Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mégis mi a jó fene ez?! Ez...

Mégis mi a jó fene ez?! Ez lenne a "tükör-módszer"?

Figyelt kérdés

Most akadtam rá erre a videóra: https://www.youtube.com/watch?v=WhE9x4xR0VQ

Csak szerintem felháborító? Mit akarnak ezzel elérni a kutyánál? Mert a videóban támadást magyaráznak, de semmi támadásra utaló jelet nem láttam a kutya részéről, egyszer csak ráront egy csapat idegen üvöltve, még a gazdája mellől is elüldözik... na meg azok a megjegyzések, hogy "nyugodtan oda lehet durrantani neki a kannával", meg "pánikot kell kelteni a kutyában"... ez lenne az a "tükör-módszer", amit annyira istenítenek...?


2015. márc. 24. 16:13
 81/111 anonim ***** válasza:
30%

Sajnos többet nem mondhatok majd kiderül ;)


Mindent a maga idejében ! ;D

2015. márc. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/111 anonim ***** válasza:

Kedves Ödi! Ez egy teljesen korrekt véleménynyilvánítás.

Én csak a paranoid butasággal kevert dühödt demagógiát bírom rosszul. A korrekt véleménynyilvánítás szabad joga mindenkinek.

2015. márc. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/111 anonim ***** válasza:

Húú. Most aztán tele lett a kisgatyám rendesen...


Addig linkelek neked egy másik videót.


https://www.youtube.com/watch?v=QX2Bkuc2u1c

2015. márc. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/111 anonim ***** válasza:
53%
Akkor cserélj pelust és nehogy meglepődj egyszer az életben;)
2015. márc. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/111 anonim ***** válasza:

Ez lenne a folytatása a dolognak (miután újra megfogták a kiszökött kutyát)?


https://www.youtube.com/watch?v=Oa_UYCDFzgY


Ez se piskóta...

2015. márc. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/111 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan! Ki nem sz...ja le hogy mikor lett feltéve tükörfan!

Az a szerencsétlen stafi jòl el lett cseszve! Meg volt a gazdájával a kapcsolata, a szemkontaktus. Pár perc alatt ezt tönkre zúzták.

A kutyának egyébként nincsen hosszútávú memòriája. Ezért büntetünk ill. dicsérünk röviden. Mégpedig pont abban a pillanatban amikor kell! De soha nem hosszù percekig.

Nagyon sajnálom a kutyát is meg a tulajt is hogy kifogott egy ilyen áloktatòt!

Ha az én kutyárát elcseszte volna akivel éjjel dolgozok tutira beperelte.

Most már lehet kutyámnál pròbálkozni, katonákkal meg ordibálással..... A kórházba kötne mind ki!

2015. márc. 27. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/111 anonim ***** válasza:
100%

Jav:


Ha az én kutyámat elcseszte volna akivel éjjel dolgozok tutira beperelem!

Most már lehet pròbálkozni kannákkal meg ordibálással..... A kórházba kötne mind ki!

2015. márc. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/111 anonim ***** válasza:
100%
Na pont ezért mondom azt, hogy szigorú felügyelet alá kellene vonni a kutyaiskolákat. Egy kutya fegyver is lehet és hozzá nem értő kiképzők segítségével, mint pl. ezen a videón volt látható veszélyessé is válhat egy kutya. Sajnos egyre több a kutyaiskola, egyre több a dilettáns kiképző. Nem tudom ez melyik iskola volt, de amit itt műveltek az emberek, az veszélyes, felháborító, undorító.
2015. márc. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/111 anonim ***** válasza:
29%

azért a vidó végén a kutya nem annyira van összetörve.. Mindenki tükör ellenes itt.. elég vices látni a kommenteket..


Nézzetek már meg majd egyszer egy vadászkutya képzést, vagy egy korrigálást utána beszéljetek állatkínzásról..

2015. márc. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/111 anonim ***** válasza:
66%
Utolso, nem az a baj a modszerrel, hogy kemeny, hanem, hogy felesleges, ertelmetlen, balesetveszelyes es karos. Regebbem tereltem, ahol szinten meg kellett idonkent kemenyen fegyelmezni a kutyat, most munkakutyazom, hasznalok akar szogest is, tehat abszolut nem a buntetes, fegyelmezes ellen vagyok, hanem az idiota, hozza nem erto emberek ellen, modszertol fuggetlenul.
2015. márc. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!