Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyjam ezt? Elvenni más kész...

Hagyjam ezt? Elvenni más kész pasiját?

Figyelt kérdés
A barátommal két éve vagyunk együtt, ami annyira nehéz két év volt, igaz volt benne sok romantika és boldogság is. Eleinte olyan igazi nyomulós macsó pasi volt, hétvégenként a haverjaival lógott. 2 évembe telt, amig elértem, hogy ne az anyja és a húga legyen az első, amig elértem, hogy vasárnap szépen eljöjjön anyukámékhoz velem. Végre normálisan öltözik, leszokott a piálásról és bulizásról, felvették az egyetemre stb. És most, hogy megkérte a kezem ( annyira cuki volt, hogy még azt is tudtam előre, hogy hol fog letérdelni) erre a semmiből előjön egy másik csaj. A pasim pedig azóta rosszkedvű, ha kérdezem, mikor lesz az esküvő, meg mikor akar házat gyereket, csak morog és elhajt. Bezzeg, ha hétvégén a társaságban ezeket az nő kérdi meg tőle, akkor órákig válaszolgat neki. Annyira csalódott vagyok.
2010. aug. 25. 19:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 anonim ***** válasza:
87%
Ha ilyen könnyen "meg lehet változtatni" valakit, akkor ez nem csak neked fog sikerülni, hanem éppenséggel egy másik lánynak is. Ezen elgondolkodtál már?
2010. aug. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/85 A kérdező kommentje:
Ezeken a hétvégéken, amikor elmegyünk az ő társaságához, akkor ott vagyok én is és látom kivel meddig beszélget. És ez a csaj nem azzal a fiúval beszélget, nem az kell neki, akit én megismertem, mert akkor még elnézett a feje felett. Most kell csak neki, amikor jól öltözik, egyetemista nem iszik, amikor végre előre engedi a lányokat az ajtóban. Szóval a készre repül az a ribi.
2010. aug. 25. 19:30
 13/85 anonim ***** válasza:
68%

Tehát mig nem volt kikupálv a a pasid,addig le sem tojta a másik csaj igaz? Most meg,hogy gyökeressen megváltozott a pasi,lecsapott rá mint gyöngytyúk a takonyra..

Ne cicózz,vigyél be egy jobbegyenest a ribinek,és téma lezárva..:D

2010. aug. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/85 anonim ***** válasza:
95%
Szemmel láthatóan könnyen befolyásolható (és lecsapható) a fiúcska. Megtarthatod, de nem sok örömed lesz benne, egész életedben dolgozhatsz keményen azon, hogy nehogy mások elcsavarják a fejét. Akit felnőttként ennyire meg lehet változtatni, azt arra is könnyen rá lehet venni, hogy hátat fordítson neked. Nevelni a gyereked kell, párt az ember az olyanok közül választ, akik alapból megfelelnek a kívánalmainak.
2010. aug. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/85 anonim ***** válasza:
85%

ma 19:34-es jól látja a szitut :)


nem azzal van a baj, hogy megváltoztattad, hanem hogy ezzel kapós pasit csináltál belőle... nem sok mindent tehetsz... ha meg akar csalni, vagy el akar hagyni, úgyis meg fogja tenni, akárhogy is kapálózol.... sajnos ez van :(

2010. aug. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/85 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ti ilyen könnyen elengednétek azt, aki végre igazán szerethető. Inkább ti is azt akarjátok, hogy szabad préda legyen, mint az ribi.
2010. aug. 25. 19:39
 17/85 anonim ***** válasza:
90%

Ez az utolsó kommented kérdező :0

Utálom az ilyeneket mint te, kapnak tök normális választ, erre támadnak a válaszolók felé. Én is normálisat akartam írni, de utolsó kommented alapján kihagyom!

inkább kezeltesd magad! Mielött lelépsz kérjük az összes elérhetőségét ennek az általad formált kész pasinak!

2010. aug. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/85 anonim ***** válasza:
100%
mivel a kérdésed is az, hogy hagyjam ezt? igen hagyd, különben egész életedben ez lesz, hogy itt egy ribi akinek pont az általam tökéletessé formált pasi kell. Ha ez jó neked...hát te tudod!
2010. aug. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/85 anonim ***** válasza:
86%

de nem csak a pasik nem birják ha változtatják őket,pl én se

17/L

2010. aug. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/85 anonim ***** válasza:
79%
Te elnyomod ezt a fiút. Talán tökéletesnek hiszed magad? Jobban is teszi, ha kidobja a szűrödet, mert egy ilyen nőt én sem tudnék elviselni.
2010. aug. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!