Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 3 hónapos amstaff...

Van egy 3 hónapos amstaff kiskutyám. Az első két lába görbe. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Jövőhéten viszem orvoshoz.lehet hogy első lábtőízület lazasága lenne? (carpal laxity)

2013. febr. 3. 21:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 anonim ***** válasza:
91%
kira kenzo! Én lennék a legboldogabb a földön, ha a felesleges kalcium kiürülne a szervezetből. Akkor nem kéne félnem, mert imádom a tejet, képes lennék napi 2-3 litert meginni, viszont a szervezetem nem tudja feldolgozni rendesen. Majdnem ráment mindkét vesém középiskolás koromban.
2013. febr. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/86 anonim ***** válasza:
92%

Én azt nem értem, hogy ha nem attól félsz, hogy betörnek, akkor minek házőrzésre a kutya? Foglalkozni nem akarsz vele, költeni se rá, akkor minek kell? Kerti dísznek, hogy elmondhasd majd magadról, hogy van egy esetleges sánta amstaffod?

Kinőhetnék már az emberek a kőkorszaki paraszti gondolkodást, ez már a XXI. század könyörgöm.

2013. febr. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/86 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mindegy, milyen formában "görbék" a mellső lábai. Úgyis orvoshoz viszed, azt írtad. Ő majd megállapítja, hogy mi okozza az elváltozást. Mert több oka is lehet .
2013. febr. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/86 A kérdező kommentje:
A kutyát nem egy putriból hoztam hanem egy normális gazdától. Láttam mind a két szülőt nagyon szépek és egészségesek. Am miértne szaporíthatna egy normális gazda egy kutyafajtát? itt mifelénk nem ad senki annyi pénzt egy kutyáért. És nem azért kérdeztem hogy okoskodjatok meg szidjatok.
2013. febr. 4. 11:42
 35/86 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem szaporíthatja mert hülye hozzá.. Te mért nem építesz autókat ?...

Azt hisszük hogy kell egy szuka meg egy kan és kész is a dolog, pedig ennél picit bonyolultabb..

2013. febr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/86 anonim ***** válasza:
Valaki fejtse már ki a kérdezőnek részletesen miről van szó, vagy linkeljen neki egy oldalt, köszi ;)
2013. febr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/86 anonim ***** válasza:
100%

Dióhéjban:


Tenyésztés = egészséges, fajtatiszta kiskutya, drágább árral, gondosan megtervezett tenyészcéllal, megfelelő tulajdonságú és képességű szülők párosításából.


Szaporítás = semmi egészségügyi szűrés, ismeretlen eredetű szülőktől (akik közt lehet keverék is) "összeengedése", a "majd a természet megoldja" elvekkel, melynek eredménye nem fajtatiszta, beteges kiskutya, mint a TIÉD.

2013. febr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/86 anonim ***** válasza:
100%

Az ebadó nem megoldás, mert azt kilehet kerülni, ez a fajta ember meg tuti kifogja.

Avval is csak a normális embert szivatnák.

Le is írta hogy csóró az egész vidék ezért támogatják a szaporítókat.

Hát most bocsi de hozzáállásod visszacsapott rád.

Nincs pénzed rendes kutyára akkor hozz el egyet a gyepiről vagy menhelyről.

De neked staff kell mer az mekkora menő má, közbe nem is házőrzésre való.

De akkor annak fizesd meg az árát, nem azért kerül annyiba mert a tenyésztő akkora hasznot rak rá, hanem mert évek munkája van benne, kiállítási,orvosi,szűrési költségek.

Pénzünk nincs, de azért mercivel akarunk járni mert azt hisszük az majd menővé tesz.

Hát te most vettél egy made in csájnát aminek nem jó a futóműve.

Mondjuk valahol fölösleges már téged leckéztetni mert akkor nem tudhattad miért rossz a szaporító, minden esetre viszont akkor már tartsd meg azt a kutyát, ennyivel szolgáld meg a rossz döntésed.

És csak mondom külföldön ennyiért te plüsskutyát kapsz, nem hogy staffot.


Most a kérdezőtől független avval értek egyet akit szintén idegesít hogy ebben az országban annyi idióta elmaradott, egyszerű manipulálható, ember él hogy az valami közveszélyes.

2013. febr. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/86 anonim ***** válasza:
100%
Minek az ilyennek kutya?És ha görbe marad a lába,megy a szemétre?Vagy valamelyik ismerős paraszt egy üveg borért agyonveri?
2013. febr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/86 A kérdező kommentje:
Most látta az orvos azt mondta adjam neki a kalciumot.
2013. febr. 4. 16:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!