Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyjam ezt? Elvenni más kész...

Hagyjam ezt? Elvenni más kész pasiját?

Figyelt kérdés
A barátommal két éve vagyunk együtt, ami annyira nehéz két év volt, igaz volt benne sok romantika és boldogság is. Eleinte olyan igazi nyomulós macsó pasi volt, hétvégenként a haverjaival lógott. 2 évembe telt, amig elértem, hogy ne az anyja és a húga legyen az első, amig elértem, hogy vasárnap szépen eljöjjön anyukámékhoz velem. Végre normálisan öltözik, leszokott a piálásról és bulizásról, felvették az egyetemre stb. És most, hogy megkérte a kezem ( annyira cuki volt, hogy még azt is tudtam előre, hogy hol fog letérdelni) erre a semmiből előjön egy másik csaj. A pasim pedig azóta rosszkedvű, ha kérdezem, mikor lesz az esküvő, meg mikor akar házat gyereket, csak morog és elhajt. Bezzeg, ha hétvégén a társaságban ezeket az nő kérdi meg tőle, akkor órákig válaszolgat neki. Annyira csalódott vagyok.
2010. aug. 25. 19:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/85 anonim ***** válasza:
98%

"Különben is egy nőnek megvannak a maga apró, finom kis praktikái, amivel maga mellett tud tartani egy férfit, ha akarja."


Kicsit mintha nagy lenne az arcod, nem? Lehet, hogy a végén még te fogsz koppanni, mert a másik csajnak nincsenek "apró, finom kis praktikái", egyszerűen csak szereti a párodat.

2010. aug. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/85 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a másik csaj nem akarja idomítani.
2010. aug. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/85 anonim ***** válasza:
100%
Járj inkább egy csecsemővel, ők ártatlanabbak és jobb nyersanyagok.
2010. aug. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/85 anonim ***** válasza:
94%

Már bocs de a pasidat nem te késziteted el hanem felnött nyilván volt benne szereped de ha ő magától nem akkart volna normális éret életet akkor nem szokik le a piáról...

Az meg hogy ő nem veled képzeli el a jövöt hát szomorú de nem tudsz mit tenni.

2010. szept. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/85 anonim ***** válasza:
100%
Az minden bűne, hogy megkérdezi a pasidat a veled kapcsolatos terveiről?
2010. szept. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/85 audryenne ***** válasza:
100%

Úristen! Egy emberrel azért jössz össze normális esetben, mert szereted, szerelmes vagy belé ÚGY AHOGY VAN! Ez az átalakítósdi nem normális. Neked tényleg egy rabszolga kellene, ahogy azt már előttem említették.

Nem hiszem, hogy ilyen zsarnoki természettel meg tudnál tartani akár egy pasit is.

Én csak azt remélem, hogy apró praktikán nem azt érted, hogy elfelejted beszedni a fogamzásgátlót, mert akkor a pasi helyében még meg is tenyerelnélek néhányszor.

N/21

2010. szept. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/85 anonim ***** válasza:
89%
Undorító nőszemély vagy,hánynom kell tőled...Neked valóban egy rabszolga kell,remélem nem kell sok idő és kinyílik a srác szeme,mert hogy szarba sem nézed az biztos!Az volt a kérdés,hogy hagyd e,hagyd.erre mit írtál?Nem hagyod,hanem kis praktikákhoz folyamodsz...az,praktikák..egy hatalom mániás,idióta nő kisded játékai inkább...Te nem a fiúba lettél szerelmes,te csak "létre hoztad"azt a karaktert,amilyet szeretni tudnál és most úgy látszik,betelt nála a pohár(remélem legalább is).Az a csaj,akit annyira ribancozol pedig valószínűleg minimum 10x jobban megfogja őt becsülni,mint te valaha is tennéd...
2010. szept. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/85 anonim ***** válasza:
67%

Sajnos nem mindenki akarja a jót! Nekem van egy ismerősöm, akivel bár egy házban laktunk, olyan volt mint egy vámpír, csak éjjel láttam, és mindig részegen a kocsmában, buliban. Egyszer lett egy csaja, akitől minden haverjának, ismerősének leesett az álla.

"-Hogy szerezte ezt a csajt???

-Miért áll szóba vele ez a nő???"

Ezeket kérdezte mindenki. A csaj klasszisokkal jobb volt nála, és diplomás, míg ő szakmunkás. Szerelem volt, nem vitás. Jött a közös élet, gyerek. Emberünk hétvégén reggelente alkesz haverjaival tért haza, vagy csak délután esett be az ajtón. Nem dolgozta halálra magát, de elvert havi 30-50 ezret piára. Megvolt a tiszta lakás, rendes feleség, okos kisgyerek, boldog család, és többnyire még el is volt tartva. Nem kellett neki, nem volt jó, mert alkalmazkodni kellett volna. Most válnak, pedig többször kérte a csaj, szedje össze magát. Nem tette.

Szóval keress olyant, aki tényleg családot akar, és tesz is érte...

2010. szept. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/85 anonim ***** válasza:
67%
Én meg tudom érteni a kérdezőt és a válaszadókat is.. De őszintén.. Nem változtatjuk meg mind a párunkat? Pl. ha egy szakadt pólóban akarna elmenni nem beszélnétek rá hogy vegyen fel egy normálisat? Dehogynem.. Az én párom is lusta volt, nem tanult, félévkor meg is bukott 10 tantárgyból. Megkértem rá szépen hogy tanuljon a kedvemért, segítettem neki ebben, hiszen ő is ezt akarta csak nem tudta hogy fogjon hozzá. És nicsak, év végén a bukott tantárgyak 90%-ból hármas átlagot sikerült összehoznia! Ha egy ilyen csaj venné körül, én tuti hogy azonnal közbeavatkoznék. Nem tudom pontosan hogyan érném el, de elérném hogy ne figyeljen rá. Csak ügyelj hogy ne a zsarnokoskodásra összpontosíts hanem inkább a jó dolgokra. Legyél vele mostanában kicsit kedvesebb figyelmesebb, kényeztesd, pl masszírozd meg néha, mondogasd neki mennyire fontos neked, készíts neki finom ételt stb.. Ugyan ki hagyna el egy ilyen nőt? Ha csak vitatkozol vele hét szentség hogy otthagy, megcsal, kiábrándul stb..
2010. szept. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/85 anonim ***** válasza:
100%
Bár azt azért megjegyezném hogy a stílusa elég elkeserítő.. Én sosem beszélnék így a páromról..
2010. szept. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!