Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyjam ezt? Elvenni más kész...

Hagyjam ezt? Elvenni más kész pasiját?

Figyelt kérdés
A barátommal két éve vagyunk együtt, ami annyira nehéz két év volt, igaz volt benne sok romantika és boldogság is. Eleinte olyan igazi nyomulós macsó pasi volt, hétvégenként a haverjaival lógott. 2 évembe telt, amig elértem, hogy ne az anyja és a húga legyen az első, amig elértem, hogy vasárnap szépen eljöjjön anyukámékhoz velem. Végre normálisan öltözik, leszokott a piálásról és bulizásról, felvették az egyetemre stb. És most, hogy megkérte a kezem ( annyira cuki volt, hogy még azt is tudtam előre, hogy hol fog letérdelni) erre a semmiből előjön egy másik csaj. A pasim pedig azóta rosszkedvű, ha kérdezem, mikor lesz az esküvő, meg mikor akar házat gyereket, csak morog és elhajt. Bezzeg, ha hétvégén a társaságban ezeket az nő kérdi meg tőle, akkor órákig válaszolgat neki. Annyira csalódott vagyok.
2010. aug. 25. 19:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Amúgy ezeket a praktikákat, amiket leírtál, ráadásul a férfiak bevallottan le se szarják: a hajfestést, sminket, csöcstartót, ruhát vagy észre se veszik, vagy megnézik fél percig, aztán tépik le rólad, és jöhet a hancúr. Az én barátom is számtalanszor mondta, hogy hagyjam a sminket, hajamat, ruhámat úgy ahogy van, mert neki mindenhogy gyönyörű vagyok stb., szóval ezeket inkább magamnak csinálom néha, hogy én érezzem magamat szebbnek, szexibbnek. A férfiak köztudottan leszarják az ilyen praktikákat, észre se veszik.


Ezért mondom, hogy alapvetően hibás az egész türkkös felfogásod. Egyrészt miattad, mert egy odacsalogatandó kiskutyának tartod a barátodat, nem érző, gondolkodó lénynek, akivel őszinte vagy, és akit tisztelt, másrészt azért hibás ez a gondolkodásmód, mert a felszínes trükkök csak időlegesek, ha nem szeret téged és más nőtől több szeretetet kap, úgy fog otthagyni téged, mint a sicc.

2010. szept. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/85 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, azt próbáld megérteni, hogy itt nem álszentségről van szó, hanem egyszerűen ÉN LENNÉK BOLDOGTALAN, ha nem magától lenne velem a párom, hanem valami érdek / trükk / kényelem miatt. Egyszerűen a seggemnek se kell olyan szar kapcsolat, amiben a pasim velem nem szeretetteljes, nem szeret velem beszélgetni, hanem csakúgy velem van, valami más miatt. Ennél szarabb tudat a világon nincs.

Nem azért undorodom a trükköktől, mert én akkora nagy szent jótét lélek vagyok, hanem egyszerűen nekem NEM KELL OLYAN KAPCSOLAT, ahol nem érzem, hogy mindennél jobban szeret a párom, hanem csak valahogy elvisel, mert magamhoz trükközöm.

Tudom, mi a két kapcsolat között a különbség. Az egyikben boldog vagyok és szeretve vagyok, a másikban pedig egy megtűrt nőstény, akit ugyan nem szeret a pasi, de már megszokott, meg biztosítom neki a gyakori dugást, ezért elvisel.


Remélem, egyszer te is megtapasztalod a különbséget, vagyis azt, hogy a szerelem és az érzelmi kötődés miatt van veled a barátod, és nem kell hozzá trükk. Amikor majd nem más nőkkel beszél kedvesen, hosszasan, hanem veled is lelkesen fog beszélgetni a születendő babátokról, az esküvőtökről, a közös jövőtökről.

2010. szept. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/85 anonim ***** válasza:

20:06-os vagyok. Az utánam szólókkal maximálisan egyetértek.

És persze, persze, én is szoktam csinos lenni, ápolt vagyok, meg adok magamra, nem járok szakadt cuccokban, de a lényeg pont nem ez. Egy Charlie-idézettel jönnék: "Az aki szép, az reggel is szép, amikor ébred, még ha össze is gyűrte az ágy." Ez szerintem gyönyörű, és minden benne van.

Mondd, te lány, szerelmes vagy a barátodba?

Amúgy továbbra is azt mondom, hogy nektek kell ezt megbeszélni. Kérdezd meg, mit akar, és akkor okosabb leszel te is.

2010. szept. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/85 anonim ***** válasza:
2010. szept. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/85 A kérdező kommentje:
Jaj, ne legyél már ilyen gyerekes. A kérdés nem az, hogy én szerelmes vagyok-e, hanem az, hogy ő szerelmes-e belém.
2010. szept. 7. 23:11
 76/85 anonim ***** válasza:

Nem én vagyok a gyerekes, hanem te. Már miért ne lenne fontos momentum, hogy szerelmes vagy-e belé? Ha szereted, nem manipulálod, nem rángatod dróton stb., ha meg nem vagy belé szerelmes, akkor minek vagy vele? (Amúgy látszik, hogy nem szereted, mert egy ilyen kérdésre egy valóban szerelmes ember visszakézből rávágja, hogy igen.) Miért nyúzod ezt a fiút? És még egyszer kérdezem: beszélgettél már vele erről?

Meg kell érned egy felnőtt kapcsolatra, de addig még sokat fogsz koppanni. Hány éves is vagy?

2010. szept. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/85 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok. Ezt az önzés: te, te, te! Szeret-e ő TÉGED, mit csinálj, hogy MAGAD mellett tartsd, és elűzd a másik lányt stb.

Tőlünk kérdezed, szerelmes-e beléd? Kérdezd meg tőle! Mi honnan tudnánk? Nem ismerjük.

2010. szept. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/85 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne haragudj, de ez azért elég egyértelműen eldönthető, hogy szerelmes-e beléd... Ha nem tudod eldönteni, és nem érzed a szerelmét, akkor valószínűleg nem szerelmes beléd. Eléggé eltéveszthetetlen jelei vannak annak, ha egy férfi szerelmes egy nőbe.


Nincs más megoldás, le kell ülnöd beszélgetni vele. Így neked is rossz lesz, kétségek között, csökkent értékűen érezni magad mellette, amikor beszélni akarsz vele a terveidről, elhajt, más nőkkel meg órákig beszélget.

2010. szept. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/85 anonim ***** válasza:

09:20


Igazad van, de a Kérdező most már eljutott odáig, hogy nem csak és kizárólag a saját akaratával és a manipuláló trükkökkel van elfoglalva, hanem eszébe jut, hogy annak a férfinek is vannak érzései, és hogy vajon a férfi mit érezhet iránta. Szerintem ez már haladás.

2010. szept. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/85 anonim ***** válasza:

Készítettél már a pasidról tulajdon jogot igazoló tanusítványt? Amíg ezt nem nyújtod át egy másik csajnak addig ugye szerinted a tiéd a pasi?


Ha nem változol, sosem lesz normális pasid, bár hasonló a hasonlóval.

2010. szept. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!