Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom gúnyolódik csak vagy...

Anyósom gúnyolódik csak vagy én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a barátommal már több éve együtt élünk. Sajnos az utóbbi időben ide költözött az anyós mivel össze veszett az apossal és nem néz ki úgy mintha ki is akarna bekulni vele. Viszont mióta itt van azóta semmi sín úgy ahogy eddig volt. A reggeleink felborultak, az esteink se telnek körülbelül máshogy. Ha véletlenül szabadon van és 8 helyett délben kelek fel rögtön panaszkodik az anyós a barátomnak hogy milyen egy lusta teremtés vagyok. Ő ilyenkor már régen főzött meg kimosott. Lehet hogy nem hangzik olyan rosszul de a napi beszólásaival már kiidegel. Múltkor bekapcsoltam a mosógépet időzítettre és mikor haza értem az üzletből kiderult hogy a drága anyós elzarta a vizcsapot szóval a mosógép víz nélkül kezdett el mosni persze.Tudtam hogy direkt csinálta de nem szóltam semmit. Avval hárított hogy ő nem nyúlt hozzá biztos én zártam el csak nem vettem észre. Pedog soha nem volt elzárva.

Ha a barátom ott van egy helyiségben velünk mindig a barátom kedvesének hív és a kedves szót igen megnyomva említi. Például nem főzött a kedvesed kávét meg ilyenek.

Múltkor észrevettem azt is hogy nagyon sok mosópor fogy el. De azt hittem az anyós tuti mosott vele,de nem láttam semmi jelét. Később amikor mentem a konyhába akkor láttam hogy önti ki a folyékony mosóporomat a mosdóba. Ott arra fogta hogy bele szállt a légy és nem akarta hogy véletlenül úgy öntsem a gépbe. Akkor ott abban a pillanatban kikeltem magamból és el kezdtem vele kiabálni amit utólag bánok már. Lekiabaltam hogy mégis mit képzel magáról,hogy mióta itt van velünk semmi nem a régi meg sorolhatnám. Persze elkezdett sírni és később a barátomnak is elmondta hogy miket találgatok róla. Persze a barátom nem hitt nekem. Sőt meg sem hallgatott. Most egyik sem szól hozzám.


2019. nov. 7. 06:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
88%

Ha a tied a lakas vagy felesbe fizetitek van közöd ahhoz h te mit akarsz.

Mond meg a parodnak h legyen kedves anyukat cseszegetni h keressen maganak alberletet vagy menjen vissza.Aztan oldja meg a problemait.

Ha nagyon nagy a baj par hetre en is vendegül latnam anyosom aposom.

De a te anyosod el felejtette h csak vendeg.

Ott fog maradni a nyakatokon hidd el.

Magatol nem fog elmenni!!!!

Beszelj a paroddal h oldja meg anyucijat.Beszeljetek az aposotokkal is h valamit talaljanak ki mert ez nem megoldas hosszutavra.

Ha a parode a lakas akkor meg kell türnöd,de!!!! ez nem azt jelenti h nem szolhatsz semmit.

Ha valami zavar mondd el a kedves mamának es parodnak.

Ha mama marad es megtudod oldani költözz el valahova.

Aztan eljen anyucival.

Talan ugy eszhez ter a parod!

A kulcs a párod,ha nem áll melléd valamit tenned kell mert tönkretesz titeket

2019. nov. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 anonim ***** válasza:
91%

Milyen egy manipulativ egy nö!Uristen!

Az ilyentöl mentsen meg az Isten

Sajnalom h ilyen anyost kaptal.

Ennek soha semmi nem lesz jo.

Nem veled van a baja,tökmindegy milyen baratnöje lenne ugyanugy cseszegetnè.

Mama nem kepes elengedni a fiat,versenyez veled

es mivel tudja hogy a fia anyucipicifiacskaja,ugyis melle fog allni.

Igy soha senki nem veheti el töle

Jatszik veled direkt hatha eleged lesz es lelépsz.

Ha sikerül is neki,ugyanezt eljatsza a következö baratnöjevel.

Undorito az ilyen anyos.

2019. nov. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:
87%

"Sajnos az utóbbi időben ide költözött az anyós mivel össze veszett az apossal és nem néz ki úgy mintha ki is akarna bekulni vele."


Itt a kulcs, tündérem. Az anyósod AZÉRT veszett össze apóssal, hogy rátok mászhasson, beletúrva magát a családi életetekbe, mert nem hajlandó a kisfiát elengedni. Még fizikailag sem.


Nézd, itt darasztikusan képni kell: vagy kidobod a kégliből, és takarodjon haza, vagy elválsz a pasidtól. De ez a helyzet oylan durva lesz idővel, hogy azt vezsed észre, te vagy a fölösleges, és anyuka él "házasságban" a kisfiával.


Tehát: egy: leülni a pasiddal és ezt megbeszélni, de azonal,


kettő: ha a pasi nem áll melléd, akkor azonnali válás. És ne hidd, hogy ez megváltozik! Ez ilyen anyós nagyon-nagyon aljas lény, nem változik soha.


A pasidnak ott a választás: vagy te, vagy az anyja. Általában ez nem ilyen drasztikus, de vannak anyósok, akikkel szemben CSAKIS ez működik.

2019. nov. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:
28%
#15 nyuszika, elôbb tanulj meg helyesen ragozni, azután gondolkozz, a kettô együtt nem megy neked...képzelem mekkora értelmi szinten vagy, ha a késôn kelésrôl egybôl mocsokra asszociálsz.
2019. nov. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
40%
Ez a legtrehányabb, legösszeszedetlenebb, de egyben legfantáziátlanabb kamukérdés ebben az évben, drágám. Az ötvenes nő, aki összeveszve a férjével úgy viselkedik, mint egy dühös kiskamasz, és világgá megy. Aztán direkt elzárja a vizet mosáskor, nektek persze még 150 éves buta mosógépetek van, ami elindul és kimos víz felvevése nélkül is, hát te se kapcsoltál még be mosógépet életedben, kicsi szívem. És aztán rajtakapod, hogy dézsmálja a mosószert, rákiabálsz, ő sír. és senki nem beszél veled. Hát én úgy sajnállak, nagyon szomorú sorsod lehet, ha ennél izgalmasabb nem telik tőled, nyuszifül. Nem mellesleg a sztori egy az egyben a Szeretünk Raymond egyik epizódja... 😂
2019. nov. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
42%
Én a saátfegyveével győzném le. Titokban csinálnék a páromnak apró bosszúságokat,amik úgy jönnének le,mintha az anyja tette volna. Mikor kérdőre vonja az anyját,akkor még vágnám az ártatlan pofákat. Én nagyon szivatnám az öreg lányt.
2019. nov. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
72%
Tudom megragadtam a lényeget, de milyen az a folyékony mosópor?
2019. nov. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
58%
az a folyékony mosópor, amiben a legyek úszkálnak
2019. nov. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk nárcisztikus nagyszülő csinálta ugyanezeket a hangulat megmérgezése kedvéért, kiöntött, tönkretett dolgokat, hipót önött a kávékiöntőbe, aztán berakta a kifolyó kávé alá, nagyon is reális dolgok ezek. Kedves kérdező, sajnos nem lesz választásod, ha nem a saját ingatlanodban élsz, hanem a párodéban, akkor neked kell menned. Ha a sajátodban laktok, akkor sem lesz könnyű kidobnod a parazitát, mert a pasid is ellened fog fordulni, az anyját választja már most is láthatóan. Ha közös a lakás, akkor reménytelen, semmiképp sem fogod tudni megszerezni a saját részedet. Ezek ketten kicsinálnak. Még az lesz a legegyszerűbb lezárás, ha jogilag nincs közöd a lakáshoz, amiben élsz, mertt akkor csak kalap, kabát. De ennek a kapcsolatnak lőttek. Pasid ragaszkodik a szegény mamához, itt vesztes lettél. Hiába veszegetsz fel akármit teleofnnal, az lesz a válasz, hogy rosszul látod, nem az van a felvételen, meg nem is az van rajta, amit mondasz. Menned kell, különben össze fogsz roppanni idegileg.
2019. nov. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
60%
#18 ugyanez jutott eszembe:)
2019. nov. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!