Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyosom a tudtom nélkul...

Anyosom a tudtom nélkul lenyiratta a 4 éves lányom haját. Mit lehet tenni vele?

Figyelt kérdés
Hétvégén o vigyázott a lányunkra, pénteken vittuk le vasárnap mentunk érte. Eddig soha nem fordult elo ilyesmi, megbiztam benne. A lányomnak vállig éro világosbarna haja van,amibol o jo 10cm-t levagatott. Ráadásul a sogornommel vágatta le, aki fodraszno, viszont sem en sem a férjem nem beszelunk vele evek ota. Annyira duhos vagyok, mondtam is neki hogy azt nezheti, hogy meg egyszer nala hagyom a kislanyomat.

2013. nov. 24. 10:09
 71/101 anonim ***** válasza:
40%

68-as

Megoldás nem kell oda vinni, és nem tudják levágni a kérdező gyerekének a haját. Ennyi.

2013. nov. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/101 anonim ***** válasza:
26%

Most te komolyan 10 centi haj miatt csinálsz ekkora patáliát??? Hát normális vagy te??

Nem a karját vágta le...nem is rossz szándékkal tette...akkor meg mit kell felfújni?!

Ha a lányod nem bánja, akkor te mit hisztizel?

Ha az én menyem lenne ennyire taj sötét, tuti nyakon csapnám...sőt...a férjed helyében is rendre igazítanálak.

Jó hogynem már ahhoz is az engedélyed kell, hogy milyen habfürdőt használhat nagymama a gyerek fürdetésénél....

Nonszensz, hogy manapság mennyire el vannak tévedve az anyukák! NEM A TULAJDONOD A GYEREKED!!! Ha ilyen maradsz, rengeteget fogsz még később szenvedni!!

2013. nov. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/101 anonim ***** válasza:
55%
68-as vagyok. Mégis hogy gondoljátok, hogy nem viszi oda a nagymamának a gyereket soha? NEem kell odavinni... szép akkor meg abból van balhé, hogy el van tiltva a nagymamától. A kérdező azt írta, hogy rábeszélték és nem ő kérte a hajvágást. Nehogy azt mondjátok nekem, hogy netket sose volt probléma, hogy adott esetben nem tudtátok megoldani, hogy vigyázzatok a gyerekre, mert vmi olyan dolgotok volt. Senkinek az ég világon nem vigyáztak még a gyerekeire a nagymamik, mi? vicc csak egy picit gondoljátok át. Elviszi hosszú hajjal, haza hozza mínusz 10 centivel. Nem rohadtul nem mindegy...
2013. nov. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/101 anonim ***** válasza:
72%

ma 11:34

Jó, nem annyira komoly, hogy emiatt ne találtam volna társat, de egész életemben elkísért. Mikor kicsi voltam állandóan fiúsra volt vágva a hajam, sőt, báttyám kinőtt ruháit hordtam, sokszor azt hitték az emberek, hogy fiú vagyok. És ez még most is bennem van, néha belenézek a tükörbe és fiúsnak látom magam és ettől rosszul vagyok, pedig nem vagyok az, hosszú szőkére festett hajam van, nőies alkatom, csak szoknyában járok, mindig sminkelek, de hiába, ez elkísér, míg élek. És igen, ez amiatt van, hogy egész gyerekkoromban rövidre volt vágva a hajam, akárhogy ellenkeztem, és mindig az volt a legnagyobb félelmem és komplexusom, hogy fiúnak hisznek az emberek. Egy kisgyereket nagyon megviselnek az ilyen dolgok.

60. voltam.

2013. nov. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/101 anonim ***** válasza:
9%
Attól függ,alapból milyen vele a kapcsolatod.
2013. nov. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/101 anonim ***** válasza:
50%
Szolnek minden keppen. Sajnos az en anyosom sem az az ember akire rabiznam a gyerekeimet,mert sok csunya dolgot csonalt. Igen is tiszteljek meg a nagyik az anyikat es az apukat, hogy megbeszelik, hogy mit is szeretnenek a gyerekkel csinalni. A szuleim ezt tudjak is keres nelkul meg is csinaljak. Mai vilagban mar konnyen utol lehet erni az embert hogy megbeszeljek az emberrel. Szerintem a kerdezo sem tesz semmi olyat a nagyival amit o nem szeretne. Elnehest az ekezetek hianya miatt amirol irok nem lehet ekezezteket irni.
2013. nov. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/101 anonim ***** válasza:
43%

Ès ha a te anyukàd tett volna ilyet? Ès ne gyere azzal,hogy ö ilyet soha nem tenne stb..sose tudhatod..akkor is igy nyilatkoznàl?? most öszintèn.

Megèrtem,hogy rosszul esett a dolog,de nem kell ennyire nagy ügyet csinálni belöle.Beszèld ezt meg nyugodtan anyósoddal.

2013. nov. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/101 anonim ***** válasza:
81%
Itt amúgy sem az a 10 centi a probléma, mint ahogy sokan vádolják a kérdezőt. Nem, itt az a probléma, hogy egyáltalán megtette ezt a nagymama, anélkül, hogy kérdezett volna. Én is elvárom, hogy megkérdezzenek hasonló esetben. 4 év múlva majd teljes sminkben megy majd haza a kislány, mert nagyi így éli ki magát. Kérdezzen, aztán cselekedjen...szerintem, a kérdező a saját anyukájára is így ki lenne akadva és jogosan
2013. nov. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/101 anonim ***** válasza:
47%
én sem örülnék ha az anyám vagy az anyosom a megkérdezésem nélkül bármi maradandot engedne a lányomnak, és ha majd a lányom tetováltatni akar amit én nem biztos hogy dijaznék azt is majd a mama megengedi hát nem!
2013. nov. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/101 anonim ***** válasza:
44%
Van aki ezen kiakad, van aki nem, minden ember más. De ezért ócsárolni egymást... Fel kéne fogni, hogy a saját szemszögéből mindenkinek igaza van!
2013. nov. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!