Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Pici szünet, mit gondolnál...

Pici szünet, mit gondolnál erről a fiad/lányod jegyeséről? Negatív lenne a megítélésed?

Figyelt kérdés
Kb fél évig ha nem látogatna? (Nincsenek túl messze.) Tízéves első kapcsolat. Jegyesek. Felvetne pár kérdést? Miket? A kérdés arra az esetre vonatkozik ha ismered annyira a gyereked párját, hogy neki nincs kedve átmenni hozzátok.

2022. máj. 12. 12:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 A kérdező kommentje:
Ember. Kicsi kamaszlány voltam mikor összejöttünk. Jegyesség pár hónapja van. Kérlek előbb olvass...
2022. máj. 12. 15:30
 32/74 A kérdező kommentje:
Senki se írt olyat hogy tízéve jegyesek.. pár hónapja. És gimis kicsi lánykoromban jöttünk össze. Ezt is leírtam. Így evidens hogy költözés,jegyesség mostanra lett. Mivel: gyermekek voltunk...
2022. máj. 12. 15:32
 33/74 anonim ***** válasza:
43%

De gondolom ebből házasság már nem lesz.

Most eltávolodsz a párod szüleitől, aztán pár hónap múlva a párodtól is.

2022. máj. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:
80%
Ha a párod hajlandó távolságot tartani a szüleitől,a pártodon áll, nem piszkál azzal, hogy menj te is, akkor van jövőtök. Ha nem , akkor jobb, ha mást keresel,mert nem lesz jó vége.
2022. máj. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 A kérdező kommentje:
Tízéve szinte alig járok oda. Nem befolyásol minket. 8-9+ éve sem volt ez másképp, sőt. Voltak évek mikor 2x ugrottam fel köszönni. Mindig hívtak, párom is mondta de nem bántott, tudod: nem erőltette 9+ éve sem. Miért most lenne ez baj. Tehát segítséget, ne kioktatást légyszi.
2022. máj. 12. 15:45
 36/74 A kérdező kommentje:
Ő is ritkán megy, rövidke időre.
2022. máj. 12. 15:46
 37/74 anonim ***** válasza:
14%
34-es, miféle jövő az, hogy a nő kerüli a párja szüleit, mint a leprásokat, miközben azok semmit se ártottak neki? A fiú helyében én se állnék a nő mellé. Megmondanám neki, hogy ha konkrétan valami bántót mondtak, csináltak vele a szüleim, akkor van miről beszélnünk, de ha nem, akkor ő csinálja a feszültséget.
2022. máj. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
68%
mi a franc segítséget akarsz ezen kívűl?? Törölgessem a könnyeidet? Mindent leírtunk, amit tudnod kell, meg amit tenni lehet.
2022. máj. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim ***** válasza:
68%
37- nem azt mondtam, hogy így kell tennie, hanem azt, hogy azt tudom elképzelni, hogy így működhet.És azt sem mondtam, hogy helyeslem, amit csinál.
2022. máj. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 A kérdező kommentje:
Feszültséget tennék azzal, hogy nem megyek át pár hónapig ?? Azigen. Egyébként amíg nem írtam mely szereplő vagyok és azt hittétek az anyuka: addig meg anyuka volt hibás. Akárki kérdez, az a gyakorin a hibás. Hagyjuk akkor. Ha apuka lennék és kérdeznék ki volna a szemét? Akkor apuka. Mindig a kérdező a szemét..
2022. máj. 12. 15:51
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!