Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 3 hónapos amstaff...

Van egy 3 hónapos amstaff kiskutyám. Az első két lába görbe. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Jövőhéten viszem orvoshoz.lehet hogy első lábtőízület lazasága lenne? (carpal laxity)

2013. febr. 3. 21:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 A kérdező kommentje:
Itt mindenki ilyen gazdag 70 ezer forint egy havi fizetés mi felénk.
2013. febr. 3. 22:28
 12/86 anonim ***** válasza:
85%
A keverékkel semmi baj nincs, inkább egy olyat, mint szaporítótól egy beteg kutyát. Átvágtak az a nagy helyzet.
2013. febr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/86 anonim ***** válasza:
87%
Minek adsz neki kálciumot te szerencsétlen!? Valószínűleg az okozta ezt az elváltozást. A szaporítónál ahonnan elhoztad kaphatott valami gagyi minőségű tápot vagy maradékot, ilyenkor már az új gazdinál kapott minőségi táp kálcium tartalmától is így állhatnak a lábai, te meg még megnyomtad egy nagy adag cal-d-phos-szal. Miért kell agyatlanul kutyát tartani és csak utólag tájékozódni?! Házörzőnek? Gratulálok! Egy marék döglött lepkét se bíznék rád!
2013. febr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/86 anonim ***** válasza:
85%
Ha nincs pénzed, akkor ne tarts semmilyen állatot!
2013. febr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/86 anonim ***** válasza:
szia, a mienk 5 hónapos múlt. nem két forintért vettük, papíros. világéletében brit tápot kapott. pár hete vettünk az állatorvostól kálcium tabit (a márkáját nem tudom külföldön élünk). nemrég mondta a párom hogy "kiegyenesedtek" a lábai. megmondom őszintén nekem sosem tűnt fel hogy különösebben görbék lennének de lehet azért mert elfogultan nézek rá :))) nos a párom szerint tuti a kálcium tabitól. nem tudom. de az is lehet hogy csak kinőtte. majd az orvos ugyis megmondja neked.
2013. febr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/86 anonim ***** válasza:
72%

Ennyi erővel menhelyről is hozhattál volna kutyát ingyen.


Amúgy felétek 70 ezer egy havi fizu? Érettségi azért van, ugye? Megértem, hogy válság van, de azért a barátom, aki gyárban dolgozik egy szakiskolai végzettséggel is többet keres...

Érdekes, hogy az ilyen nagy nyomorban internetre, számítógépre meg ilyen egyebekre mégis telik.

2013. febr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/86 anonim ***** válasza:
83%
# 16, nálunk is ennyi az átlagos fizu. Felsőfokú szakképzettséggel vagy takarítőnként egyaránt. A diplomás bér is csak 100 körül van. Ha így haladunk, néhány év és a diplomás bér is összcsúszik a takarítói fizetéssel. Elvárások vannak, fizetés meg nincs.
2013. febr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/86 anonim ***** válasza:
86%
Legalább orvoshoz eljut a kutya, oltás, chip is van. A gond az, hogy a kérdező nincs tisztában azzal mi az, hogy szaporító és tenyésztő. Ha pedig valakinek nincs annyi pénze kutyára, nyugodtan fogadjon be egyet menhelyről, mindenki jól jár.
2013. febr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/86 anonim ***** válasza:
90%

16. vagyok

Hm hát lehet :/ Elég szomorú ez, hova fog így jutni az ország...

Na de nem akarok offolni, de vannak mások is ennyi fizuval, mégis ki tudják fizetni a kutyatartás velejáróit. És ha már van számítógép, meg internet, akkor utána lehet nézni a dolgoknak kedves Kérdező! Mindenhol hirdetik az ingyen elvihető kutyákat, s figyelmeztetik a leendő gazdikat, hogy ne vegyenek kölyköt szaporítótól, pontosan ezért! Ha már megvan az eszköz, akkor legalább tájékozódna az ember. Én se vágok bele autószerelésbe anélkül, hogy nem néznék utána információknak.

2013. febr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/86 anonim ***** válasza:
86%

Hát kérdező te is így jártál mert spórolni akartál, most majd megtanulod hogy ha minőséget akarsz fizesd meg, ha meg csóró vagy ne tarts kutyát. Ha így marad a kutya akkor mi lesz vele kirakod? Ő nem tehet róla hogy egy paraszt gazdája van.

És szerinted mi a különbség egy házőrző meg egy nem házőrző kutya között? 8 általános azért megvan?

Nem kutya való neked hanem plüsskutya.

2013. febr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!