Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mégis mi a jó fene ez?! Ez...

Mégis mi a jó fene ez?! Ez lenne a "tükör-módszer"?

Figyelt kérdés

Most akadtam rá erre a videóra: https://www.youtube.com/watch?v=WhE9x4xR0VQ

Csak szerintem felháborító? Mit akarnak ezzel elérni a kutyánál? Mert a videóban támadást magyaráznak, de semmi támadásra utaló jelet nem láttam a kutya részéről, egyszer csak ráront egy csapat idegen üvöltve, még a gazdája mellől is elüldözik... na meg azok a megjegyzések, hogy "nyugodtan oda lehet durrantani neki a kannával", meg "pánikot kell kelteni a kutyában"... ez lenne az a "tükör-módszer", amit annyira istenítenek...?


2015. márc. 24. 16:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/111 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 20.-as válaszolóval....jaa és arról még nem is beszéltünk hogy ezért fizetnek....és azért kétlem, hogy bármire jó lenne ez a "módszer"
2015. márc. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/111 anonim ***** válasza:
100%
Szívem szerint kimennék egy jó kis agresszív degenerált civiles kutyával és összerágatnám az egész bagázst a kannás kis b...i gyerekkel kezdeném aztán sorban egyenként az összeset...
2015. márc. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/111 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a kékpólós kannás a legnagyobb az egészben, esküszöm, iszonyat jót röhögtem rajta. Olyan koordinálatlan mozgása van a szerencsétlennek, mint kb. Mr. Beannek. Nagyon elő akarja adni, hogy mennyire marha határozott az ordibálásával, de úgy kapaszkodik abba a kannába, mintha az élete múlna rajta:D

Tudom, most jön a szöveg, hogy én hogy viselkednék hasonló helyzetben. Nem generálnék hasonló helyzetet, mert ilyen tempóban, ordibálás közben fel sem tudod mérni a kutya testbeszédét, tehát eleve egy kiszolgáltatottabb helyzetből indulsz. Szépen, lassan, türelmesen kivitelezném ki.

2015. márc. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/111 anonim ***** válasza:
100%
én azon a nőn szörnyülködtem, aki üvöltözés közben úgy rángatózott, mint aki most nyúlt bele a 220-ba (tudom, tudom, ma már 230)
2015. márc. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/111 anonim ***** válasza:
27%
Ennek a kutyának ez még se kottyant. Használhatatlan meg végképp nem lesz. Hozzáteszem hajtottam már meg saját kutyámat csúnyábban, bár nem értem mért nem hagytam hogy megöljön egy macskát. Legközelebb küldök neki tértis levelet az humánusabb
2015. márc. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/111 anonim ***** válasza:
100%
Látszik, hogy nem hatotta meg, pont ez a gond. Konkrétan azt sem tudta, hogy mi van. Egy rakat hülye üvöltözött, kapálózott egyet, a kutya meg menekült előlük, majd hamar kioldotta magát. De mi a francot vártak egy pittől/ staffitól? Nem a törékeny kis lelkükről híresek. Ettől elmúlik az agressziója szerintük?
2015. márc. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/111 anonim ***** válasza:
100%
Mily meglepő, máris eltávolították. Csitt, erről nem beszélünk, ez nem a tükörmódszer:D
2015. márc. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/111 anonim ***** válasza:

Akiknek kellett azok lementették;)

Holnap gondolom folyt. köv.

2015. márc. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/111 anonim ***** válasza:
25# nem lesz használhatatlan? Menj már be egy így meghajtott kutyával utána egy közösségbe!!!
2015. márc. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/111 anonim ***** válasza:
82%

Azért jó lenne ha a sok szájtépés helyett valaki megkeresné a pit gazdáját és megkérdezné, hogy neki mi a véleménye.

Jobb lett a kutyája vagy utána ugyan úgy agresszív volt emberre-állatra?

(mert, hogy biztos nem egy békésen legelésző goldennel demonstráltak)

Ő az egyetlen akinek joga van véleményt formálni az ügyben.

A többi csak szájtépés, aminek az az oka, hogy a sok "régi" kiképző kiszámolja mennyi pénz folyik be egy-egy tükörsuliba egy évben, a szívéhez kap, és mivel pozitívat nem tud felmutatni, jön a negatív kampány.


Kíváncsi vagyok kinek a tökére léptek rá, hogy egy 5 évvel ezelőtti videót most töltöttek fel a youtube-ra.


És én sem szimpatizálok a videón látottakkal, szerintem sokszor volt veszélyes a helyzet, pl a sarokba szorításkor, de mielőtt ítéletet mondanék, én szeretném meghallgatni a gazda véleményét is.

2015. márc. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!