Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyjam ezt? Elvenni más kész...

Hagyjam ezt? Elvenni más kész pasiját?

Figyelt kérdés
A barátommal két éve vagyunk együtt, ami annyira nehéz két év volt, igaz volt benne sok romantika és boldogság is. Eleinte olyan igazi nyomulós macsó pasi volt, hétvégenként a haverjaival lógott. 2 évembe telt, amig elértem, hogy ne az anyja és a húga legyen az első, amig elértem, hogy vasárnap szépen eljöjjön anyukámékhoz velem. Végre normálisan öltözik, leszokott a piálásról és bulizásról, felvették az egyetemre stb. És most, hogy megkérte a kezem ( annyira cuki volt, hogy még azt is tudtam előre, hogy hol fog letérdelni) erre a semmiből előjön egy másik csaj. A pasim pedig azóta rosszkedvű, ha kérdezem, mikor lesz az esküvő, meg mikor akar házat gyereket, csak morog és elhajt. Bezzeg, ha hétvégén a társaságban ezeket az nő kérdi meg tőle, akkor órákig válaszolgat neki. Annyira csalódott vagyok.
2010. aug. 25. 19:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ha valakinek segítesz is, azt tedd önzetlenül, nem kellene érte olyat várj ami csak neked jó. És a további döntését is tartsd tiszteletbe.
2010. aug. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/85 anonim ***** válasza:
95%

Lehet, hogy nem mutatta, vagy nem mondta, de zavarhatta az, hogy meg akartad változtatni. Elképzelhető, hogy úgy, hogy nem vetted észre, átvetted az irányítást az élete felett, te hordod a nadrágot, csak az a jó, amit te mondasz/teszel stb. Mondjuk ez egy nagy hiba, ha az ember nem mondja meg a másiknak, ha zavarja vmi.

De az is lehet, hogy egyszerűen csak beleszeretett első látásra, és kész. Ha a csaj meg nem nyomult rá, hanem csak beszélget vele, akkor kicsit túlzás azt mondani, hogy lecsapta a kezedről, vagy elvette. Kérdezz rá konkrétan erre az ügyre a pasinál. Ne az esküvőre célozgass, hanem kérdezz rá, hogy szerelmes-e a másik nőbe, és hogyha igen, akkor miért pazarolja az idődet. Ha elhagy, akkor... tudom, hogy fájdalmas, de inkább most történjen meg, minthogy az esküvő után egy szar, szeretettelen házasságban kelljen élned, nemde?

2010. aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/85 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kérdező,


dicséretes, hogy derék ember lett a srácból, de a kérdésed nem igazán értelmezhető. "Hagyjam ezt?" - neked ebbe nincs beleszólásod. Ha hagyod, ha nem, egy férfi, ha akar, akkor el fog menni. Ha talált egy nőt, aki úgy szereti, ahogy van, férfiként néz rá, tiszteli, felnéz rá, és a barátodnak épp ez kell, akkor EL FOG MENNI, függetlenül attól, hogy te hagyod-e vagy nem.


A barátod felnőtt ember, saját akarata van, ezért jobban jársz, ha felnőtt emberként tekintesz rá, és tiszteletben tartod a döntését.

2010. aug. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/85 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az új lány nem hibáztatható, hogy eddig macsóként nem kellett neki, de a felnőtt személyiségét szereti és felnéz rá. Nekem is volt olyan osztálytársam, akit fiatalon nagyon szeleburdi férfiatlan, esetlen kis kamaszfiúként ismertem, majd 6 évre rá összetalálkoztunk, és az önálló élet megpróbáltatásai miatt egy felelősségteljes felnőtt férfivá érett az a kisfiú. Hogy egy lány számára ez vonzó, az csak természetes.
2010. aug. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/85 A kérdező kommentje:
Már hogyne volna beleszólásom. Különben is egy nőnek megvannak a maga apró, finom kis praktikái, amivel maga mellett tud tartani egy férfit, ha akarja. Ez nem kérdés, velem fog maradni. A kérdés az, hogy mi legyen a ribivel, aki rászállt.
2010. aug. 25. 22:07
 36/85 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha el akar menni a férfi, és beleszeret a lányba, akkor azt semmilyen praktikával nem fogod magad mellett tartani. Magad mellett tarthatod, de ha nem téged szeret, csak idő kérdése, hogy a tudtod nélkül titokban megcsal stb. És akkor az milyen érzés lenne neked, hogy veled van, de közben a szíve más felé húzza?


Ugyanakkor, ha amúgysem menne el tőled, akkor a praktika sem szükséges. Tehát a férfi érzésein múlik.


Nem tudom, ez nekem nagyon furcsán hangzik, hogy inkább manipulálnád a férfit a saját akaratod alapján... akit szeretek és tisztelek, azzal én nem tudnék ilyet csinálni.

2010. aug. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/85 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ezt írtad a bevezetőben:


"A pasim pedig azóta rosszkedvű, ha kérdezem, mikor lesz az esküvő, meg mikor akar házat gyereket, csak morog és elhajt. Bezzeg, ha hétvégén a társaságban ezeket az nő kérdi meg tőle, akkor órákig válaszolgat neki. Annyira csalódott vagyok."


Látod, ezért nem érnek semmit a praktikák. Ha magad mellé kényszeríted, akkor csak ez lesz, durvább formában: veled még morcosabb lesz, míg más iránt vágyakozik, mással kedves lesz, és esetleg meg is csal majd. Nem hiszem, hogy számodra ez egy boldog kapcsolat képe lenne...

2010. aug. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/85 anonim ***** válasza:
89%

Veled fog maradni? Ki garantálta ezt neked? És akkor mi tulajdonképp a problémád? Egyébként meg nem r.ibanc, attól hogy kellene neki a pasid. Kell neki kész, gyerünk tartsd meg. Ne a harmadikat hibáztasd. Mellesleg a kis apró praktikáidhoz hozzáfűznék egy apró mondatot: mindig kiderül az átlátszó érzelmi zsarolás, ne is próbálkozz vele. Gyerekkel meg főleg nem tudsz megkötni egy pasit.

A stílusod pedig bicskanyitogató, igazi zsarnok és energiavámpír vagy.

2010. aug. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/85 anonim ***** válasza:
100%

"Nem hiszem, hogy ti ilyen könnyen elengednétek azt, aki végre igazán szerethető." Nálad hatalmas problémák vannak odabenn. Egy ilyen antinővel egy hétig sem bírnám... huuu. Ha a pasid tudná, hogy így beszélsz róla, akkor páros lábbal rúgni ki.


Neked nem társ kell, hanem egy rabszolga, akit kedvedre ugráltathatsz. Milyen lelked van neked?


22/F

2010. aug. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/85 anonim ***** válasza:
36%
Közöld ezzel a ringy@val face to face,hogy le lehet szállnia a pasidról!Akkor nem kellett neki,mikor még nem volt kikupálva,most meg lecsap rá?Bár igaz kettőn áll a vásár,mert ha szeretne igazán a pasid,akkor le se állna egy ilyen riib@nccal-.-,szóval érdemes lenne vele is átbeszélni egy-két dolgot,hogy lásd érdemes e érte küzdeni!
2010. aug. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!