Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom gúnyolódik csak vagy...

Anyósom gúnyolódik csak vagy én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a barátommal már több éve együtt élünk. Sajnos az utóbbi időben ide költözött az anyós mivel össze veszett az apossal és nem néz ki úgy mintha ki is akarna bekulni vele. Viszont mióta itt van azóta semmi sín úgy ahogy eddig volt. A reggeleink felborultak, az esteink se telnek körülbelül máshogy. Ha véletlenül szabadon van és 8 helyett délben kelek fel rögtön panaszkodik az anyós a barátomnak hogy milyen egy lusta teremtés vagyok. Ő ilyenkor már régen főzött meg kimosott. Lehet hogy nem hangzik olyan rosszul de a napi beszólásaival már kiidegel. Múltkor bekapcsoltam a mosógépet időzítettre és mikor haza értem az üzletből kiderult hogy a drága anyós elzarta a vizcsapot szóval a mosógép víz nélkül kezdett el mosni persze.Tudtam hogy direkt csinálta de nem szóltam semmit. Avval hárított hogy ő nem nyúlt hozzá biztos én zártam el csak nem vettem észre. Pedog soha nem volt elzárva.

Ha a barátom ott van egy helyiségben velünk mindig a barátom kedvesének hív és a kedves szót igen megnyomva említi. Például nem főzött a kedvesed kávét meg ilyenek.

Múltkor észrevettem azt is hogy nagyon sok mosópor fogy el. De azt hittem az anyós tuti mosott vele,de nem láttam semmi jelét. Később amikor mentem a konyhába akkor láttam hogy önti ki a folyékony mosóporomat a mosdóba. Ott arra fogta hogy bele szállt a légy és nem akarta hogy véletlenül úgy öntsem a gépbe. Akkor ott abban a pillanatban kikeltem magamból és el kezdtem vele kiabálni amit utólag bánok már. Lekiabaltam hogy mégis mit képzel magáról,hogy mióta itt van velünk semmi nem a régi meg sorolhatnám. Persze elkezdett sírni és később a barátomnak is elmondta hogy miket találgatok róla. Persze a barátom nem hitt nekem. Sőt meg sem hallgatott. Most egyik sem szól hozzám.


2019. nov. 7. 06:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 anonim ***** válasza:
9%

Hiába szidjatok Savlekötőt.

Nagyon is igaza van, szerintem.

De úgy látom a kérdező ügyesen teszi majd a dolgát.

2019. nov. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/72 Metionin ***** válasza:
68%
#40 Ha a kérdező elhúz és úgy dönt hogy válik, akkor a férjnek ki kell fizetnie a rá eső részt.
2019. nov. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 anonim ***** válasza:
22%

Itt egy kérdés van igazából: akarod, szereted-e még ezt a pasit? Mert akkor küzdj érte, rakd tele a lakást rejtett kamerával, költöztess oda te is valakit. És a biztonság kedvéért keress ügyvédet.

Ha nem, akkor csak ügyvéd kell.

2019. nov. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/72 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett a vége, Kérdező?
2020. okt. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 A kérdező kommentje:

Utolsó : köszönöm kérdésed azóta szakítottam és elzárkóztam az egész családtól.

Az elmondottak után még történtek rosszabb dolgok és mivel a kedves párom nem a pártomon állt ezért úgy döntöttem rám biztosan nincs szüksége.

2020. okt. 11. 22:51
 66/72 anonim ***** válasza:
100%
erős vagy, gratulálok! gondolom nem bántad meg..
2020. okt. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 A kérdező kommentje:
Nem. Semennyire sem. Mióta új életet kezdtem nyugodtabb vagyok és a gyomor görcseim is elmúltak a folyamatos stressz után.
2020. okt. 15. 00:03
 68/72 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, ha kiváncsi vagyok, de milyen sokkal rosszabb dolgok történtek még? Elmesélnéd?
2020. okt. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes vagy, hogy megszabadultál ettől a társaságtól!
2020. okt. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/72 A kérdező kommentje:

#68 : igazából utána már minden össze jött. Én voltam a hibás mindenért, uram mellette adósságot halmozott fel (nem is keveset) és én voltam a szar ,hogy miattam menekülhetett abba. Mellette várták hogy azt a bizonyos adósságot én fizetem majd vissza mivel én suli óta spórolok.

2 hétig cirkuszolt,mert tetettem műkörmöket azert mert a folyamatos stressz miatt mar a sajátjaimat tövig rágtam és a munkám miatt nem engedhetem meg a csúnya körmöket. Szerinte ez annak a kezdete hogy én majd otthon fogok ülni mert a körmök miatt semmit sem tudok majd csinálni a drága fia meg majd éhen hal.

Nagyon hosszú még a lista hogy mit csinált szóval ez alig valami ahhoz képest hogy miket kaptam nap mint nap.

2020. okt. 15. 12:17
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!