Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyosom a tudtom nélkul...

Anyosom a tudtom nélkul lenyiratta a 4 éves lányom haját. Mit lehet tenni vele?

Figyelt kérdés
Hétvégén o vigyázott a lányunkra, pénteken vittuk le vasárnap mentunk érte. Eddig soha nem fordult elo ilyesmi, megbiztam benne. A lányomnak vállig éro világosbarna haja van,amibol o jo 10cm-t levagatott. Ráadásul a sogornommel vágatta le, aki fodraszno, viszont sem en sem a férjem nem beszelunk vele evek ota. Annyira duhos vagyok, mondtam is neki hogy azt nezheti, hogy meg egyszer nala hagyom a kislanyomat.

2013. nov. 24. 10:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/101 anonim ***** válasza:
48%
én megtépném az anyóst.
2013. nov. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/101 anonim ***** válasza:
50%
Én nem csinálnék ebből ekkora ügyet. Ha a kislányod akarta levágatni, akkor meg pláne. Legfeljebb elmondanám, hogy máskor ilyesmit beszéljen meg velem is.
2013. nov. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/101 anonim ***** válasza:
72%
ha a gyerek nem ellenkezett, akkor biztos tetszett neki a hajvágás, hagyd a fenébe, ha jól áll neki az új frizura, akkor örűlj neki.az életben vannak sokkal nagyobb problémák.
2013. nov. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/101 anonim ***** válasza:
54%
Én biztos kivágnám a cirkuszt emiatt, már csak azért is, hogy legközelebb biztos ne történjen ilyen. Kitudja, aztán az jut eszébe, hogy levágja neki fiúsra, na akkor biztos megtépném(lehet ígyis, de én nagyon érzékeny vagyok a hajra)
2013. nov. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/101 anonim ***** válasza:
72%

Hozzátenném, hogy az az "anyós" más néven NAGYMAMA, akinek az UNOKÁJÁRÓL beszélünk.

Én is így gondolom, hogy jó lett volna megkérdeznie, de azért nem valami főbenjáró bűnt követett el!!!

2013. nov. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/101 anonim ***** válasza:
88%
Egy telefont megereszthetett volna, hogy a kislány szeretne frizurát, mit szólsz hozzá? Szerintem akkor már megengedted volna. IGen, hibázott, beszélgess el vele, de azért ne spilázd túl.
2013. nov. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/101 A kérdező kommentje:
A lányom nem szolt semmit, eleg csendes es magaba zarkozoa, anyosom pedig pontosan az a fajta, aki mindenbe hajszolna bele, hogy ne legyen ilyen. Az is nagyon idegesit, hogy a sogornommel vagatta le a hajat,nekem az a no ne fogodossa a gyerekemet, meg csecsemokoraban letisztaztuk a szabalyokat, de o tojik ra.
2013. nov. 24. 10:36
 18/101 anonim ***** válasza:
37%

Ha NAGYMAMA akkor viszont ne "csonkítson" a szülők tudta és beleegyezése nélkül:-).A sógornőtől is egy szakbarbár tett volt.Azt meg hagyjuk most,a hajnak azért van mágikus ereje is...10 cm majdnem 1 év...


Nekem felnőtt fiaim vannak,de náluk sem vettem volna jónéven ezt a húzást az anyóstól.

2013. nov. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/101 anonim ***** válasza:
61%
Akik itt azt írják, hogy megtépnék az anyósukat...minden konfliktust ilyen diplomatikusan rendeznek az életükben?
2013. nov. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/101 anonim ***** válasza:
43%

A sógornő meg nagynéni...

Elég visszataszító nőszemély vagy te!

Ha a saját családod csinálta volna ezt, akkor is itt pattognál??

2013. nov. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!