Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szörnyű lelkiismeret-furdaláso...

Szörnyű lelkiismeret-furdalásom van, kidobjam a kutyát?

Figyelt kérdés
Ideiglenes örökbefogadója vagyok egy kiskutyának, aki őszintén szólva egy csöppet sem passzol hozzám. Mikor meg kellett adni a kritériumokat, pörgős kutyát mondtam, ehhez képest ez a kis eb egész nap fekszik, egy kilómétert nem lehet vele lefutni, mert elfárad. Próbáltam megszeretni, a pozitív oldalát látni, de nem megy:( Egyáltalán nem illik hozzám ez a kutya. Mindemellett elég komoly nevelésbeli problémák vannak, amiket tudnék hogy kezelni (az 'állandó kutyám hasonló volt, mivel ő illik hozzám, volt motiváció, leneveltem), csak egyszerűen nem érzek rá kedvet. Tehernek érzem őt, de nincs szívem visszaadni a menhelynek. Mit tegyek?

2012. márc. 22. 20:30
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 A kérdező kommentje:
Nem érezheti, mert elfojtom. Mindent megkap, ami egy kutyának kell, egyet nem tudok neki megadni: a szeretet. Egész nap jönne az ölembe, és ez engem frusztrál, a kényeztetést valóban nem tudom megadni.
2012. márc. 22. 20:41
 12/69 anonim ***** válasza:
42%
Most komolyan.. a te szüleidnek is vissza kellett volna adniuk téged a kórháznak, ha nem vagy olyan mint amilyet elképzeltek? A kutya, ha foglalkozol, ismétlem, foglalkozol vele, alkalmazkodik. De tényleg jobb lenne ha visszaadnád azt a szerencsétlent. Lehet nyugodtan lepontozni...
2012. márc. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 A kérdező kommentje:
Szerintem az ember a kutyát választja, mégpedig éppen azért, hogy illeszkedjen a személyiségéhez. te csak úgy random elhoztál egy kutyát, ahogy esik, úgy puffan alapon? Úgy gondoltad, tök mindegy, milyen, jó lesz? Érdekes felfogás...
2012. márc. 22. 20:46
 14/69 anonim ***** válasza:
92%
beszélj a menhellyel a problémádról
2012. márc. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 anonim ***** válasza:
68%
Basszus... van egy kutyád, aki bújna az öledbe, hálás, hogy valaki ad neki kaját, odaadóan szeret, te meg kiraknád??? Hát gratulálok. Keress neki sürgősen másik gazdát, és SOHA, érted(?), SOHA többet ne nyúlj élő állathoz!
2012. márc. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 anonim ***** válasza:
65%
Add vissza, és ne jelentkezz többet ideiglenesnek. Egy kutyán 2 perc alatt meglátszik, hogy milyen vérmérsékletű. Ezt egy ideiglenesnek illik felismernie.
2012. márc. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:
57%
ma 20:48 -nál a pont!!!
2012. márc. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:
75%
Látom azért a kérdező jól lepontozott mindenkit, mert nem tetszenek neki a válaszok...
2012. márc. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:
87%

Nem értek sokat a kutyusokhoz, az biztos, ha egy állat, különösen egy kutya azt érzi, hogy a gazdi nem szereti, akkor bizony búsul, szomorú, és nem csoda ha nincs kedve futkározni.

Vidd vissza, és szerintem ne is kérj ki másikat!

Te nem a kutyákon akarsz segíteni, hanem a saját örömödet, elvárásaidat, igényeidet akarod kielégíteni ingyen kutyával.

Kerüld el a menhelyet messzire, és jó pénzért vásárolj magadnak olyat, ami szerinted neked megfelelő!

2012. márc. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:
63%
20:48-assal egyetértek én is!
2012. márc. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!