Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya lakásban való tartása...

A kutya lakásban való tartása rossz az embernek és rossz a kutyának is, miért tartanak mégis rengetegen kutyát a lakásban?

Figyelt kérdés
2016. márc. 20. 20:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 anonim ***** válasza:
24%
De mellesleg tényleg visszatakarodhatnál Romániába, ha neked mi csak "táposok" vagyunk. Ha meg nem, akkor legalább tanulj meg helyesen írni. ("Hüje")
2016. márc. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/82 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem inkabb ertekelni kellene,hogy valaki aki roman iskolaba jart es nem tanult magyarul,ir annyira helyesen mint sok magyar:))

Itt ugyan zavarom a levegot de ne aggodj,nem kell visszatakarodnom mert nem megyek magyarorszagra(es mennyire imadnam ha ti sem jonnetek "Erdelybe" amit aljas modon magatokenak kepzeltek) na de ne politizaljunk "uraim" es ne szemelyeskedjunk,en sem tettem csak probaltam valaszolni a kerdesre.

Mellesleg ot oldalt irtunk de meg mndig nem a kerdesre valaszoltatok hanem bizonygatjatok,hogy a ti kutyaitok jol erzik magukat a panelba:))

Es a szomoru,hogy tulnyomo tobbsegben,vagytok,meg nem tevedt ide senki (rajtam kivul) aki udvaron tartja a kutyajat,rendesen taplalja(nem csokival es tortaval,nem ad a sajat kajajabol mikor eszik),szocializalja es probalja kutyanak,nem embernek vagy tulajdonnak tekinteni azt.

2016. márc. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/82 anonim ***** válasza:
51%

Mégis hogyan válaszolnánk érdemben egy olyan kérdésre, ami egy valótlan állításon alapszik? Mivel nem igaz az állítás, így a kérdésre nem lehet válaszolni.


A politizálásodba meg nem megyek bele, vágyik a franc Erdélybe, voltam már, és ha nem azt a képet nézzük, amit vetítenek a turistáknak (főleg, minél beljebb jutunk Románia szíve felé), olyan nyomort láttam, hogy az embernek az életkedve is elmegy. Úgyhogy nyugi, nem sajnálja tőled senki.

2016. márc. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/82 anonim ***** válasza:
48%

És miből gondolod, hogy bárki is csokival tömi itt a kutyáját? :D


Itt az emberek nagyrésze BARF étrend szerint eteti a kutyáját, valamint szabályokat állít fel vele szemben. Úgy látom, annyira kétdimenziós vagy, hogy a lakásban tartott kutyát csak elkényeztetettnek tudod elképzelni... Erre mondják, hogy szőröstalpú? :)

2016. márc. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/82 SzMHZs ***** válasza:
Szóval lakásban csak neveletlen, elhízott, csokival tömött, depressziós, szocializálatlan kutyák élnek. Majd közlöm már az enyémekkel is, hogy valamit baromi rosszul csinálnak. Vagy lehet tudtom nélkül az udvaron élnek és csak az én lelki szemeim látják őket a házban. Világos.
2016. márc. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/82 anonim ***** válasza:
17%

Romaniaba nyomort:)))))

Ez az ev legjobb vicce,nem alom meg,hogy ne kommentaljam:))))

Te szetneztel picit jobban? Vagy hol voltal?

Magyarorszag evekkel Romania mogott van es gazdasagilag joval lennebb csuszott az utobbi idoben.

Es a kedvedert egy egyszeru pelda:

Hany Ferrarit,Lamborghinit,Maserattit es ne soroljam tovabb a draga autokat latsz Budapesten es hanyat Bukarestben? (Joval tobbet hidd el,mond ez neked valamit?)

Na de ez a tema nem ide tartozik es legyunk mar tisztelettel a kerdezovel szembe legalabb. Azt sem tudjatok mivel bizonygassatok az alsobbrendusegeteket

2016. márc. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/82 anonim ***** válasza:

Már írtam, de úgy látszik, nem megy a szövegértés. Van udvar. Kimehet. Vagy Bejöhet, ahogy neki tetszik.

A politizálásról meg annyit, hogy te kezdtél tápos magyarozni.

2016. márc. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/82 anonim ***** válasza:
24%
Én nem Bukarestről beszélek, hanem az eldugott kis falvaitokról. De lényegtelen, én befejeztem ezt, valóban az alsóbbrendűségem bizonyítom azzal, hogy egyáltalán leereszkedem hozzád.
2016. márc. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/82 anonim ***** válasza:
14%

Na es lezarva ezt a temat...

Kedves kerdezo,lathatod itten,hogy milyen emberek tartanak kutyat (nagy es kozeptestut) a lakasban,levonhatod a kovetkeztetest:)

Es hogy miert? Hat az nehez kerdes de fokent az emberi onzosegen alapszik a dolog:(

2016. márc. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/82 anonim ***** válasza:
64%
Haha, szerintem inkább magadról állítottál ki szegénységi bizonyítványt, nem rólunk,?
2016. márc. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!