Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Pici szünet, mit gondolnál...

Pici szünet, mit gondolnál erről a fiad/lányod jegyeséről? Negatív lenne a megítélésed?

Figyelt kérdés
Kb fél évig ha nem látogatna? (Nincsenek túl messze.) Tízéves első kapcsolat. Jegyesek. Felvetne pár kérdést? Miket? A kérdés arra az esetre vonatkozik ha ismered annyira a gyereked párját, hogy neki nincs kedve átmenni hozzátok.

2022. máj. 12. 12:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell teljes év szünet, egyszerűen nem kell minden alkalommal menni.
2022. máj. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:
92%
Ja, hogy egyébként SEM mentél. Komolyan, ezen hisztizel, én meg elcs.sztem 10 percet az életemből rád.
2022. máj. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 A kérdező kommentje:
De,csak nagyon ritkán mentem.
2022. máj. 13. 07:37
 64/74 anonim ***** válasza:
94%
Akkor mi a baj? Ezért nem reagálsz semmit a válaszainkra amikor azt írjuk hogy menjél csak ritkán. Azért le írhattad volna hogy eddig se mentél gyakran, mert sosaknak ugy tűnt hogy szinte hetente mész.
2022. máj. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:
100%
#64 Az a baja, hogy labilis az idegrendszere. Egyáltalán nem normális, hogy bőgésrohamok törnek rá ok nélkül, hiszen egyetlen normális indokot sem tudott felhozni, ami kiválthatná belőle ezt az abnormális viselkedést. Utálja a pasija szüleit, ennyi a baja, ezért hisztizik.
2022. máj. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 A kérdező kommentje:
Segítségért jöttem..elkeseredve. Ne üldözzetek a halálba kérlek. Megoldást keresek, nem akarok belehalni mert fáj..Rossz hatással van rám a légkör,de vőlegényem miatt nem tudom azt tenni, hogy sose megyek. Ezért lenne jó ritkán, de az is bánt engem.
2022. máj. 13. 12:04
 67/74 A kérdező kommentje:
Nem a vőlegényem bánt, hanem ha elkísérem: a légkör.
2022. máj. 13. 12:05
 68/74 A kérdező kommentje:
Ne a halálom kívánjuk már..Tényleg szeretnék megoldást. Esetleg valaki olyan szituban,hogy nem esett jól neki menni? Vagy itt mindenkinek jó? Miért ír olyan aki nincs tartós kapcsolatban jegyes vagy házas, aki szingli miért oktat ki engem. :(
2022. máj. 13. 12:17
 69/74 anonim ***** válasza:
90%

Ki kívánja a halálodat? :D Tényleg nem oké valami a fejedben. Neked nem vőlegény kellene, hanem tartós kezelés egy pszichiátriai osztályon.


Ja, és nem vagyok szingli ;)

2022. máj. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 A kérdező kommentje:
Ott meghalnék. Kösz, baromi hasznos volt. Milyen gyakran mentek? Itt mindenkinek mesés a kapcsolata a párja férje jegyese szüleivel? Mondom: mindig a kérdező a sz*r a gyakorin..
2022. máj. 13. 13:39
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!