Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért haragszanak a kutyatartó...

Miért haragszanak a kutyatartók, kutyákat szeretők a petárdázókra?

Figyelt kérdés

Oké, hogy zavarják az állatokat, de joguk van hozzá. Másokat is ezer más féle dolog zavar és bosszant, mégsem tudok tenni ellene semmit. Facebookon is sokat olvasok erről, hogy össze-vissza vannak átkozva, akik az év egyetlen napján petárdázni mernek. De a legjobb, aki már ilyen megverem dolgokkal fenyegetőzik. Ezt nem érdem: most nekem jogom van bárkinek nekiesni, aki azt csinálja, ami nekem nem tetszik? Akkor hova lukadna ki a világ?


Ti hogy látjátok ezt? Nem vitatkozni szeretnék, csak érdekel szimplán, mert én ezt sosem értettem. Ha neked jogon van kutyázni, neki is joga van durrogtatni, nem?



2013. dec. 31. 18:02
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nem lenne a petárdázókkal, ha a odafigyelnének másokra is. Csinálják, de lakott területtől távol, vagy legalább ne 3-4 napig folyamatosan, mintha háborús övezetté vált volna az ország, hanem mondjuk éjfél körül 1-2 órát és kész.Ez olyan dolog, mint hogy jogom van kutyát tartani, de nincs jogom hagyni, hogy felügyelet nélkül szabadon mászkáljon és nincs jogom a szórakozás kedvéért másokra uszítani még akkor se, ha csak megugat, nem harap.
2014. jan. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!