Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem Norvégiába kapott...

A férjem Norvégiába kapott álláslehetőséget. Vele menjek a gyerekekkel?

Figyelt kérdés

Nagyon jó lehetőséget kapott az igaz. Azt akarja menjünk mi is. Ha nem megyünk akkor adjuk be a válast azt mondja.


Őszintén szólva azért van bennem félsz mert olvastam hogy az ottani gyámügy már olyanokért elveszi a családoktól a gyereket ha nem megfelelő a szemkontaktus.

A kisebbik gyerekünk autista. Rettegek már most h hopp elveszik tőlem őket és jó ha évente egyszer láthatom pár órára őket. Pedig még ott se vagyunk.

Én mondtam a férjemnek hogy nem minden a pénz. Ha nagyon akar menjen mi maradunk. Ő nélkülünk csak úgy megy ha el válunk. Mert szerinte a távkapcsolat nem fenntartható.

Ti mit tennétek?



2020. okt. 10. 08:51
 21/98 anonim ***** válasza:
8%

olvastam hogy az ottani gyámügy már olyanokért elveszi a családoktól a gyereket ha nem megfelelő a szemkontaktus.


A férjed nyilván nem hülye, ha oda küldik, hogy lehet ilyen ostoba felesége?

2020. okt. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/98 anonim ***** válasza:
100%
#21 Olvass, mielőtt írsz. Én sem hittem,hogy ilyen van. És de...
2020. okt. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/98 anonim ***** válasza:
93%

"Ha nem megyünk akkor adjuk be a válast azt mondja."


Na,a férjed sem teljesen normális.

2020. okt. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/98 A kérdező kommentje:

Én is mondtam a férjemnek hogy azt se tudja tetszeni fog e neki a munka minek menjen elsőre az egész család!

Nem minden a pénz. De akarja az állást nagyon. Hónap végéig kell válaszolnia hogy megy e vagy nem. Ő már eldöntötte szerintem.

2020. okt. 10. 09:45
 25/98 anonim ***** válasza:
99%
100% hogy ő már eldöntötte mivel el is válna tőled a munkája miatt. Én azt mondom maradj mert ilyen férfi miatt felforgatni a saját és gyerekeid életét nem éri meg.
2020. okt. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/98 anonim ***** válasza:
9%

#22:

És te mindent elhiszel, amit olvasol? Mi van ha a BBC csak kiszínezi az egészet? Tudod, a hírportálok sokmindenre képesek a nézettségért.

2020. okt. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/98 anonim ***** válasza:
94%

De mi az,hogy nem mentek,akkor váljatok el? Ezt hogy képzeli?


Mi lesz az autista gyermetekkel? Rosszul lesz a környezet változástól. stb.


(Üdv,egy férfi)

2020. okt. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/98 A kérdező kommentje:

Nem egy oldalról tájékozodtam én sem.

Elösször csak magáról az országról kerestem információt mikor feljött az ötlet menjünk mi is. Aztán jöttek a cikkek az ottani gyermekvédelemről. Számos tiltakozás, perek... elborzasztott meg ijesztett ami ott van.

A férjem hazugságnak hiszi az egészet. Menni akar. Valószínűleg megy is. Nélkülünk.

2020. okt. 10. 09:53
 29/98 anonim ***** válasza:
98%
26-os, tudod te, mi az, hogy BBC? A BBC nem színez, nem egy 99. hírportál, és nagyon nincs rászorulva arra, hogy bármit megtegyen a nézettségért.
2020. okt. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/98 anonim ***** válasza:
17%
Azert a férjét is meg lehet érteni. Elvileg azért is hazasok, hogy támogassák egymást, kitartsanak egymas mellett. A feleség nem akar vele tartsni, ő viszont nem tartja elfogadhatónak, hogy olyan hazassaga legyen, ahol nincs mellette a felesege. Mondjuk ha ezt ennyire nem tudtak megnrszelni valószínű szeretet, megbecsülés, kozos jövőkép, kommunikáció 0..Inkabb elvalik es lesz új párja.
2020. okt. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!