100%

Pfuh.. Ez igen érdekes kérdés. Asszem én el is zavarnám a pasit a francba (vagy ha nem is zavarnám el, de az összeköltözést többé nem hoznám szóba) ha ilyet mondana. Az én párom ugyanúgy kutyás mint én. Mi is házat keresünk, de panelt sosem választanánk, pont azért, mert 3 kutyával nem mennénk ilyen helyre. Inkább akkor még élünk kicsit a szüleinknél, minthogy a kutyáinkat elhagyjuk.

Én 23 vagyok, de biztos nem hagynám, hogy egy pasi mondja meg, mi legyen a kutyámmal...

2011. jún. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 A kérdező kommentje:

Tudod ám,ki az infantilis... Nem vagyok sem infantilis,sem felelősségtudat nélküli,sem pedig buta!!!És nem is vagyok köteles tűrni,hogy ilyeneket írj!!

Láthatóan nem értitek a helyzetemet,a páromat pedig NEM fogom kidobni egy kutya miatt!!Vagy akár egy macska miatt!!Jó,persze,nagyon szeretem őket,sőt,som esetben jobban,mint az embereket,de ők akkor is csak állatok,egyértelmű,hogy nem fogom miattuk otthagyni a barátomat!!

De szerintem itt hagyjuk abba,ha csak oltogatni tudtok,meg ilyeneket írni,hogy felelőtlen és buta vagyok!Az a buta,aki ilyeneket leír ismeretlenül is más embernek!Szánalmas...

2011. jún. 14. 14:47
 56/75 anonim ***** válasza:
93%

Igazad van,tényleg nem vagy buta,se gonosz,csak nagyon,nagyon gyerek. Fogalmad sincs,hogy miről beszélünk,nem érted az összefüggéseket. Lehetsz még felelősségteljes ember,ha felnősz. Viszont attól félek,ha egyszer képes leszel átlátni,hogy mit tettél,sosem bocsájtod meg magadnak.Pláne,ha elpusztulnak az állataid.

Nőlj fel, Kicsilány!!

2011. jún. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 anonim ***** válasza:
100%

jó!!!költözz már össze a pasiddal!!!

Hihetetlen nem értesz meg egyszerű mondatokat. ugyanazt fújod újra és újra...

B*asszus add őket egy másik családhoz és mindenki jól járt! most ebben mi a baromi nehéz?? jézusom el sem hiszem h majdnem korombeli vagy...

2011. jún. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 xnorkax ***** válasza:
100%
Ha neked a párod (akivel lehetséges, hogy 1 év múlva elválnak útjaitok) többet ér, mint a két állatod élete, akkor hajrá, szerintem itt mindenki lesz*rja, hogy kivel költözöl össze és kivel nem. Feltettél egy kérdést és mivel szólás szabadság van mindenki elmondta a véleményét. Legközelebb ne menj bele ilyenbe. Pont.
2011. jún. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 anonim ***** válasza:
100%

huh. szegény kislány, funkcionális analfabéta. éljen a liberális oktatás! :D


nagy egyéniség, okos, szép, csodálatos, csak nem tudja értelmezni a válaszokat, amiket leírtatok neki, és minden javaslatot és kérdésfelvetést támadásnak érez...


komolyan, sajnállak kérdező...

2011. jún. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim ***** válasza:
De most mi a bajod??? csomóan értelmes válaszokat írtak! próbáld meggyőzni a párodat. Vagy akkor válj meg a kutyustól bár sztem az elég durva lenne de te döntesz.
2011. jún. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!