Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyosom a tudtom nélkul...

Anyosom a tudtom nélkul lenyiratta a 4 éves lányom haját. Mit lehet tenni vele?

Figyelt kérdés
Hétvégén o vigyázott a lányunkra, pénteken vittuk le vasárnap mentunk érte. Eddig soha nem fordult elo ilyesmi, megbiztam benne. A lányomnak vállig éro világosbarna haja van,amibol o jo 10cm-t levagatott. Ráadásul a sogornommel vágatta le, aki fodraszno, viszont sem en sem a férjem nem beszelunk vele evek ota. Annyira duhos vagyok, mondtam is neki hogy azt nezheti, hogy meg egyszer nala hagyom a kislanyomat.

2013. nov. 24. 10:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/101 A kérdező kommentje:
Nem, nem orul, mert miutan kerdezte mondtam neki, hogy igy mar nem tudom osszefogni a hajat a kedvenc ponis hajgumijával, fonni se lehet mert annyira rovid lett.
2013. nov. 24. 11:03
 42/101 anonim ***** válasza:
23%
Gondolom annak aki lepontozza a válaszokat, ez okozza a legnagyobb orgazmust életében ;)
2013. nov. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/101 anonim ***** válasza:
44%
Azért mert te utálod a sogórnőd ő még szeretheti a te gyereked,és a kislány is őt.Nem fogja megenni a gyereked se a nagyi se a sogórnő.túl liheged mert utálod.10cm nem a világ vége.Mondd meg neki legközelebb hívjon fel ha akar valamit.Ennyi nem kell ebből ekkora cirkuszt csinálni.Én anyosom meg maga vágta le a fiam haját,nagy cucc.Még se haraptam le a fejét,nem fenyitettem be na majd leshet nem mehet a gyerek.A fiammal szurtam volna ki.Mondtam neki legközelebb szoljon és kész
2013. nov. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/101 anonim ***** válasza:
91%

Én is ki lennék akadva. Nem a tíz centi miatt, hanem azért, hogy előtte nem kérdezett meg. (egyébként egy kislány vállig érő hajából tíz centi elég nagy rövidülést eredményez)

Szóval akármennyire jót is akart, ez nem volt szép tőle, teljesen mindegy, hogy ki vágta le.

2013. nov. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/101 anonim ***** válasza:
35%
Megbeszélni meg kell de ne essünk túlzásba! Azt hittem kleopátra haja lett de nem 10 cm nem a világ és jobban nő a haj ha frissitve van!
2013. nov. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/101 anonim ***** válasza:
87%

Semmit. Beszéljétek meg anyóssal, hogy ilyen döntéseket ne hozzon meg egyedül. Azon kívül, a gyerek előtt még véletlenül se legyen vita a nagymamával!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ez mindennél fontosabb. Inkább csapkodja magát mindenki a földhöz, de a gyerek ne tudjon erről semmit.

Érezze jól magát a gyerek, ez a lényeg!

2013. nov. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/101 anonim ***** válasza:
27%
10 cm -es hajból miért kell ekkora balhét csinálni. Azért egész hétvégére lepasszolni a gyereket, hogy nyugodt hétvégétek legyen arra jó volt az anyós.
2013. nov. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/101 A kérdező kommentje:
Igen ki vagyok akadva sajnalom, nem csak a 10cm vegett, hanem az egeszert, hogy nem szol, suttyomba a hatam mogott intezkedik, olyanokat enged meg a gyereknek, amit en nem pl. kifesti a kormet, vagy ami direkt nekem tetszik maskepp csinalja mint ez a hajvagas is. Raadasul elcsufitottak a ygerekemet, mert majdnem olyan mintha gombafrizkoja lenne, csak 2-3cm hosszab, es vagtak neki frufrut is.
2013. nov. 24. 11:10
 49/101 anonim ***** válasza:
20%

Hát én elájultam volna. Férjed mit szólt?

Szerintem ne okozz még jobban neki lelki sérülést a pónis csattal... Főleg, ha magába zárkózott, ne a gyereken vezesd le a feszkót.

2013. nov. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/101 anonim ***** válasza:
60%

" A kérdező kommentje:


Nem, nem orul, mert miutan kerdezte mondtam neki, hogy igy mar nem tudom osszefogni a hajat a kedvenc ponis hajgumijával, fonni se lehet mert annyira rovid lett."



Bravo. Persze, hogy nem örül, mikor csupa negatív dolgot mondasz szegénykének.

Próbáld már ki, hogy dicséred, milyen jól áll neki az új frizura! Fogadni merek bármire, hogy rögtön örülne.

Anyuka, azért elég jó vagy érzelmi zsarolásban... szegény gyereked mire felnő...

2013. nov. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!