Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom gúnyolódik csak vagy...

Anyósom gúnyolódik csak vagy én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a barátommal már több éve együtt élünk. Sajnos az utóbbi időben ide költözött az anyós mivel össze veszett az apossal és nem néz ki úgy mintha ki is akarna bekulni vele. Viszont mióta itt van azóta semmi sín úgy ahogy eddig volt. A reggeleink felborultak, az esteink se telnek körülbelül máshogy. Ha véletlenül szabadon van és 8 helyett délben kelek fel rögtön panaszkodik az anyós a barátomnak hogy milyen egy lusta teremtés vagyok. Ő ilyenkor már régen főzött meg kimosott. Lehet hogy nem hangzik olyan rosszul de a napi beszólásaival már kiidegel. Múltkor bekapcsoltam a mosógépet időzítettre és mikor haza értem az üzletből kiderult hogy a drága anyós elzarta a vizcsapot szóval a mosógép víz nélkül kezdett el mosni persze.Tudtam hogy direkt csinálta de nem szóltam semmit. Avval hárított hogy ő nem nyúlt hozzá biztos én zártam el csak nem vettem észre. Pedog soha nem volt elzárva.

Ha a barátom ott van egy helyiségben velünk mindig a barátom kedvesének hív és a kedves szót igen megnyomva említi. Például nem főzött a kedvesed kávét meg ilyenek.

Múltkor észrevettem azt is hogy nagyon sok mosópor fogy el. De azt hittem az anyós tuti mosott vele,de nem láttam semmi jelét. Később amikor mentem a konyhába akkor láttam hogy önti ki a folyékony mosóporomat a mosdóba. Ott arra fogta hogy bele szállt a légy és nem akarta hogy véletlenül úgy öntsem a gépbe. Akkor ott abban a pillanatban kikeltem magamból és el kezdtem vele kiabálni amit utólag bánok már. Lekiabaltam hogy mégis mit képzel magáról,hogy mióta itt van velünk semmi nem a régi meg sorolhatnám. Persze elkezdett sírni és később a barátomnak is elmondta hogy miket találgatok róla. Persze a barátom nem hitt nekem. Sőt meg sem hallgatott. Most egyik sem szól hozzám.


2019. nov. 7. 06:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
21%
Azért túl kéne lépni a dolog érzelmmi részén, és racionálisan megvizsgálni a posztoló helyzetét. Anyagilag a pasijától függ, mert a közös vállalkozásukban dolgozik. (Tényleg ketten a vállalkozás tulajai, nemcsak alkalmazott a kérdező?...) Mivel nincs más munkája, ami pénze meg volt, belefektette a közös házba, költözni sem tudna hová. nem is ajánlatos, mert ha bírtokon kívülre kerül, a birtokon belül lévők esélyei nagyon megnőnek. Megérkezett anyós pajtás, és úgy fest, azt gondolja, neki jár a kérdező munkahelye és a házban elfoglalt helye-pozíciója is. Sajnos a kérdezőnek semmi sincs a kezében. A pasija is ellene fordult. Pereskedést is úgy kell végigcsinálnia, hogy közös tető alatt él velük. Gyorsan munkát kell szereznie, mert a pasival való együtt-dolgozásból pénze már nem lesz. Hogy lehet ezt a helyzetet megoldani?
2019. nov. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 A kérdező kommentje:
A cég kettőnké. Ketten vagyunk a tulajdonosok. Egyikünknek sincs kevesebb belőle. Nekem emellett van spórolt pénzem amiből simán kifér egy családi ház.
2019. nov. 7. 16:10
 43/72 anonim ***** válasza:
63%
Hú, én csak egyszer laktam együtt anyóssal egy hétig (nyaralás, apartman), de az is bőven sok volt még azzal együtt is, hogy sokkal jobb kapcsolatban voltunk. El sem tudom képzelni, min mész keresztül. Világos, hogy az anyós ki akar túrni, és szemmel láthatólag sikeresen. Kérdés, hogy mennyire láthatod menthetőnek a kapcsolatodat a pároddal. Így külső szemmel elég rossz jel, hogy nem hitt neked, sőt, meg sem hallgatott. Javaslom, próbálj meg még egyszer beszélni vele komolyan, kettesben. Ha nem sikerül, akkor meg kell állapodni a vagyonmegosztásról, vagy bírósági úton kérni azt.
2019. nov. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
51%
Akkor nem vagy kiszolgáltaott helyzetben, diktálhatsz.
2019. nov. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
41%
Ha szóba se áll, akkor döglött lovon lovaglás az egész.
2019. nov. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 Savlekotő ***** válasza:
68%
Szóba se állnak veled,ki a felesleges 3 dik? Vagy ődipuszos v van neki szerető aki beköltözne,és anyós azért jött h meggyorsítsa neked a takarodást.
2019. nov. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
85%
Költözztess te is oda valakit a párod megkérdezése nêlkül. Szerintem lenne olyan aki bevállal pár hetet,hogy ketten elüldözzétek az anyóst.🙂
2019. nov. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 A kérdező kommentje:
Utolsó : gondoltam rá hogy megkérem a nővérem hogy nem e jönne. Csak még nem jutottam elhatározásra
2019. nov. 7. 18:05
 49/72 Savlekotő ***** válasza:
7%
Nem lenne egyszerűbb ha te mennél,mielőtt kidobnak egy táskával... :( Önbecsülésed?
2019. nov. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim ***** válasza:
89%
Savlekoto, már miért kellene elmennie a saját ingatlanából??
2019. nov. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!