Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Nem sokára költözü...

Mit tegyek? Nem sokára költözünk! Van egy kutyám akit nagyon szeretek, de sajna nem vihetem magammal mert panelba megyünk!

Figyelt kérdés

Nincs hozzá szokva a benti élethez, sem a fürdetéshez! Nem akarom itt hagyni magára! Anyám nem foglalkozna vele, mert ő sem lesz itthon, 2 havonta jár ki külföldre! Üres lesz a ház, csak a kutyám marad itthon egyedül! :S


Én a párommal költözök! :) Itt hagyjuk anyámat! És a kutyámat! :( Bár az utóbbit nagyon nem szívesen! De a párom utálja bent őket! A szőre is nagyon hullik és én sem szívesen tartok magam mellett úgy állatot, hogy nem tiszta és ki tudja miket szedett össze kint az udvaron! :S


Ötletek?


2011. jún. 14. 08:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
100%
Az érveid nem segítettek, akkor jöhet a fenyegetőzés. Vagy kutyával, vagy sehogy. Ha szeret, akkor meg fogja érteni, hogy Neked ez fontos.
2011. jún. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 Csilla Julianna ***** válasza:
100%
A párod hipohonder :( - ez van. Nem hinném, hogy meg tudod változtatni. És ha most győz, győz majd másban is. Biztos, hogy ő a párod????,
2011. jún. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 anonim ***** válasza:
100%

mondd meg,hogy nélküle nem mész.

ő se jár az utcára? erdőbe? nem úszik a dunában?

(nem is értem az ilyen hisztis embereket. Nekem nem kéne egy ilyen hapsi az biztos. a férfi az szereti az állatokat, két kézzel belekotor a bundájukba és meggyúrja őket)

2011. jún. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a városi lány,vidéki pasival.

Nálunk ez úgy ment,hogy először kérdés nélkül beengedtem a kutyát. Ő hazajött,meglátta,kiaakadt. Akkor úgy tettem,mintha nem is hallanám. Amikor elkezdte nekem mondani,akkor elmondtam neki,hogy amíg én takarítok, és rend van,és nincs büdös,addig bizony a kutyusok bejöhetnek.És ha ez nem tetszik,akkor akár haza is költözhetek anyuhoz. Azóta is van,hogy morog,de tegnap pl az ágyban bírkózott két kutyával :)

Szerintem próbáld elmesélni a párodnak,hogy te felelősséget vállaltál a kutyáért,és nem vagy hajlandó otthagyni. Közös lakás? Vagy csak az övé? Ha az övé,az necces, de akkor is elmondhatod,hogy vagy kutyával költözöl,vagy sehogy. Hidd el,ha elviszed, sokkal közelebb kerülsz hozzá,és hihetetlen élményekben lesz részed,mert 1000szer meg fogja hálálni a kis bestia nap,mint nap,hogy szereted. És a párod is elfogadja majd.

Az én egyik kutyám egy kölyök berni. A párom mindig próbálkozik,hogy de ugye,ha nagy lesz,akkor már nem fog bejárni,én mindig mondom,hogy dehogynem. De már ő is szereti őket, sokszor észre se veszi,és együtt nézik a tévét. :)

2011. jún. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 anonim ***** válasza:
100%

VAgy esetleg kérhetsz tőle "próbahónapot" :)


Egyébként abba belegondoltál,hogyha a kutyának a párod szerint kint a helye,akkor lehet,hogy soha többé nem lehet kutyád?

2011. jún. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mennék a kutyám nélkül. Ő hozzám tartozik.

Aki ezt nem hajlandó elfogadni, az nem lehet az én életem párja:(

2011. jún. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:

hát igen. ha ilyen nagy dologban hagyod győzni, akkor majd mindenben akar. most egy kutya ÉLETéről van szó.igenis, ha szereted állj a sarkadra. és ne röhögtessen már a betegségekkel, már csak a metrón több baci van mint bárhol. meghigy mbehozz a őket... naneee ez csak duma. mert ő nem jár az utcán???sztem ha olyan fene gyakori lenne a kutyától átragadó betegségek nem lenne ennyi embernek kutyája lakásban.

és igen. adj ultimátumot. vagy vele v nem mész.

de én még mindig azt mondom h nem tudnék megbocsátani a páromnak ha el akarná paterolni mellőlem a kutyát.

2011. jún. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:
51%
Ezt tegnap olvastam és macskával.Akkor is megkaptad a hideget.Úgy írod ,,kutyám" ,,macskám".Akkor?! (Na látod,az ilyenek miatt lesz értelme az ebadó bevezetésének,hogy 100X is meggondolja a kutyatartást és annak minden velejáróját az ilyen ember)Te nem is szereted őket!
2011. jún. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
49%

Így van, tegnap ugyanezt a kérdést tetted fel macskával:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__1883761-mit-..


Szerintem gondolkozz el. Mélyen.

2011. jún. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
66%

Még a válaszok is ugyanazok.

De egy mocskos kisköcsög vagy......

2011. jún. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!