Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem Norvégiába kapott...

A férjem Norvégiába kapott álláslehetőséget. Vele menjek a gyerekekkel?

Figyelt kérdés

Nagyon jó lehetőséget kapott az igaz. Azt akarja menjünk mi is. Ha nem megyünk akkor adjuk be a válast azt mondja.


Őszintén szólva azért van bennem félsz mert olvastam hogy az ottani gyámügy már olyanokért elveszi a családoktól a gyereket ha nem megfelelő a szemkontaktus.

A kisebbik gyerekünk autista. Rettegek már most h hopp elveszik tőlem őket és jó ha évente egyszer láthatom pár órára őket. Pedig még ott se vagyunk.

Én mondtam a férjemnek hogy nem minden a pénz. Ha nagyon akar menjen mi maradunk. Ő nélkülünk csak úgy megy ha el válunk. Mert szerinte a távkapcsolat nem fenntartható.

Ti mit tennétek?



2020. okt. 10. 08:51
 41/98 anonim ***** válasza:
100%

"Azt akarja menjünk mi is. Ha nem megyünk akkor adjuk be a válast azt mondja."


Beadnám a válást. Nekem iylen feltételeket ne állítson senki. Vége, nincs min gondolkodni.

2020. okt. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/98 anonim ***** válasza:
100%

A 16-os válaszoló utolsó két másik mondatát olvasd el. Jó sokszor!

Teljes mértékben igaza van!

2020. okt. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/98 anonim ***** válasza:
27%
Mennék. De mindenki más.
2020. okt. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/98 anonim ***** válasza:
82%

"A férjem Norvégiába kapott álláslehetőséget. Vele menjek a gyerekekkel?"


Alapból erre a válasz igen.



"Ha nem megyünk akkor adjuk be a válast azt mondja."

Ez viszont azonnal nemet csinál belőle és azt hozza ki kb minden épeszű emberből, hogy azt mondja, rendben Jani, add be a valopert

2020. okt. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/98 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben azon aggódnék, hogy a férjed azt mondta, ha nem mész, akkor válás. Ilyen alappal nem mennék. Ha minden rendben lenne a házasságotokkal, akkor azt mondanám, menj, de így nem.
2020. okt. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/98 anonim ***** válasza:
60%
Férjed azért készüljön fel, hogy elég szép gyerektartást fog fizetni a messzi távolból is.
2020. okt. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/98 anonim ***** válasza:
100%

46!


Vagy nem. A magyar törvények szerint ugyanis nem az fog számítani, hogy ő ott konkrétan mennyit keres, hanem hogy Magyarorszagon az adott munkakörben mennyi az átlagkereset.

2020. okt. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/98 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos magában, az érzéseiben, lehet tényleg nem működne nála a távkapcsolat és elcsábulna. Ettől fél talán. Megdöbbentő, hogy csak úgy egyből a válást látja megoldásnak. Valami nagy probléma lehet a kapcsolatotokban.
2020. okt. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/98 anonim ***** válasza:
84%
A férjednek nem lehetsz túl fontos, ha gondolkodás nélkül Norvégiát választaná helyetted...
2020. okt. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/98 anonim ***** válasza:
41%

Senki nem veszi el a gyereket, ha neveled.


Nagyobb baj a zsarolás, attól még nagyobb baj, hogy nem természetes, hogy mégy a férjeddel.


Ha elmegy úgy, hogy te maradsz, arra rá fog menni a házasságotok.

2020. okt. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!