Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Pici szünet, mit gondolnál...

Pici szünet, mit gondolnál erről a fiad/lányod jegyeséről? Negatív lenne a megítélésed?

Figyelt kérdés
Kb fél évig ha nem látogatna? (Nincsenek túl messze.) Tízéves első kapcsolat. Jegyesek. Felvetne pár kérdést? Miket? A kérdés arra az esetre vonatkozik ha ismered annyira a gyereked párját, hogy neki nincs kedve átmenni hozzátok.

2022. máj. 12. 12:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt úgy kell elképzelni, hogy mióta együtt vagytok (hónapok, évek), rendszeresen jártál hozzájuk, majd történt valami, és azóta nem megy? Akkor erről mindenképp beszélni kellene.
2022. máj. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
95%
Mi az oka , hogynem mész?
2022. máj. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 A kérdező kommentje:
Köszönöm ha segítetek! Nagyon el vagyok keseredve! Nagyon "sirok" emiatt és rengetegszer fáj a gyomrom is, annyit idegeskedek. Annyira besokalltam, hogy idei évre gondoltam a szünetet. Szeretném úgy, hogy senki se sérüljön. Konkrétan folynak a könnyeim, nem bírom.
2022. máj. 12. 13:11
 14/74 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy leírd nekünk, mi történt... még meg találjuk érteni a szitut.
2022. máj. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 anonim ***** válasza:
100%

"akármennyire erőltetem most úgy érzem kelleni fog a szünet. Besokalltam!"


Konkrétan mi bajod van a párod szüleivel?

Amíg ezt nem írod le, semmit se lehet mondani.

2022. máj. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 A kérdező kommentje:
Kamaszként jöttünk össze, összeköltözés, eljegyzés volt. Ritkán mentem, de mentem hozzájuk. Nem tudom szavakba önteni mi a pontos baj! Viszont rosszul vagyok a közelükben. Nem tudom felsorolni mik miatt: általános rosszullét. És más emberek között ezt nem érzem.
2022. máj. 12. 13:13
 17/74 A kérdező kommentje:
Rámjön a rosszullét de csak köztük. Nincs más közösségekben bajom. Ez csak akkor jön ki, ha velük vagyok. Ahogy,amiről beszélnek,akikről,közös téma nulla,anyukája mindig csak panaszkodik, apuka tökéletesnek hiszi magát. Állítja apuka, hogy ez "beszélgetés" közben ott vagyunk: csak ő beszél és mindenki kussol!! Ha ellenvélemény volna akkor kiabál. Így egy kussban bólogatás apukája miatt az ottlét. Anyukáját ritkán elhívom beszélni, mert akkor TUD ő is beszélni. :D Tehát sétálok,kávézok a leendő anyóssal, mert akkor kettesben tudunk is beszélni. Sírt is múltkor, ha nem az van amit férje akar: fenyegeti őt.
2022. máj. 12. 13:18
 18/74 anonim ***** válasza:
91%
Nincs konkrét ok? Zsigeri ellenszenv? ha igen, az ellen nemnsokat lehet tenni..
2022. máj. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 A kérdező kommentje:
Ráálltak 3 témára és csak az van. Nekem sok. Ezek miatt tervezem a szünetet az évre.
2022. máj. 12. 13:19
 20/74 A kérdező kommentje:
Magyarán nem tudom tolerálni (idén, mert addig kiheverem) hogy beakadt náluk a magnó..
2022. máj. 12. 13:20
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!