Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mégis mi a jó fene ez?! Ez...

Mégis mi a jó fene ez?! Ez lenne a "tükör-módszer"?

Figyelt kérdés

Most akadtam rá erre a videóra: https://www.youtube.com/watch?v=WhE9x4xR0VQ

Csak szerintem felháborító? Mit akarnak ezzel elérni a kutyánál? Mert a videóban támadást magyaráznak, de semmi támadásra utaló jelet nem láttam a kutya részéről, egyszer csak ráront egy csapat idegen üvöltve, még a gazdája mellől is elüldözik... na meg azok a megjegyzések, hogy "nyugodtan oda lehet durrantani neki a kannával", meg "pánikot kell kelteni a kutyában"... ez lenne az a "tükör-módszer", amit annyira istenítenek...?


2015. márc. 24. 16:13
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/111 anonim ***** válasza:
100%
ez egy 3 éves video, milyen 5, meg 8 évekről beszélnek itt egyesek. De szerintem az időpont is lényegtelen. korom saját elmondása alapján 30 éve kutyázik, hát elég szomoru, hogy ennyi tudást nem szedett magára az elmult években, hogy mikor kell büntetni a kutyát. Azok védik ennyire, akik annyit tudnak a kutyákról, hogy elől eszik, hátul meg sz@rik. Bizom benne, hogy ez az eset, és a többi is nem fog feledésbe merülni, és lesz retorzió, mivel elég sok ember kinyilt a video hatására, akiknek a kutyáját sikerült tönkretenni a szent módszer jegyében. Ez a tükör módszer nem más, mint a hiszékeny , naiv gazdák megtévesztése, magyarul csalás. Ráadásul mellőz minden szakmaiságot. nem véletlen, hogy a magyar kutyás társadalom 90 %-a felháborodott, köztük olyan emberek, akik mind kiképzés, mind versenysportok terén sokat tettek már le az asztalra.
2015. márc. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!