Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyosom a tudtom nélkul...

Anyosom a tudtom nélkul lenyiratta a 4 éves lányom haját. Mit lehet tenni vele?

Figyelt kérdés
Hétvégén o vigyázott a lányunkra, pénteken vittuk le vasárnap mentunk érte. Eddig soha nem fordult elo ilyesmi, megbiztam benne. A lányomnak vállig éro világosbarna haja van,amibol o jo 10cm-t levagatott. Ráadásul a sogornommel vágatta le, aki fodraszno, viszont sem en sem a férjem nem beszelunk vele evek ota. Annyira duhos vagyok, mondtam is neki hogy azt nezheti, hogy meg egyszer nala hagyom a kislanyomat.

2013. nov. 24. 10:09
 61/101 anonim ***** válasza:
41%

Igen, 59-es, ez alap, tökéletesen igazad van.

Ezt higgadtan meg lehetett volna beszélni a nagymamával, aztán le is lenne zárva az ügy.

2013. nov. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/101 anonim ***** válasza:
80%

Miért vagytok kiakadva, hogy a gyerek a mamánál volt egy hétvégét??

Nektek soha sem volt ott a gyerek vagy mi??

2013. nov. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/101 anonim ***** válasza:
19%
Egész hétvégére soha, nem az ő dolga a gyereknevelés,főleg ha nem is tetszene a hozzáállása.
2013. nov. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/101 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy mindent le kell irnom tovirol hegyire, azt hittem ennyit hozza lehet gondolni. Csak szombaton voltunk vasarolni, viszont levittuk meg penteken, hogy ne kelljen szombaton koran ebreszteni, hadd aludjon ugyanis 6kor indultunk. Este pedig keson ertunk haza, es ha mar kettesben voltunk a ferjemmel magunkra is szantunk egy kis idot, es elmentunk meg vacsorazni. ma reggel viszont mar fel 9kor mentunk erte. ennyii
2013. nov. 24. 11:25
 65/101 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nagyon úgy hangzik, hogy a gyereknek csak azért nem tetszik, mert a kérdező telebeszélte a fejét, hogy ez a haj ronda és most majd nem lehet mit kezdeni vele.. Azért ez nem olyan tragédia, tavaszra visszanő a haja. Biztos elbeszélgetnék az anyóssal, hogy ebben a kérdésben a gyerek és a szülei dönthetnek csak, de nem a kisujját vágta le vagy tetováltatta rá a felkarjára, hogy szeretlek nagyi, szóval szerintem nem akkora probléma, hogy órákig kelljen rajta hisztériázni, inkább foglalkozz a gyerekeddel..
2013. nov. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/101 anonim ***** válasza:
79%
Azt meg pláne nem értem, hogy miért ekkora bűn, ha a gyerek a mamánál tölti a hétvégét, én gyerekként egy egész hónapot is a mamánál voltam nyáron, és imádtam. Haza se akartam jönni. Én sem akarnám ezt az élményt elvenni a gyerekeimtől, és nekem is jól jön a pihenő.
2013. nov. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/101 anonim ***** válasza:
34%

"25 éves férjes assoznykén is önértékelési problémái lesznek emiatt"


Egy hajvágás miatt? Nem csak a hosszú haj szép, ha szép az arcod, a rövid haj is jól áll.


Másrészt van férjed, tehát nincsenek annyira komoly önértékelési problémáid, hisz úgy gondoltad, megérdemelsz egy társat, és ő is téged, vagy nagyon gonosz vagy, és azzal bünteted a férfit, hogy a felesége vagy.

2013. nov. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/101 anonim ***** válasza:
91%
Senkinek semmi köze ahhoz, hogy a kérdező, mikor viszi el a nagymamához a gyereket. Először saját háztájon kellene söpörni, utána ítélkezni. Látszik, hogy a kérdezők háromnegyede nem járt ilyen cipőben.Pontosan ugyan ez történt velünk, annyi különbséggel, hogy a párom kislányáról van szó, akinek nem én vagyok az anyukája (kedves igazi anyukát nem érdekli a lánya) a párom a kislánnyal átmenetileg a szüleihez költözött. Rendszeresen, két havonta állandóan, míg a párom dolgozott, elvitte a kislányt hajat vágni, de vmi nyomi fodrászhoz. Szerencsétlen gyerek...mindenki fiúnak nézte állandóan, sőt azt is megmondom, hogy az utóbbi időkben a gyerek szó szerint végigvisította és ugrálta a hajvágást, mert nem akarta, hogy levágják. De kedves anyós és kedves lánya ennek ellenére rendszeresen elcibálták, mind ezt azért, mert lusták voltak reggelente beletenni egy csatot vagy egy hajgumit a hajába. Egyszerűbbnek tűnt a rövid haj. Párom rendszeresen kiverte a balhét. Semmi de semmi nem hatotta meg őket. Iszonyatosan ki voltam akadva, mert ti nem látjátok a gyerek csalódottságát,amikor bemész vele egy ékszerüzletbe fület lövetni, és az eladónő hülyén néz, hogy a kisfiú, miért piros színű fülbevalót választ és miért kettő fülbe kell lőni? Fiúknál csak egy a szokás, amikor is közöltem vele, hogy az a kisfiú az lány. NA itt telt be nálam a pohár és elmondtam szépen anyósnak, hogy nem akarom még egyszer meglátni, hogy levágják a haját. Ha hajat kell vágni, szóljanak, majd én elviszem, és megcsinálják úgy ahogy egy kislányhoz illik. Szóval aki ítélkezik a kérdező felett, inkább hallgasson. Igenis probléma, ha a gyereked felett vki dönt bármiről is anélkül, hogy megkérdezne...kedves kérdező nyomatékosítsd a férjednél a dolgot, ha anyóssal nem akarsz beszélni, de közöld vele, hogy ez legközelebb nem fordulhat elő...
2013. nov. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/101 anonim ***** válasza:
41%
Sógornőddel mi a gond, miért vagy vele haragban?
2013. nov. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/101 anonim ***** válasza:
34%
68-as! A két probléma nem egészen azonos fajsúlyú. Itt a kislány is szerette volna, és egyszeri alkalomról van szó. És egyáltalán nem fiút csináltak belőle.
2013. nov. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!