Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyosom a tudtom nélkul...

Anyosom a tudtom nélkul lenyiratta a 4 éves lányom haját. Mit lehet tenni vele?

Figyelt kérdés
Hétvégén o vigyázott a lányunkra, pénteken vittuk le vasárnap mentunk érte. Eddig soha nem fordult elo ilyesmi, megbiztam benne. A lányomnak vállig éro világosbarna haja van,amibol o jo 10cm-t levagatott. Ráadásul a sogornommel vágatta le, aki fodraszno, viszont sem en sem a férjem nem beszelunk vele evek ota. Annyira duhos vagyok, mondtam is neki hogy azt nezheti, hogy meg egyszer nala hagyom a kislanyomat.

2013. nov. 24. 10:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/101 anonim ***** válasza:
68%

Igen, 19-es, én is erre gondoltam. Ő a gyerek nagymamája, aki szívességből vigyázott az unokájára. Talán nem kellene egy ilyen pitiáner dologért megtépni.

Ha a gyerek is akarta, akkor nem foglalkoznék az üggyel, ha nem akarta, akkor megbeszélném ezt a nagymamával. De a kérdező azt írta, hogy eddig nem volt hasonló eset, szóval nem valószínű, hogy egy gonosz banya lenne a nagymama.

2013. nov. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/101 anonim ***** válasza:
51%
Anyós elbúcsúzhatna a gyerekfelügyelettől jó ideig, nem is kérdés... A hajra nagyon kényes vagyok, pláne kislánynál (engem is kiskoromban "megcsonkítottak" sokszor, minden képemen csúnya rövid a hajam), ezért nem tűröm, hogy bármelyik nagymama önhatalmúlag levágja a haját. Ilyen horderejű kérdésnél az az első, hogy megkérdezzük a szülőt, nem 1-2 centiről beszélünk, ami a töredezés miatt indokolt is lehetne!
2013. nov. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/101 A kérdező kommentje:
A sogornom nem lánya anyosomnak, hanem menye! csak a tisztanlatas kedveert
2013. nov. 24. 10:46
 24/101 anonim ***** válasza:
77%
Azt még nem is tudjuk, hogy a kislány mit szeretett volna. Mert ez lenne a lényeg.
2013. nov. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/101 anonim ***** válasza:
78%

Elindult a háború! :D


Biztosan nem díjaznám én sem.Nálunk elö sem fordulna hogy bármelyik nagymama csak úgy levágassa a gyermek haját.

Igen egy kérdezés kellett volna.

Legközelebb nem hagyod a gyereket lennt egész hétvégére hanem csak 1 napra vagy délutánra.....

2013. nov. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/101 anonim ***** válasza:
70%
Akkor fogalmazok máshogy: ti mit szólnátok, ha a nagyanyátok mondjuk tegnap éjjel levágott volna a hajatokból 10 cm-ert? Ő egy kislány, még meg sem tudja védeni magát. Rám is erőszakoltak gombafrizkót aztán bőgve mentem a suliba szégyenemben.
2013. nov. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/101 anonim ***** válasza:
55%
Itt nem a gyermek viszonyából írjuk a családi kapcsolatok szereplőit.A kérdező saját szempontjából tette fel a megválaszolandó történteket.Ezért anyós és sógornő.Én nem pattogok.Csak leírtam a véleményem.Ehhez megvan a jogom.
2013. nov. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/101 A kérdező kommentje:
Mar irtam, hogy a lányom magaba zarkozo, csendes jellem, ugy tudom elkepzelni ezt a szituaciot, hogy anyos ripakodott ra, hogy gyere levagjuk a hajadat, lesz uj frizurad, ne legy ilyen beszari (kedvenc szavajarasa), a lanyom pedig nem mondott ellent, mert nem szokott
2013. nov. 24. 10:49
 29/101 anonim ***** válasza:
66%
Úgy tudod elképzelni??? Miért nem kérdezed meg tőle, hogy mit szeretett volna?
2013. nov. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/101 anonim ***** válasza:
26%

Tegyük hozzá,hogy egy 4 éves lánykáról van szó....Akkora katasztrófa nem történt.

Persze nem lett volna szabad a beleegyezésed nélkül.De....Minek is volt 4 éves gyerek egész hétvégén a nagyinál???

Nekem a lányom max.2 napot van lennt....

2013. nov. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!