Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyosom a tudtom nélkul...

Anyosom a tudtom nélkul lenyiratta a 4 éves lányom haját. Mit lehet tenni vele?

Figyelt kérdés
Hétvégén o vigyázott a lányunkra, pénteken vittuk le vasárnap mentunk érte. Eddig soha nem fordult elo ilyesmi, megbiztam benne. A lányomnak vállig éro világosbarna haja van,amibol o jo 10cm-t levagatott. Ráadásul a sogornommel vágatta le, aki fodraszno, viszont sem en sem a férjem nem beszelunk vele evek ota. Annyira duhos vagyok, mondtam is neki hogy azt nezheti, hogy meg egyszer nala hagyom a kislanyomat.

2013. nov. 24. 10:09
 51/101 anonim ***** válasza:
63%
Lehet, hogy a lanyod latta, h ideges vagy a hajvagas miatt es nem merte bevallani, h ö is szerette volna, inkabb azt mondta h rabeszélték
2013. nov. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/101 anonim ***** válasza:
49%

Akkor vigyáz rá te minek adod le egész hétvégére mint egy csomagot?

Neked tettek szívességet hogy vigyáztak rá, nem te nekik.

2013. nov. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/101 anonim ***** válasza:
48%

"Raadasul elcsufitottak a ygerekemet, mert majdnem olyan mintha gombafrizkoja lenne, csak 2-3cm hosszab, es vagtak neki frufrut is."


Ez legyen a legnagyobb problémád. Majd visszanő. Kérd meg, hogy legközelebb a beleegyezésetek nélkül ne tegyen ilyent. De ezért nem kell fesztiválozni. Ez legyen életed legnagyobb problémája.

Gondolj bele, ebben a pillanatban mások a kemoterápia közben fogják a kisgyermekük pici kopasz fejecskéjét. Látszik, hogy nincs más gondod az életedben.

2013. nov. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/101 anonim ***** válasza:
54%

Először azt mondtad, eddig még nem volt semmi gond. Most már mást állítasz, hogy lakkozás, ilyesmi.

Szerintem te leszarod a gyereked haját, csak a hiúságodat bántja, hogy nem te döntöttél.

El tudom képzelni, mit csináltál, szegény kislány örült az új hajának, te meg hisztériáztál, neki meg már nem tetszik.

2013. nov. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/101 A kérdező kommentje:
Igen, mert azokon tul leptem. lattam hogy a lanyom orul, mert olyan dolgog volt neki megengedve ami itthon nincs, ezert nem szoltam anyosnak sem, de attol meg hogy magamban tartottam nem tetszett.
2013. nov. 24. 11:15
 56/101 anonim ***** válasza:
76%

"jobban nő a haj ha frissitve van!"


Ezt a folyamatot írd már le. Hogyan befolyásolná a hajnövekedést a haj vége?

2013. nov. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/101 A kérdező kommentje:
Aki szerint azert passzoltam le a gyereket, hogy nyugodt hetvegenk legyen, nagyon téved. Karacsonyi ajandekokat mentunk vásárolni, mert most még nem olyan draga, ebbe pedig beletartozik egy hatalamas bevasarlolista is anyostol.
2013. nov. 24. 11:18
 58/101 anonim ***** válasza:
35%
Most hoztad haza a kislányodat, akit péntek este vittél el. Azóta itt panaszkodsz az anyósodra egy nulla probléma miatt. Miért nem foglalkozol a gyerekkel inkább?
2013. nov. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/101 anonim ***** válasza:
86%

Bocsi, de a gyerekkel kapcsolatban mégis kinek kellene döntenie? Szerintem egyértelműm, hogy anyukának. Melyik anyukát nem idegesítené, ha a nagymama kb. le se sz..ja a véleményét. (ergo, meg sem kérdezi).

Nagyon el vagyok kényeztetve az anyósommal, mert ha vigyáz a gyerkőcre, és van valami terve vele, előtte mindig megkérdez minket. Szerintem ez alap.

2013. nov. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/101 anonim ***** válasza:
77%
Azok, akik itt irogatjék, hogy mit számít 10 centi tipikusan azok az anyukák akik a saját kislányuk haját is letolják rövid, fiúsra, mert úgy könnyebb kezelni(mint az én anyám). Az se érdekli őket, ha a gyereknek nem tetszik, ha a gyereket csúfolják miatta, sőt még az sem, ha még 25 éves férjes assoznykén is önértékelési problémái lesznek emiatt, kit érdekel?
2013. nov. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!