Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyosom a tudtom nélkul...

Anyosom a tudtom nélkul lenyiratta a 4 éves lányom haját. Mit lehet tenni vele?

Figyelt kérdés
Hétvégén o vigyázott a lányunkra, pénteken vittuk le vasárnap mentunk érte. Eddig soha nem fordult elo ilyesmi, megbiztam benne. A lányomnak vállig éro világosbarna haja van,amibol o jo 10cm-t levagatott. Ráadásul a sogornommel vágatta le, aki fodraszno, viszont sem en sem a férjem nem beszelunk vele evek ota. Annyira duhos vagyok, mondtam is neki hogy azt nezheti, hogy meg egyszer nala hagyom a kislanyomat.

2013. nov. 24. 10:09
 81/101 anonim ***** válasza:
56%
Amit a nagymama csinált az is nagyon gáz (rábeszélte, hogy vágassa le hogy vagányabb legyen, ne legyen ilyen besz*ri), de a kérdező se semmi, még direkt rá is tesz, hogy még jobban sajnálja a gyerek, hogy mondhassa, hogy látjátok, mennyire bánja a lányom is.. Nem csoda, hogy csendes, visszahúzódó gyerek lett, aki nem mer kiállni magáért. Ilyen család mellett nem csodálom.
2013. nov. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/101 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy rossz anya lennék azért, mert oszintén válaszoltam a lányom kérdésére. Magátol kérdezte, hogy ugye azért mert rovidebb a haja, még a ponis hajgumit hordhatja, és én mondtam hogy sajnos nem tudom osszefogni a haját, várnunk kell néhány honapot vele.
2013. nov. 24. 14:46
 83/101 anonim ***** válasza:
85%

Azért segíts a kislányon... Vegyél neki egy ugyanolyan pónis hajpántot, azt tudja hordani most is, akkor nem lesz olyan szomorú.

A mamának meg mondd meg, hogy oké, de többet ilyet ne. Aztán úgyis visszanő.

2013. nov. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/101 anonim ***** válasza:
34%
Mentségére legyen mondva nem ö nyirta meg hanem fodrasz
2013. nov. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/101 anonim ***** válasza:
50%

bolhából elefánt.

emlékszem, mikor anno a nagyimnál nyaraltam, és elmentem vele a fodrászhoz. már nem emlékszem pontosan hogyan történt, de levágatta a hajamat. anyám kicsit nézett, mert szerinte nem voltam valami felemelő látvány :) ellenben én nagyon menőnek éreztem magam, mert egy igazi fodrász vágta le a hajam, és pont nem érdekelt h hülyén áll.

asszem 8 éves voltam. később visszanőtt, nem a fülemet vágta le :)


ha intelligens lennél, akkor nem veszteségként tudatosítanád a lányodban a szitut, és nem hangolnád a nagymamája ellen.

2013. nov. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/101 anonim ***** válasza:
36%
Miért baj hogy 2 napot a nagyinál töltött? Ha meg nem mehetne az lenne baj. Szerintem egy 4 éves gyerek hirtelen ötleteit nem feltétlen kellene teljesíteni, nem tud mérlegelni. A nagyi meg ne döntsön ilyen dolgokban önkényesen. Kérdező én teljes mértékben megértelek. A válaszolok egy része szokás szerint csak kötözködik.
2013. nov. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/101 anonim ***** válasza:
21%

Az, hogy a nagyinál van napokig vagy oda megyünk egy délután este meg hazamegyünk nem ugyan az. Kérdező is megtehette volna, hogy délután elviszi a gyereket nagyihoz, utána elmennek bevásárolni számoljunk jó sok időt ez max. 4 óra aztán szépen megköszönik és hazamennek.

Így miért lenne eltiltva a gyerektől?

2013. nov. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/101 A kérdező kommentje:
Ezt komolyan nem értem miert baj hogy a lányom 2 ejszakat a nagyinal aludt, mar ossze is szamoltam osszesen 36 ora volt. Penteken mar csak aludni vittuk, vasarnap pedig fel 9re mentunk erte. A hajvagasrol pedig meg annyit, hogy a vallaig ero hajabol epphogy tarkoig ero lett, es vagtak neki frufrut is, ami nem volt. Azt hiszem ez eleg nagy valtozas.
2013. nov. 24. 18:49
 89/101 anonim ***** válasza:
32%

" rossz anya lennék azért, mert oszintén válaszoltam a lányom kérdésére"


Igen és a mikkor jön a Tépó is az a válaszod, hogy semmikor mert mi vesszük neked a csokit?

2013. nov. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/101 anonim ***** válasza:
84%
Ahogy látom, aki a kérdezővel ért egyet az már le is van pontozva! Tényleg ezek az anyós kérdésekből akkora viták alakulnak ki mindig! Sajnos mindenkinek más az anyósa, nekem az előzö párom szülei retentő jó fejek voltak nagyon szeretem őket, de a mostani párom szülei hát kikészitenek annyira agodékonyak és bár 20kmre élünk tölük (hála isten) mindenbe beleszólnak, mindig mindent tudni kell párom levelei oda menek és az összeset kibontják, 2000ft telószámlán fent akadnak!! Tehát lehet hogy az egyikötöké imádni való még a másitoké egy elviselhetetlen bestia!!! Lehet lefelé pontozni nem érdekel és le lehet ugatni hogy én micsoda szemét vagyok és hogy legyen egy menyem aki majd szörnyen viselkedik velem de én megprobálok majd jó anyos lenni!!! Fogadjátok már el hogy nem vagyunk egyformák kérdezönél ez kivágta a biztositékot valakinél nem! Ez van!!
2013. nov. 25. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!