Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem Norvégiába kapott...

A férjem Norvégiába kapott álláslehetőséget. Vele menjek a gyerekekkel?

Figyelt kérdés

Nagyon jó lehetőséget kapott az igaz. Azt akarja menjünk mi is. Ha nem megyünk akkor adjuk be a válast azt mondja.


Őszintén szólva azért van bennem félsz mert olvastam hogy az ottani gyámügy már olyanokért elveszi a családoktól a gyereket ha nem megfelelő a szemkontaktus.

A kisebbik gyerekünk autista. Rettegek már most h hopp elveszik tőlem őket és jó ha évente egyszer láthatom pár órára őket. Pedig még ott se vagyunk.

Én mondtam a férjemnek hogy nem minden a pénz. Ha nagyon akar menjen mi maradunk. Ő nélkülünk csak úgy megy ha el válunk. Mert szerinte a távkapcsolat nem fenntartható.

Ti mit tennétek?



2020. okt. 10. 08:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/98 anonim ***** válasza:
100%
Ez idáig nem is hallottam a Barnevernet-ügyről. De most a neten található magyar nyelven írt a Barnevernet-ügyről írtakba bele olvastam. Hát én is azt hittem ez idáig hogy a Norvégok vendég szeretők és hogy az emberi jogok leg felső fokán állnak. Most csalódtam! Bár őszinte leszek, a le írtaknak nem tudom mennyi az igazság tartalma. De akár ennyi is az igazság tartalma, az döbenet. Még olvasni is rossz. Pedig annyi sok jót hallottam Norvégiáról. Most meg ez döbbenetes. Épp ezért nem árt ovatosnak Lenni.
2020. okt. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/98 anonim ***** válasza:
Norvegia egy szuper hely, de igen , ott a Barnevernet. Gyerekkel en sem mernek odakoltozni🤷🏽‍♀️
2020. nov. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/98 anonim ***** válasza:
Na, végül mi történt?
2021. jan. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/98 anonim ***** válasza:
Kedves 93-as válasziró! Sajnos a kérdező nem írt ide, az utobbi több mint 3 hónapban. Igy a 93-as válasz író kérédse is kérdés marad.
2021. jan. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/98 anonim ***** válasza:
64%

Bárki elhiszi, hogy a világ legszolidárisabb társadalmában elveszik a gyerekét mert beteg vagy fogyatékkal él? Ha ott elveszik a gyereket akkor más gond van.


Nálunk pont fordítva van a szitu, az én páromnak nagyon jó lehetősége lenne kint. Meg is beszéltük hogy megyünk anno. Most inkább maradunk itthon nyomorogni. inkább marad itthon, én meg mehetek csupasz seggel a picsába, ha nem tetszik valami.

2023. jan. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/98 anonim válasza:
Mi lett végül? Nagyon kíváncsi lennék.
2023. jún. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/98 A kérdező kommentje:
Azóta elváltunk. Én ezt nem vállaltam a gyerekekkel.
2023. júl. 8. 17:25
 98/98 anonim ***** válasza:
97-es kérdező. Ez sajnálatos és szomorú. Én szerencsésebb vagyok mivel eleve Osloban nősültem meg. 8 éve élek Osloban, és 5 éve jártam egy norvég hölggyel, aki egyben a munkatársnőm. Januárban házasodtunk össze. Azóta a feleségem már terhes is lett. Én magyar vagyok, és a feleségem norvég. És nincs vita közöttünk. A feleségem szüleivel is jó a kapcsolatom, mondhatni, hogy baráti.
2023. júl. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!