Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mégis mi a jó fene ez?! Ez...

Mégis mi a jó fene ez?! Ez lenne a "tükör-módszer"?

Figyelt kérdés

Most akadtam rá erre a videóra: https://www.youtube.com/watch?v=WhE9x4xR0VQ

Csak szerintem felháborító? Mit akarnak ezzel elérni a kutyánál? Mert a videóban támadást magyaráznak, de semmi támadásra utaló jelet nem láttam a kutya részéről, egyszer csak ráront egy csapat idegen üvöltve, még a gazdája mellől is elüldözik... na meg azok a megjegyzések, hogy "nyugodtan oda lehet durrantani neki a kannával", meg "pánikot kell kelteni a kutyában"... ez lenne az a "tükör-módszer", amit annyira istenítenek...?


2015. márc. 24. 16:13
 71/111 anonim ***** válasza:
Gondolom , hogy laikusként nem merte nyílvánosságra hozni nehogy problémája legyen belőle. Nem is a gazda osztotta meg!
2015. márc. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/111 anonim ***** válasza:
Jah és van még egy pár felvétel más kutyák más gazdák. Fent volt minden anno a neten csak hirtelen mindent letöröltek!
2015. márc. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/111 anonim ***** válasza:
És ki törölte le? A staff gazdája? Vagy aki ellopta tőle a videót és az engedélye nélkül feltöltötte? A más kutyák videóját? Vagy a felsőbb hatalom jött és kis szivaccsal mindent eltörölt?
2015. márc. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/111 anonim ***** válasza:
53%
Úr isten te tükör fan. Bemászott valaki az ablakán és szerinted ellopta? A videót senki nem lopta el a gazdától!!!
2015. márc. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/111 anonim ***** válasza:
0%
Te a vidám vasárnapra nem jársz? Az is egy szekta akiben tag lehetsz!
2015. márc. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/111 anonim ***** válasza:
68%
# amiben
2015. márc. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/111 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted ha a te engedélyed nélkül felteszik nyilvános hozzáféréssel a te tulajdonodat képező videót az nem lopás? Az teljesen rendben van?

Ugyanis a gazda -ahogy közös ismerősöktől hallottam- most nagyon nagyon kellemetlenül érzi magát, pedig ő nem tehet semmiről.


Amúgy csak a mérhetetlen butaságod dühített fel. :-)

2015. márc. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/111 anonim ***** válasza:
53%

Te ennyire okos vagy ha a te kutyáddal ezt csinálnák mit csinálnál te barom.

Am a videó fent volt anno a youtube-on de nem mindenki láthatta. Van oka h miért két nappal ezelőtt lett megosztva! A közös ismerőseidről meg annyit h nem biztos h jól informálnak;) de lassan jöhetsz te is megmagyarázni ha ekkora ász vagy h nektek ezt jelenti egy kutya kiképzése!

2015. márc. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/111 ödi2 ***** válasza:
100%

Kizárólag akkor szabad büntetni egy kutyát,mikor elköveti a hibát. Nincs majd,később vagy ha demonstrációt akarok...

A felvételen látszó kutya NEM agresszív,inkább zavart,de semmi esetre sem agresszív. Ha előtte az volt,akkor kellett volna büntetni és nem utólag.


Én híve vagyok a falka módinak,így neveltem,képeztem kutyákat rendvédelmi célokra és etológusok is segítségünkre voltak,olyan nevek mint pl Erik Zimen és tanítványai... Többször is voltunk nála a farkasokat megnézni a németországi központjukban,nagyon sokat tanultam,tanultunk tőle a farkasfalka-kutya viszonyokról. Halála nagy csapás volt a projektünknek,de a kutatásai a mai napig segítenek.


Nem írom le a tükör iskolák jogosultságát,elkötelezett emberek is vannak köztük.

De a módszer nem mindig jó,sok a porhintés és nem kezelik rugalmasan a problémákat.

Nem fűződik sem anyagi,sem erkölcsi hasznom abból,hogy leírom a véleményem kutyás témában,visszavonultam az aktív kutyaneveléstől.

Viszont van több mint 20 éves tapasztalatom,nem átlagos kutyákkal,rehabozással... Ha az a véleményem,hogy valami jó vagy rossz,akkor azt írom és nem érdekem lehúzni egy módszert sem.

EZ a felvétel a hozzáértés és profizmus teljes hiányát TÜKRÖZTE,hogy stílusosan írjam le...

Ezek tények és ezt tartom is.

2015. márc. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/111 anonim ***** válasza:
62%

Na gyerünk! Végre megtudjuk a valódi okot. Mondd, hogy miért csak 2 nappal ezelőtt lett megosztva!

A kismanók és a gonosz terroristáktól való félelem sajnos már kilőve. Valami jobb kellene...

2015. márc. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!