Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyjam ezt? Elvenni más kész...

Hagyjam ezt? Elvenni más kész pasiját?

Figyelt kérdés
A barátommal két éve vagyunk együtt, ami annyira nehéz két év volt, igaz volt benne sok romantika és boldogság is. Eleinte olyan igazi nyomulós macsó pasi volt, hétvégenként a haverjaival lógott. 2 évembe telt, amig elértem, hogy ne az anyja és a húga legyen az első, amig elértem, hogy vasárnap szépen eljöjjön anyukámékhoz velem. Végre normálisan öltözik, leszokott a piálásról és bulizásról, felvették az egyetemre stb. És most, hogy megkérte a kezem ( annyira cuki volt, hogy még azt is tudtam előre, hogy hol fog letérdelni) erre a semmiből előjön egy másik csaj. A pasim pedig azóta rosszkedvű, ha kérdezem, mikor lesz az esküvő, meg mikor akar házat gyereket, csak morog és elhajt. Bezzeg, ha hétvégén a társaságban ezeket az nő kérdi meg tőle, akkor órákig válaszolgat neki. Annyira csalódott vagyok.
2010. aug. 25. 19:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/85 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés, hogyan büntesd a lányt, aki szóba mer állni a szerelmesre programozott pasiddal?
2010. szept. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/85 anonim ***** válasza:
Már az utolsó kommentedből is látszik, hogyte valójában nem is szereted ezt a pasit, csak tulajdontárgyként kezeled. Nagyon-nagyon poféra fogsz esni, remélhetőleg minél hamarabb. Akkor talán leszoksz a "kis praktikákról".
2010. szept. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/85 anonim ***** válasza:
Ha elmúlt húsz és még nincs kiforrott személyisége, ötvenévesen sem lesz kész.
2010. szept. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/85 A kérdező kommentje:
Kérném a kedves válaszolókat, hogy ne csak múlt századbeliek válaszoljanak, hanem hozzám hasonló fiatalok is, akik itt élnek, ebben a világban. A nagyim véleményét elsőnek hallgattam meg erről, azt már ismertem.
2010. szept. 10. 10:22
 85/85 anonim ***** válasza:

Szórakoztató néha össze-vissza böngészni a kérdések között :)

Mi lett azóta, kérdező? Remélem, a "kész pasid" már boldog a semmiből előjött másik lány mellett :)

2014. szept. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!