Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Pici szünet, mit gondolnál...

Pici szünet, mit gondolnál erről a fiad/lányod jegyeséről? Negatív lenne a megítélésed?

Figyelt kérdés
Kb fél évig ha nem látogatna? (Nincsenek túl messze.) Tízéves első kapcsolat. Jegyesek. Felvetne pár kérdést? Miket? A kérdés arra az esetre vonatkozik ha ismered annyira a gyereked párját, hogy neki nincs kedve átmenni hozzátok.

2022. máj. 12. 12:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 anonim ***** válasza:
88%
Hú kérdező veled tényleg bajok vannak. Szerintem egy kicsit belefeletkezelnaz önsajnálatba és a márrírkodásba. Vágommjogy nem érzed jól magad velük de nem normális higy ennyi miatt kikeszulsz. Kaptál sok tanácsot. Ne menj hozzájuk. Ha ennek ellenére is mész akkor erre már nem lehet mit mondani.
2022. máj. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/74 anonim ***** válasza:
93%
Nekem se mesés a kapcsolatom a párom szüleivel. Elviseljük egymást. Megyek, amikor névnap, születésnap, egyéb alkalom van. Évente 6-8 alkalommal. És nem rinyálok, hanem tudomásul veszem, hogy egy párkapcsolat alkalmazkodással jár.
2022. máj. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem "mesés" velük a kapcsolatom - mint ahogy kevés kivételtől eltekintve szerintem senkinek nem az a (leendő) férje szüleivel -, csak mi veled ellentétben intelligens felnőtt ember módjára tudunk viselkedni, és el tudjuk fogadni (sőt, képesek vagyunk kedvelni) egymást, a hibáink ellenére.

Nem vagy te sz*r, csak nincs ki mind a négy kereked. Eleinte azt hittem, csak hisztizel azzal a céllal, hogy kisajátíthasd a párodat és elmarhasd a családjától, de ahogy reagálsz a veled egyet nem értő válaszokra, miszerint a halálba üldöznek téged, meg a halálodat kívánják... ijesztő. Valahol sajnállak, mert beteg vagy, orvosi segítségre szorulsz, de ugyanakkor felháborító is, hogy tudod is, hogy deviáns a viselkedésed, és nem keresel megoldást, hanem időzített bombaként élsz a társadalomban.

2022. máj. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 anonim ***** válasza:
59%
Mi történt azóta, kérdező?
dec. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!