Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya lakásban való tartása...

A kutya lakásban való tartása rossz az embernek és rossz a kutyának is, miért tartanak mégis rengetegen kutyát a lakásban?

Figyelt kérdés
2016. márc. 20. 20:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 anonim ***** válasza:
17%

Kedves ha ha ha ez kerdes volt vagy alitas?

Es milyen szegenysegi bizonyitvanyrol beszelunk?

Itt az allatkinzasrol volt szo...

2016. márc. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/82 anonim ***** válasza:
"Alitas" :D
2016. márc. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/82 anonim ***** válasza:
"Alitas", csak elnyomtam egy billentyűt.
2016. márc. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/82 anonim ***** válasza:
17%

En meg veletlenul egyszer nyomtam le :D (L)

Na de latom a sok okos mar nincs mivel erveljen a kutyakinzas mellett,kinjukban csak tamadnak meg piszkalodnak:)))))

2016. márc. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/82 anonim ***** válasza:
Egyetlen érvünkre sem adtál érdemleges választ, csak bizonyítottad, hogy mennyire fogalmad sincs a témáról. Akkor hogyan érveljünk?
2016. márc. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/82 anonim ***** válasza:
96%

Na jó, most már muszáj leírnom az igazságot: Rubynak igaza van, valójában ez egy szekta, mi itt mind eltitkoljuk a kutyáink valódi állapotát.


Mindannyiunk kutyája elhízott, elkényeztetett, és iszonyúan szenved. Mindannyian éjszakánként az ablakból bámulják a csillagokat, és arra gondolnak, bárcsak Ruby kertjében rohangálhatnának éjjel-nappal. Aztán mikor indul a nap, újra beszállnak a mókuskerékbe, kunyerálnak egy kicsit a gazdi reggelijéből, beverik a reggeli csoki adagjukat, és a teljes kétségbeesésben lebegnek a nap hátralevő részében.


Köszönjük, Ruby, hogy elképesztő intelligenciáddal megmutattad nekünk, mit is kellene szeretni a román népen.

2016. márc. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/82 anonim ***** válasza:
14%

Tenyleg meggyoztetek.

Vegyetek csak nyugodtan kutyakat es zsufoljatok be a 25nm lakasba.

Az a jo a kutyanak! Soot,tartsatok vizslat,dobermant,masztiffot,kajt,kaukazusit stb az alomvilagotokba hiszen ugyis naponta biztositotok neki annyi mozgast,hogy 8-10 orat nyugodtan hevereszhet a kanapen meddig gazdi hazajon es kiviszi a "kutyafuttatora"

2016. márc. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/82 anonim ***** válasza:
69%
rudyv neked tényleg ennyi időd van? azt eddig nem tudtam, hogy te mindannyiunkat személyesen ismersz, imsered a lakásaink pontos méretét, a szokásainkat, a kutyáink pontos súlyát, te valami csoda ember lehetsz :D a felsorolt baromságaid közül rám egyik sem igaz (a sportkondis kutyámra hüledeznek, hogy miért sovány, pedig nem az, csak nincs disznóra hízatva, 25 négyzetméternek a sokszorosán élek a "szegény" kutyámmal, nem mintha a kutya nem szarna rá, hogy mekkora helyen él, ha napi több órát kóválygok vele erdőn-mezőn-VÁROSBAN, csokit még sosem evett és sorolhatnám még tovább), és gyanítom az itteni egyének közül kb. senkire, de örülök, hogy te ilyen jól tájékozott vagy. menj csak vissza a beszűkült, nyomorult világodba a szerencsétlen kutyáddal, akit őszintén sajnálok amúgy, hogy egy ilyen barommal áldotta meg a sors és hagyj minket állatkínzókat békén :D
2016. márc. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/82 anonim ***** válasza:
17%

Kedves utolso,en nem altalanositottam es orulok,ha probalod a kutyadat

normalisabban tartani mint mas viszont sajnos eleg idiota vagy ha magadra veszed ami nem rad lett mondva.

Ismerjuk be vannak kivetelek is es minden tiszteletem,de sajnos eleg sok rossz peldat lattam(elnott karmok,elhizott egyed stb stb).

Ha valakinek nincs lehetosege normalis korulmenyek kozott kutyat tartani de szeretne es mindent megtesz hogy a kutyanak elviselhetobb legyen a szobafogsag akkor ez van...vegulis lehet kutyat lakasban is tartani de NE NAGYTESTU KUTYAT

De megegyszer felhivnam az okoskodok figyelmet:

Olvassatok el a kerdest! Nem azt kerdezte az illeto,hogy jo vagy nem a kutyanak mert egyertelmu,hogy nem jo es nem jo az embernek sem,hanem azt kerdezte miert tartanak megis sokan...

Erre valaszoljatok es ne probaljatok bizonygatni,hogy marpedig a kutyanak ez termeszetes mert mindjart kiderul,hogy meg a farkasok is pannelba laktak:))))

2016. márc. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/82 anonim ***** válasza:

Először azt mondod, hogy hülyeség a kutyának az ember nem falka, másszor meg igazat adsz ebben.

Nem tudom te mennyi Ceaser Millan videót néztél meg, de én láttam már olyat, mikor labrador harapta meg, vagy mikor kettő 70kg-os verekedő kutyát szedett szét, és mindegyiket helyre rakta. Úgyhogy szerintem tudja mit csinál, de sejtettem, hogy nála is okosabb vagy.


De ezek után én csak azt tudom mondani, hogy gyere el hozzám, tölts itt egy napot, és kérdezd meg a kutyámtól, hogy mikor depressziósabb, amikor kiviszem a haverjaihoz órákra, amikor kimegyünk a dunára fürdeni, vagy mikor az őrző védő kiképzést csináljuk (és nem nem azért mert magától nem véd meg a kutya, hanem mert nekem kell a papír, hogy taníthassak mielőtt kitalálod a hülyeséged megint).


És annyira rosszul látod, hogy mi bizonygatni akarjuk neked, hogy nem vagyunk idióták, hanem a te idióta primitív agyadig próbálunk eljuttatni pár információt, hogy nem legyél ennyire korlátolt.

És egyébként ha itt lennél a szemem előtt, és úgy mondanál ilyenek, úgy pofán vágnálak. Hogy a jó büdös franca jössz te ahhoz, hogy egy lapon említs minket olyanokkal, akik megölik, és megcsonkítják az állatokat. Nem tudom erdélybe mit jelent, de itt kicsit más az állatkínzás... El sem indult volna az egész vita, ha te nem kezdted volna el ezt a degradálást.


Egy vicc vagy, mert amire te kapsz logikus választ, arra már nem is mersz reagálni, mert te is tudod, hogy nincs igazad, már csak azért vagy itt, mert már unod a fütyiverést, és azon élvezkedsz, hogy mennyire bosszantasz mindenkit.

2016. márc. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!