Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 3 hónapos amstaff...

Van egy 3 hónapos amstaff kiskutyám. Az első két lába görbe. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Jövőhéten viszem orvoshoz.lehet hogy első lábtőízület lazasága lenne? (carpal laxity)

2013. febr. 3. 21:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/86 anonim ***** válasza:

Reméljük,az segít.Azért érdemes lenne megnézetni kutyás dokival,nem vidéki lódoktorral.

Azok kutyához nem sokat értenek,tisztelet a kivételnek.

2013. febr. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/86 anonim ***** válasza:
100%
A calciummal rögzíted a már rossz lábállást. Gondolj bele, görbe csontra ráerősít, beleépül a kalcium, nem kiegyenesedik, hanem berögzül...az egy lódoktor aki ilyet javasolt! A mi kutyánknak is ez volt a baja, de rajta csak a porc erősítő segített...
2013. febr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/86 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom őszintén az én kutyám se kenelből való:(mert igen sporoltunk rajta de rájöttem nem éri meg:(Amennyit kínlódtunk vele:(((

Képet tudnál feltenni a kutyádról?

2013. febr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/86 anonim ***** válasza:
Ha öröklött rendellenesség,etetheted bármilyen kálciummal.
2013. febr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/86 anonim ***** válasza:

Nagyon nem mindegy, milyen módon "görbe " a kutyád lába.

Ha csak lábtőből kifelé fordul, akkor lehet öröklött, de a kálcium segíthet. Persze, az sem mindegy, mit eszik a kiskutya. Ha vállból görbül ó láb formában, az már komolyabb dolog. Azon nem segít a kálcium. Nem tudsz fotót mutatni róla?

2013. febr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/86 pál123 ***** válasza:
5%
Hello szerintem hivjal egy álat orvost hozza vagy vidd el lehet hogy csak te latod görbenek mert az amstaffoknal meg a bull tipusu kutyaknal csepet ugy nez ki mint ha görbe lenne am nem tudom mit van mindenki fel akadva arra hogy szaporitotol vette ???? en nekem is szaporitotol van es szebb mint egy törzskönyvezet ha vihetnem ki alitasra vinnem is mert az egyyik ismerösöb biroskodni szokot kutya versenyen es ö mondta hogy oda valo lenne am visza terve remelem jobban lesz a kiskutyad
2013. febr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/86 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó erre ne legyél büszke, sőt a bíró haverodnak ugyan azt kellett volna mondania mint amit mi mondunk.

Örülj hogy 1 vagy az 1000ből, és nem úgy jártál mint a másik 999.

2013. febr. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/86 anonim ***** válasza:
100%
Vidd versenyre. Van hobbi kategória, ott elmondja egy nem ismerős bíró is a véleményét a kutyádról. :)
2013. febr. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/86 pál123 ***** válasza:
0%
hat figyelj utolso elöti valaszolo : lehet hogy az 1000 böl en vagyok de mas is lehet ha oda figyel mindenre meg lehet belöle szép kutya is attol hogy nem törzskönyvezet utolso valaszolo : am lehet vinni versenyekre igy hobbi kategoriaba is hogy nincs törzskönyve ? nem tudom kerdezem
2013. febr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/86 anonim ***** válasza:
A hobbi kategória arra van. :)
2013. febr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!