Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom gúnyolódik csak vagy...

Anyósom gúnyolódik csak vagy én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a barátommal már több éve együtt élünk. Sajnos az utóbbi időben ide költözött az anyós mivel össze veszett az apossal és nem néz ki úgy mintha ki is akarna bekulni vele. Viszont mióta itt van azóta semmi sín úgy ahogy eddig volt. A reggeleink felborultak, az esteink se telnek körülbelül máshogy. Ha véletlenül szabadon van és 8 helyett délben kelek fel rögtön panaszkodik az anyós a barátomnak hogy milyen egy lusta teremtés vagyok. Ő ilyenkor már régen főzött meg kimosott. Lehet hogy nem hangzik olyan rosszul de a napi beszólásaival már kiidegel. Múltkor bekapcsoltam a mosógépet időzítettre és mikor haza értem az üzletből kiderult hogy a drága anyós elzarta a vizcsapot szóval a mosógép víz nélkül kezdett el mosni persze.Tudtam hogy direkt csinálta de nem szóltam semmit. Avval hárított hogy ő nem nyúlt hozzá biztos én zártam el csak nem vettem észre. Pedog soha nem volt elzárva.

Ha a barátom ott van egy helyiségben velünk mindig a barátom kedvesének hív és a kedves szót igen megnyomva említi. Például nem főzött a kedvesed kávét meg ilyenek.

Múltkor észrevettem azt is hogy nagyon sok mosópor fogy el. De azt hittem az anyós tuti mosott vele,de nem láttam semmi jelét. Később amikor mentem a konyhába akkor láttam hogy önti ki a folyékony mosóporomat a mosdóba. Ott arra fogta hogy bele szállt a légy és nem akarta hogy véletlenül úgy öntsem a gépbe. Akkor ott abban a pillanatban kikeltem magamból és el kezdtem vele kiabálni amit utólag bánok már. Lekiabaltam hogy mégis mit képzel magáról,hogy mióta itt van velünk semmi nem a régi meg sorolhatnám. Persze elkezdett sírni és később a barátomnak is elmondta hogy miket találgatok róla. Persze a barátom nem hitt nekem. Sőt meg sem hallgatott. Most egyik sem szól hozzám.


2019. nov. 7. 06:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
95%
Elképzelhető, hogy nem is kell magadnak elköltöznöd, mert ezek ketten leülnek veled, és közlik, hogy csomagolj. Készülj fel erre a változatra is... Ha már most nem áll veled szóba a "párod" akkor ez nemsokára várható.
2019. nov. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
26%
Párod előző kapcsolatai hogy értek véget? Gyanús nekem, hogy amikor megun valakit, anyukája segít megszabadulni tőle.
2019. nov. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
56%

A folyekony mosoport igaz h felre irta,mert gondolom nem por

hanem a folyekony mososzerre gondolt...


De latom mindenki a lenyeget ragadta ki😀

2019. nov. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:
24%
Marmint nem mindenki,hanem páran😀
2019. nov. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
43%

Teljesen mindegy, hogy milyen bałfaśz sorozat epizódját írta le.

Az élet tele van ilyen féreg emberekkel, mint ez az esetleg kitalált karakter.

Mindenképp jól jönnek a válaszok azoknak, akik hasonló kígyóktól szenvednek.

2019. nov. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
18%

26 akkor írja ki bátran feltételes módban.

Láttam ezt a sorozatrészt, és elgondolkodtam, ti mit tennétek, ha... és így tovább. Nem kell kényszeresen hazudoznia.

2019. nov. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
87%

Igen lehet h kamu epp az a kerdes,de sokak szamara elkepzelhetetlen h letezik ilyen ember föleg ilyen anyos

Sajnos azt kell h mondjam,van sajnos...

Addig örüljünk amig nem epp a mi anyosunk ilyen

De tudok aposban is hasonlot.csak ö a vejét akarja kicsinálni...

Sikerült is mert lelèpett a csaj mellöl

2019. nov. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 anonim ***** válasza:
27%

"a mosógép víz nélkül kezdett el mosni"


Kizárt dolog, a mosógép azzal indít, hogy betölti a vizet, ha nincs víz el se indul. Találj ki hihetőbbet.

2019. nov. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 A kérdező kommentje:

Minden egyes mondat igaz! Sajnálom hogy ti kedves néhány kommentelő meg abban a világban éltek ahol rózsaszín felhő mámorában eszitek a rózsaszín kis habos tortácskáitokat. Barátommal közös vállalatunk van. Ez a mosógép amiről beszélek öreg fajta direkt nagyon koszos ruhákat mossunk benne (pl olajos, sáros meg ilyenek). Mivel annyira öreg még nincs benne az hogy meg álljon ha nem jön a víz. Nem tudom miért nehéz ezt nektek felfogni.

Akik értelmesen válaszoltak pedig : közös a ház. Fele felé arányban vettük és én meg sem lettem kerdezve hogy jöhet e az anyós. Barátomnak szólt, ő nekem meg sem említette és egyszer csak anyós betoppant bőgve. Irodában dolgozom de van hogy már 3ra bent kell lennem mert egyszerűen annyi elintézni való van. Szóval neharagudjatok meg de nem tőletek fogok engedélyt kérni avégett hogy egyszer egy hónapban addig aludhassak amíg szeretnék.

Az anyós pedig tényleg ilyen aminek leirtam. Tényleg megcsinálta.

Barátommal meg beszélni nem lehet egyszerűen mert próbáltam és hozzám se szól ha meg el kezdem mondani akkor elmegy!

2019. nov. 7. 12:07
 30/72 anonim ***** válasza:
93%
Ha meg se kérdezett a pasid, hogy a saját fél ingatlanodba jöhet-e valaki, akkor senki se vagy számára. De abból is látszik, ahogy az anyja semmibe vesz. Szerintem ha hallanád, hogy a távollétedben hogyan beszélnek rólad, fel is kötné magad. Menj ügyvédhez, keress módot a mihamarabbi szabadulásra. De ezek olyan szemetek, hogy szerintem ki fognak semmizni a fél házrészedből. Anyós pajtás pont ebből a célból teszi, amit tesz. Talán már meg is van az utódod.
2019. nov. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!