Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Nem sokára költözü...

Mit tegyek? Nem sokára költözünk! Van egy kutyám akit nagyon szeretek, de sajna nem vihetem magammal mert panelba megyünk!

Figyelt kérdés

Nincs hozzá szokva a benti élethez, sem a fürdetéshez! Nem akarom itt hagyni magára! Anyám nem foglalkozna vele, mert ő sem lesz itthon, 2 havonta jár ki külföldre! Üres lesz a ház, csak a kutyám marad itthon egyedül! :S


Én a párommal költözök! :) Itt hagyjuk anyámat! És a kutyámat! :( Bár az utóbbit nagyon nem szívesen! De a párom utálja bent őket! A szőre is nagyon hullik és én sem szívesen tartok magam mellett úgy állatot, hogy nem tiszta és ki tudja miket szedett össze kint az udvaron! :S


Ötletek?


2011. jún. 14. 08:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:

Na szóval... Az igaz, hogy Te vállaltál érte felelősséget, ha nem tudod magaddal vinni, ami neked is, meg főleg a kutyádnak lesz szenvedés, gondoskodnod kell arról, hogy sokat foglalkozzanak vele, szeressék.

De...ha a párod igazán szeret (én ezt nyilván nem tudhatom, nem is szólok bele) de akkor megtenne érted annyit, hogy elviheted a kutyádat, mert tudja hogy ez Neked fontos. Ha nagyon hullik a szőre, most fürdesd meg, keféld ki a szőrét, vidd el kozmetikushoz ha kell. És akkor kihullik belőle a legtöbb szőr, de ha minden nap még emellett fésülöd, akkor nem fog sok szőrt hullatni a lakásban.

2011. jún. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim ***** válasza:

Az a helyzet,ha most,az összeköltözés előtt nem tudtok megegyezni ilyen fontos témákban,később sem lesz jobb a helyzet.

Nálunk a következő van:2 bullterrierrel élünk egy házban,akkor mennek a kertbe,mikor kedvük van,de alapból ágyban alvó benti kutyák.

Utálok takarítani,beteg vagyok már a gondolattól is,olyan a lakásunk,mint egy palesztin menekülttábor.Egy héten egyszer keservesen kitakarítunk,amit muszáj és ennyi.Férjuram igazából csak mulat az egészen,takarítani segít a heti egyszeri alkalommal,de nem érdekli különösen.25 évig élt egyedül,és szerencsémre már akkor sem volt tisztaságmániás.Ne azt képzeljétek el,hogy nagy kosz van,de nem egy pedáns háztartás.SOHA nem volt még semmi betegségünk.

Szóval mi vagyunk a másik véglet,akinek nem tetszik,mi van nálunk,nem jön,nem fog hiányozni.Az állataimtól SENKI kedvéért meg nem válok.Pasi annyi van,mint tarka kutya,mindig lehet újat találni(mondjuk mi már 10 éve élünk együtt).

2011. jún. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
ha nem kérsz kioktatást akk minek írsz ide, nem a Te életedről volt szó, hanem egy Kutyáéról, akit ha annyira szeretsz, akk nem hagyod el!!!!!! teljesen jogos amit itt írt egy hozzászóló!
2011. jún. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:
100%

Be illene a humor témához! Nos kedves kérdező elmondom mit gondolok!

Nem ismerlek ez tény és való . Mindenki hasznos válaszokat ír csak te nem tudod elfogadni. Én részemről nem költöznék oda egy olyan emberrel aki bármikor kidobhat vagy szakíthatunk stb.. De egy kutya egy életen át szól . Ha elviszed a kutyusod menhelyre előbb utóbb elaltatják . Kész. Majd akkor bőghetsz! És te egy gyerekes kis nemírom le mivagy! AZ ÁLLAT NEMESEBB LÉNY MINT AZ EMBER MERT TUD FELTÉTEL NÉLKÜL SZERETNI.... A csodálatos párod nem hinném... Kis csicskák vagytok mind a ketten.

2011. jún. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:

Szépen dirigálna nekem egy kan!Még akkor se,ha aranyból lenne neki és a világ legnagyobb szexbajnoka lenne.

Úgy vágnám ki,mint a taknyot.

2011. jún. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:
Sajnos, de tényleg így van! :( Én senki kedvéért sem válnék meg tőle...nincs az a pasi!
2011. jún. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:
milyen fajta kutya?megkérdezhetem?
2011. jún. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:
Végül is az is igaz, amit a többiek írnak. Megpróbáltam én is kedvesen segíteni, mert az egyik oldalról az illik, de a másik oldalról én is azt hiszem nem szereted eléggé a kutyádat, ha meg tudnád vele tenni ezt...
2011. jún. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 panettone ***** válasza:
100%

Még csak hétfő van és van aki elvitte a hét hülyéje címet?


Kicsi csillag, írd le mit szeretnél hallani!

Írjuk ide hogy a Harap utca 3 alatt várják a kutyádat és hogy teljes legyen a lelki nyugalma akkor viheti hű társát a Ciccet is?

Méégis mi a túróst vártál? Ki ldja eg a gondjaidat ha Ti magatok csak tébláboltok?

Hívj végig 125 menhelyet, állatvédő szervezetet és láthatod tele az ország minden négyzetmétere az ilyen Barbiagyúak kidobott, megunt kutyáival.

Válaz kell?

Itt van: embereld meg magad és ha nem állsz ki a pároddal szemben az állataidért akkor chipeztesd be, ivartalanítasd meg és ha így találsz nekik gazdit aki befogadja akkor megnyugatatóan rendezted a sorsukat és le a kalappal.

Addig meg javaslom hogy ha nem teszenek a válaszok Ne itt olvasgass, ide állatbarátk járnak hinteni az igét, hogy aki valóban tanácsra vágyik nem pedig Isteni suggallatra annak segítsenek, illetve hogyaz ilyeneket leoltsák. ugyanis a Ti hulladékaitok alszanak a mi kanapéinkon, eszik a mi kutyáink tápját. Mielőtt írod hogy nem, szólok hogy de nálam konkrétan 4 ilyen megunt kutya van...és ha Te le passzolod őket simán lehet hogy ráunnak és ide kerül vagy egyik másik válaszolóhoz vagy egyszerűen a dögkútra, mert odaadod az első jöttmentnek aki elviszi és igér fűt fát aztán egy pit gyakorol rajta egy edzésen utánna meg félholtan mehet a többi döggel egy dögkútba...


Mégis mi a francot gondoltál kinek kellenek a megunt kedvenceid? Akik ráadásul mint írod, büdösek, rühesek terheltek mindenféle fertőző betegséggel. nem tudnak kultúráltan viselkedni hiszen nem lehet velük egy fedél alatt élni... Csodálnám ha nem lennének pluszban még sugárfertőzöttek is...


A te kutyád/macskád a te nevelésed, a te felelőséged.

2011. jún. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 anonim ***** válasza:

Utolsónál a pont!

Nálunk pl.az egyik kutya egy szaporító agyonelletett,agyoncsászározott meguntja.Neki szerencséje volt,de sokezer társának nincs.

2011. jún. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!