Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Nem sokára költözü...

Mit tegyek? Nem sokára költözünk! Van egy kutyám akit nagyon szeretek, de sajna nem vihetem magammal mert panelba megyünk!

Figyelt kérdés

Nincs hozzá szokva a benti élethez, sem a fürdetéshez! Nem akarom itt hagyni magára! Anyám nem foglalkozna vele, mert ő sem lesz itthon, 2 havonta jár ki külföldre! Üres lesz a ház, csak a kutyám marad itthon egyedül! :S


Én a párommal költözök! :) Itt hagyjuk anyámat! És a kutyámat! :( Bár az utóbbit nagyon nem szívesen! De a párom utálja bent őket! A szőre is nagyon hullik és én sem szívesen tartok magam mellett úgy állatot, hogy nem tiszta és ki tudja miket szedett össze kint az udvaron! :S


Ötletek?


2011. jún. 14. 08:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
49%

dehát kaptál kismillió tanácsot!!!!!!

és senki sem tiltotta meg h öszeköltözz csak elmondtuk h MI AKIKET TE KÉRDEZTÉL elküldenénk a p*cs*ba egy olyan faszit aki el akar választani az állatunktól. senki sem mondta h ezt tedd...

2011. jún. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 anonim ***** válasza:
49%

Mégis milyen válaszra számítottál???

Aki szereti az állatkáit, az nem hagyná el őket semmi pénzért! Te másképp gondolod, el akarod hagyni őket. Nem így van?

Akkor legalább keress nekik megbízható gazdát.

Más tanács nincs.

2011. jún. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:
81%

Igen,gyerekes vagy. A válaszaid nem egy megfontolt felnőtt értelmes,végiggondolt válaszai,hanem egy lázadó,butácska tini vagdalkozása. Nem jó egy tanács se,amit itt adtunk. Mit vártál? Hogy majd megnyugtatunk,hogy jó lesz ott szegény kutyának/macskának a semmiben tök egyedül? Hát nem fogunk megnyugtatni,mert nem így van.

Nem is érted,amiket írtunk,nem is arra válaszolsz,csak irkálsz a semmibe. Tudod,a pszichológusok azt mondják,amit megteszel egy állattal,azt megtennéd egy emberrel is,tehát,jogos volt,aki a kisbabára célozgatott. És tényleg,mi a különbség? Mindkettő egy olyan,bizonyos szempontból magatehetetlen lény,akiért felelős vagy,akinek tőled függ az élete.

És egyébként mi biztosan nem fogunk itt sírni,ha ilyen helyzetbe kerülünk. Mi ugyanis nem fogunk ilyen helyzetbe kerülni,ugyanis SOHA meg sem fordulna a fejünkben,hogy magárahagyjuk az állatainkat.

Igaz, kutyások?

2011. jún. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:
75%

Már a cicás kérdésednél is leírtam, hogy mit tehetnél a cicádért. Erre te kiakadtál és nekem estél.

Most elmondom még egyszer, hátha ezúttal megérted: Mi felsoroltuk az összes lehetőséget. Vidd magaddal, hagyd ott, add oda vagy altasd el.

Nincs több verzió.


Leszámítva azt, hogy maradj te is otthon, és ne költözz össze a barátoddal, de ezt úgyis hiába tanácsolnánk, nem fogod megtenni, csak majd megint jön a hiszti, és a jó öreg "ez az én életem, azt csinálok vele, amit én akarok" szöveg.

2011. jún. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
49%

igaz.

semmire nem reagált. kapott 4 oldalnyi választ és nem tudja mit tegyen.bőven volt benne hasznos válasz.

és megint csak igen, magammal vinném őket.max akkor hagynám el őket ha már nem tudnám etetni őket, de amig meg tudnám felezni velük a kajaadagomat addig nem.

2011. jún. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 A kérdező kommentje:
Hogy merészelsz ilyet írni nekem,hogy amit egy állattal teszek,azt a saját kisbabámmal is megtenném?!Nem is ismersz engem,fogalmad sincs róla,hogy ki vagyok,gőzöd sincs róla,milyen az életem!!!Milyen jogon minősítesz akkor le?!Amíg nem voltál az én helyzetemben,addig nekem ne merj ilyeneket írni,hogy a babámat is elhagynám és hogy nincs különbség!!Az állat az nem ember,nem a sajét gyerekem!!Sose tenném ki a babámat!!És az állataimat sem akarom!Nem olyan ember vagyok,és a párom se olyan,csak nem szereti bent a lakásban az állatokat,olyan nehéz ezt megérteni?!
2011. jún. 14. 13:49
 47/75 anonim ***** válasza:
49%

de megértettük, ezért mondzuk h ha nem akarsz vitatkozni a pároddal, és szereted a kutyát meg a macskát is akkor keress nekik másik gazdát, ahol boldogan élhetnek tovább. végülis ez a cél nem??h neked is jó legyen meg később ha tultették magukat a traumán akkor nekik is.

amugy meg kattanj már le a gyerektémáról és foglalkozz a már meglévő állataiddal. csúnyát mondtak neked és kész. mit kell ezen prörögnöd? miért nem azokkal "beszélsz" akik segíteni akarnak?

2011. jún. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 anonim ***** válasza:
66%

Buta vagy kislány...

Nem én mondom,hogy megtennéd,hanem sok okos, tanult, tapasztalt pszichológus. És akár hiszed,akár nem,majdnem ugyanaz. Felelőtlenek vagytok,és a szememben állatkínzók. Te,és az a nagyszerű párod is.

Lusta vagy takarítani, lusta vagy gondoskodni..

Egy hisztis gyerek vagy,semmi több.

Most se értelmesen válaszoltál,hanem kb bemásoltad az egyik ezelőtti hozzászólásodat.

Nem ismerlek. Tény. Nem is szeretnélek megismerni. Bőven elmond mindent rólad az,amire készülsz.

Te is tudod,hacsak nem vagy csonthülye,hogy egy felnőtt,keverék,neveletlen ( mert abból,ahogy írsz,kétlem,hogy értesz egyáltalán a kutyákhoz...)kutyát bárki is befogad. Tehát akármit is teszel,az jó eséllyel okozza a kutyus halálát. De tudom,te szereted őket,csak a párod, az a szent,az a csodás ember,az nem szeretné,ha a nózikájába szőröcske menne,vagy hapciznia kéne a bacikáktól.

Szánalmasak vagytok így ismeretlenül is.

És ismétlem. SOHA nem leszünk ilyen helyzetben,és soha nem is voltunk,tény. És tudod miért? Mert mi SZERETJÜK!!!! a kutyánkat/macskánkat

2011. jún. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:

kimaradt:


annak,hogy egy keverék.... bárki is befogad minimális az esélye.

2011. jún. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Kis herceget, aztán talán megérted a lényeget...
2011. jún. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!