Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Pici szünet, mit gondolnál...

Pici szünet, mit gondolnál erről a fiad/lányod jegyeséről? Negatív lenne a megítélésed?

Figyelt kérdés
Kb fél évig ha nem látogatna? (Nincsenek túl messze.) Tízéves első kapcsolat. Jegyesek. Felvetne pár kérdést? Miket? A kérdés arra az esetre vonatkozik ha ismered annyira a gyereked párját, hogy neki nincs kedve átmenni hozzátok.

2022. máj. 12. 12:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
14%

10 éve jegyesek? Annak mi értelme?

Szerintem szakítottak, csak te nem tudhatod.

2022. máj. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:
12%
Jegyességnek ugymond nincs jelentősége csak egy szokás.
2022. máj. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
18%
Kit érdekel, hogy ti mit gondoltok a 10 éve jegyes emberekről, vagy a 10 év után egymást eljegyzett párokról (főleg, hogy a kérdező már írta, hogy rájuk egyik sem igaz...), vagy a jegyesség jelentőségéről?
2022. máj. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 A kérdező kommentje:
Leírtam már. Pár hónapja vagyunk jegyesek. És kamaszkorban jöttünk össze.. Nem 10 éve jegyesek.. 10éve együtt. De ebből csak pár hónapja jegyesek vagyunk. Jöttök itt a 10 éve jegyességgel....Azért van így mert tizenévesen jöttünk össze..
2022. máj. 12. 20:40
 55/74 A kérdező kommentje:
De már többedjére írom :D kérlek. Olvassatok is.. Igaz,írta itt valaki, hogy extra kevesen jönnek ki jól a párjuk szüleivel.
2022. máj. 12. 20:41
 56/74 anonim ***** válasza:
14%
53-as téged tuti érdekel máskülönben nem kötsz bele.
2022. máj. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:
81%
Nézd, az egyértelmű, hogy a párod szüleinél rossz a légkör, rossz hatással van rád, amikor náluk vagy, nem bírod az apódod szónoklatait, kinyilatkoztatásait, így érthető, hogy nem vagy szívesen a társaságukban, ritkítani szeretnéd a találkozásokat, de van jobb ötletem. Próbáld megbeszélni a pároddal, hogy alkalmanként csak kevés ideig legyetek ott együtt, amikor nem tud apósod rossz természete megmutatkozni, ha viszont hosszabb időt akar a párod velük lenni, olyankor menjen egyedül. Én megértem, mennyire nyomasztó tud lenni, ha valaki pl. nagyon pesszimista, vagy beszűkült a világlátása, folyton politizál, uralni akarja a beszélgetést úgy, hogy számomra érdektelen témákat erőltet, de ha rövid ideig tart, ki lehet bírni.
2022. máj. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 A kérdező kommentje:

#56 igy igaz!! :D igazad van!!


#57 köszönöm megfogalmaztad!! Ez a bajom pontosan:


"Én megértem, mennyire nyomasztó tud lenni, ha valaki pl. nagyon pesszimista, vagy beszűkült a világlátása, folyton politizál, uralni akarja a beszélgetést úgy, hogy számomra érdektelen témákat erőltet, de ha rövid ideig tart, ki lehet bírni."

2022. máj. 12. 21:28
 59/74 anonim ***** válasza:
6%
#56 Benézted, szimplán csak unalmas, hogy egyfolytában ezt ismételgeted, mint egy béna papagáj.
2022. máj. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
86%

Na, én hülyét is kaptam, amikor mindig kötelező volt menni, akkor is, ha nem volt kedvem.


Egy idő után megmondtam, hogy bocsánat, de én nem fogok háromhetente teljes hétvégét beáldozni anyóséknak, mikor oké, elment a kapcsolat, de mit csináljak ott 2,5 napon keresztül?


Ráadásul annyira nem laktak messze, hogy indokolt legyen ott is aludni.


Persze, ez nem tetszett nekik, úgyhogy máris jött a kibeszélés - de legalább tudtam, milyen családba NEM akarok tartozni.

2022. máj. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!