Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya lakásban való tartása...

A kutya lakásban való tartása rossz az embernek és rossz a kutyának is, miért tartanak mégis rengetegen kutyát a lakásban?

Figyelt kérdés
2016. márc. 20. 20:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/82 SzMHZs ***** válasza:

Hát ha nem érted az iróniát, akkor ne is írj semmit.

Itt egy a baj: a szűklátókörűség. Mi nem mondjuk, hogy a kutyának csak rossz lehet kint, mi elfogadjuk, ha valaki kint tartja, Te akarod mindenáron meggyőzni a népet, hogy csak úgy a jó, ahogy Te csinálod. Csináld, ahogy akarod, de másnak ne akard már megmondani, hogy mi a jó neki vagy a kutyájának.

2016. ápr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/82 anonim ***** válasza:
91%

Te jó ég. Te mondod, hogy mert te megírod a véleményed, mi jól lepontozunk. Te mit csinálsz? A hozzászólások nagy részét biztos vagyok benne, hogy te pontozod le. Mert általában a hozzászólások nagy rész 80-100% között van, míg te meg nem jelensz.


Tudod mit jelent, hogy élni, és élni hagyni? Gondolkodj rajta kicsit.


Pl. nekem nincs se piercingem, se tetoválásom. De nem hülye barmozom le azt, akinek van. Mint ahogy ők sem barmoznak le engem, amiért nekem nincs.

Az egész vita rég le lenne zárva, ha beismernéd, hogy igen vannak akik jól tartják lakásban a kutyát, és vannak akik nem. És van aki jól tartja kertes házban, és van aki nem. És hogy egy kutyának boldog teljes az élete, ha a gazdája vele van akár kint, akár bent. De te kategorikusan elzárkózol minden hasonló válasz elől, és egyszer ezt állítod, egyszer azt.

Ez olyan, mintha én a románokat a rólad kialakult kép alapján általánosítanánk. De azt hiszem jobb nekik, ha nem így teszünk.

A %-aidat pedig nem ennél az egy válasznál, és nem csak mi húzzuk le. Ez azért van, mert baromságokat beszélsz.

2016. ápr. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!