Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom gúnyolódik csak vagy...

Anyósom gúnyolódik csak vagy én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a barátommal már több éve együtt élünk. Sajnos az utóbbi időben ide költözött az anyós mivel össze veszett az apossal és nem néz ki úgy mintha ki is akarna bekulni vele. Viszont mióta itt van azóta semmi sín úgy ahogy eddig volt. A reggeleink felborultak, az esteink se telnek körülbelül máshogy. Ha véletlenül szabadon van és 8 helyett délben kelek fel rögtön panaszkodik az anyós a barátomnak hogy milyen egy lusta teremtés vagyok. Ő ilyenkor már régen főzött meg kimosott. Lehet hogy nem hangzik olyan rosszul de a napi beszólásaival már kiidegel. Múltkor bekapcsoltam a mosógépet időzítettre és mikor haza értem az üzletből kiderult hogy a drága anyós elzarta a vizcsapot szóval a mosógép víz nélkül kezdett el mosni persze.Tudtam hogy direkt csinálta de nem szóltam semmit. Avval hárított hogy ő nem nyúlt hozzá biztos én zártam el csak nem vettem észre. Pedog soha nem volt elzárva.

Ha a barátom ott van egy helyiségben velünk mindig a barátom kedvesének hív és a kedves szót igen megnyomva említi. Például nem főzött a kedvesed kávét meg ilyenek.

Múltkor észrevettem azt is hogy nagyon sok mosópor fogy el. De azt hittem az anyós tuti mosott vele,de nem láttam semmi jelét. Később amikor mentem a konyhába akkor láttam hogy önti ki a folyékony mosóporomat a mosdóba. Ott arra fogta hogy bele szállt a légy és nem akarta hogy véletlenül úgy öntsem a gépbe. Akkor ott abban a pillanatban kikeltem magamból és el kezdtem vele kiabálni amit utólag bánok már. Lekiabaltam hogy mégis mit képzel magáról,hogy mióta itt van velünk semmi nem a régi meg sorolhatnám. Persze elkezdett sírni és később a barátomnak is elmondta hogy miket találgatok róla. Persze a barátom nem hitt nekem. Sőt meg sem hallgatott. Most egyik sem szól hozzám.


2019. nov. 7. 06:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 Savlekotő ***** válasza:
11%
Pereljen a házrészért,de ki az a marha aki ott lakik ahol a férje felesége telibe szarja nem szol hozzá,mintha levegő lenne--- Nem ok nélkül jött anyós a pasi hívta ki van találva megvárják a kérdező megunja és inkább lelép,jöhet a másik nő.. Ott ahol a férj a feleséghez se szol semmibe veszi,ott régóta van másik nő....
2019. nov. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 A kérdező kommentje:
Savlekotő : néha tényleg olyan jó válaszokat tudsz adni de neharagudj de most csalódtam benned. Nem fogom hagyni egyszerűen hogy elüldözzön egy mihaszna a kettőnk lakásából. Igazából nekem is van fele - fele arányban benne pénzem és egyszerűen nem hagyom ott. Főleg nem azért hogy aztán mást nézzen ki a,, baratom'' mellé. Igen kikeszit idegileg de engem nem fog elüldözni. Barátomnak meg nincs joga kidobni mert papíron van hogy a lakást felesben vettük szerződéssel, hitelesítve.
2019. nov. 7. 22:14
 53/72 Savlekotő ***** válasza:
9%
kettőnk lakásából.. Jelenleg levegőnek vagy nézve vihetsz te oda bárkit a nővéredet a szeretődet is,akkor se lesz változás,talán le kéne ülni a drága pároddal és megkérdezni miért anyukával élne s miért vesz semmibe hisz anyukát beköltöztette úgy h meg se kérdezett,és miután már üldözésről írsz látszik h az egész házasságod régóta egy kalap kaki,csak az ingatlan tart ott... Üljetek le,és fizessen ki,más megoldást nem látok,ha a párod nem áll melléd lakhatsz te ott feleslegesként..
2019. nov. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
68%
Most már tényleg szeretném tudni, hogyan töritek meg ezt a hallgatást, ahol a feleség a férje szemében egy sámlin ül, a mama meg trónuson. Közben a vagyon közös.
2019. nov. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunk nem volt egy kalap szar de a barátommal ha nem lehet beszélni én nem erőltetem. Holnap utána nézek egy ügyvédnek vagy tanácsadónak. Ha nem akar így meghallgatni majd meghallgat máshogy. Elé állni és könyörögni nem fogok. Én elmehetek onnnan lakni de csak az után miután kifizetett. Nem vagyok hülye, nem fogom hagyni magam becsapni.
2019. nov. 7. 23:42
 56/72 Savlekotő ***** válasza:
16%
Milyen házasság az ahol nem tudtok egymással leülni beszélni? Hívasd fel az ügyvéddel majd,Istenem,ne hogy egyenesen elé állj... :(
2019. nov. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
76%
Savlekötő: elébe állt, csak nem hallgatta meg. Ketten az anyjával kizárják a kommunikációból, összeesküdtek ellene ily módon. Nekem úgy tűnik, szabadulni akarnak tőle.
2019. nov. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 Savlekotő ***** válasza:
8%
Persze azért hívta oda anyóst a fickó h meggyorsítsa,ki idegelje h a kérdező h menjen el önként,ez a házasság jó ideje nem létezik,csak együtt laknak ha a pasi hozzá szól.... Remélem nem hagyja magát h egy táskával vágják ki ahogy szokás, miközben az utód már várja h mehessen,még szebb lesz ha a fickó hazaviszi úgy h még ott lakik a kérdező is,azt se kéne megvárnia na az lesz csak megalázó,bár van nő aki azt is elviseli h legyen tető felette. Ma sajnos menő a lakhatási kapcsolat..
2019. nov. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 Savlekotő ***** válasza:
8%
Hozzá se szól*
2019. nov. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
54%
Kisanyám! Tanácsolom, hogy állj a sarkadra! Anyóst leütném mint manci a taxiórát, a kedves uramnak meg megmondanám, hogy nyalja anyuci popsiját. Menjen a pcsába az ilyen ember. Mi fordítva vagyunk, mi lakunk anyósnál, amit ki is akart használni. Csak a páromat észheztérítettem, hogy ez nem így megy, mert nem cseléd vagyok, hanem asszony.
2019. nov. 8. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!