Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Pici szünet, mit gondolnál...

Pici szünet, mit gondolnál erről a fiad/lányod jegyeséről? Negatív lenne a megítélésed?

Figyelt kérdés
Kb fél évig ha nem látogatna? (Nincsenek túl messze.) Tízéves első kapcsolat. Jegyesek. Felvetne pár kérdést? Miket? A kérdés arra az esetre vonatkozik ha ismered annyira a gyereked párját, hogy neki nincs kedve átmenni hozzátok.

2022. máj. 12. 12:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
74%
Eddig is ritkán jártál át. Az hogy nem mész1 évig, vagy az hogy 1x, 2x mész át évente, az egykutya. Csak annyira okoznál feszültséget, mint eddig. Te nem szemét vagy, hanem h.lye.
2022. máj. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 A kérdező kommentje:
Ok. Akkor hülye, aki nem megy.
2022. máj. 12. 16:18
 43/74 anonim ***** válasza:
79%

41. Azt írta hogy volt idő amikor egy évben 2x ment. De gondolom most gyakrabban. Ezért tűnik fel higy nem megy

De kérdező te is nebáncsvirag lehetsz ha 2 napig sírsz miután találkozol velük. Ez nem normális. És ha nem kedveled őket akkor még miért nem mindegy mit gondolnak? Mond el hogy mi a bajod de sajnos úgyse mered. Vagy menj egy évben egyszer és kész. Nem kell megindokolni. Ennél többet ki sem tudunk tanácsolni.

Az még a másik hogy aposod viselkedése neked miért kellene eltűröd? Azt írtad hogy a barátod is látja hogy nem normális az apja viselkedése. Szóval nem értelek.

2022. máj. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 A kérdező kommentje:
Látja vőlegényem is, hogy nem oké, hogy mindenki hallgasson csak az apja beszélhet. Leginkább arról szól ha megyünk vagy ő megy: hogy apja beszél mi meg várjuk a tali végét és elköszönünk. Ha nem az van, amit apja akar akkor hisztizik,kiakad stb 56+ felett..
2022. máj. 12. 17:57
 45/74 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező a 10 évetek alatt mennyit éltetek eddig együtt?

(akár albérlet akár másik szülőnél stb)

2022. máj. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
84%

Leírtuk a megoldást, szerintem ez a 3 lehetőséged van. Megmondod mi a bajod, ritkán mesz, egyáltalán nem mész.

Lehet erről órákat írogatni de felesleges. Ne sírj miattuk, lesz még ennél komolyabb bajod is az életben.

Szerintem ha nem érzed velük jól magad csak unnepnapokon menj, ne pazarold az idődet. Legyél olyanokkal akikkel jól érzed magad. Mondom ezt 40 évesen szóval én már eljutottam oda hogy kevésbé érdekeljen hogy más mit gondol. Neked erre még úgy látszik még kell érned. Remélem ez hamar bekövetkezik 😉. Fel a fejjel.

2022. máj. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 A kérdező kommentje:
Saját lakásunk. (Örököltem. +Felét párom vette.) 4 év.
2022. máj. 12. 18:48
 48/74 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást!
2022. máj. 12. 18:50
 49/74 anonim ***** válasza:
91%
Nekem furcsa, hogy azért sirsz 2 napig, mert csak a párod apja beszél.Nem téged sérteget, akkor miért sirsz 2 napi?!Valami nem stimm a leirásodban.
2022. máj. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nagyon kevés olyan embert találnál ezen a világon, aki őszintén, tiszta szívvel tudná neked azt mondani, hogy kedveli a párja/vőlegénye/férje (menyasszonya/felesége) szüleit. Nem véletlenül léteznek anyós viccek... Kicsi az esély arra, hogy automatikusan szeretni fogod azokat az embereket, akiket csomagban kapsz a párod mellé, vagy hogy olyanok legyenek, akikkel könnyű kijönni.

A helyzetedre igazából két megoldás van. Vagy keresel olyan férfit magad mellé, aki árvaházban nőtt fel és nem ismeri a családját, vagy belátod, hogy nagyon nincs rendben valami a fejedben, és megoldást keresel rá. A megoldás pedig lehet a menekülés meg a hisztizés (amit ki tudja meddig tolerál még a párod) vagy megpróbálod tisztázni magadban, mi az igazi oka annak, hogy ennyire nem bírod elviselni őket.

Így kívülről nézve, mivel egyetlen valódi okot nem tudtál megnevezni arra, ami ezt a viselkedést kiváltja belőled, az látszik, hogy valami nem oké nálad, és ki akarod sajátítani a párodat...

2022. máj. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!