Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyjam ezt? Elvenni más kész...

Hagyjam ezt? Elvenni más kész pasiját?

Figyelt kérdés
A barátommal két éve vagyunk együtt, ami annyira nehéz két év volt, igaz volt benne sok romantika és boldogság is. Eleinte olyan igazi nyomulós macsó pasi volt, hétvégenként a haverjaival lógott. 2 évembe telt, amig elértem, hogy ne az anyja és a húga legyen az első, amig elértem, hogy vasárnap szépen eljöjjön anyukámékhoz velem. Végre normálisan öltözik, leszokott a piálásról és bulizásról, felvették az egyetemre stb. És most, hogy megkérte a kezem ( annyira cuki volt, hogy még azt is tudtam előre, hogy hol fog letérdelni) erre a semmiből előjön egy másik csaj. A pasim pedig azóta rosszkedvű, ha kérdezem, mikor lesz az esküvő, meg mikor akar házat gyereket, csak morog és elhajt. Bezzeg, ha hétvégén a társaságban ezeket az nő kérdi meg tőle, akkor órákig válaszolgat neki. Annyira csalódott vagyok.
2010. aug. 25. 19:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/85 anonim ***** válasza:
100%

"Nem hiszem, hogy ti ilyen könnyen elengednétek azt, aki végre igazán szerethető"


Árulj el egy titkot!Mégis mi a fene fogott meg téged benne annakidején?

2010. aug. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/85 A kérdező kommentje:

19:48

Egyszerűen nem hiszem, hogy ha az én helyemben lennél, akkor is ezt mondanád. Megbántani senkit nem akarok, téged sem.

2010. aug. 25. 19:59
 23/85 A kérdező kommentje:
Hát olyan aranyosan esetlen és süsü volt. látszott rajta, hogy tulajdonképpen teljesen tiszta még és csak majmolja a többieket. És igazam is volt, csodálod, hogy most már nem akarom elengedni?
2010. aug. 25. 20:00
 24/85 anonim ***** válasza:
48%
Én megértelek. Megváltoztattad jó irányba. Nem könnyű egy ilyen tipusú fiút megváltoztatni. te elérted, hogy ne piáljon, hogy egyetemre járjon csak jókat tettél vele és ezt azért, mert szereted. Az a csaj aki meg most ráhajtott valószínű amikor még nem volt ilyen a barátod nem is nézett volna rá. Ne hagyd magad csajszi. Remélem minden rendben lesz.
2010. aug. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/85 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm. Te ugye nem csaj vagy?
2010. aug. 25. 20:04
 26/85 anonim ***** válasza:
82%
De lány vagyok. :)
2010. aug. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/85 anonim ***** válasza:
90%
Úgy beszélsz erről a fiúról, mintha a tulajdonod lenne.
2010. aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/85 anonim ***** válasza:
27%

"Úgy beszélsz erről a fiúról, mintha a tulajdonod lenne."


Sztem azért,mert Ő kupálta ki...,az esetlen,majmoló "kisfiúból" faragott egy előzékeny,normális kinézetű pasit!

2010. aug. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/85 anonim ***** válasza:
97%
Én abban sem lennék annyira biztos, hogy ez a kikupálás 100%-ban az ő műve. Lehet, hogy egyszerűen felnőtt lett a lázadó kamaszfiúból.
2010. aug. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/85 anonim ***** válasza:
98%

Érdekes gondolkodás.Az valóban igaz,hogy a pároknak össze kell csiszolódni,de ez arról szól,hogy mind a két fél igyekszik idomulni a másikhoz.Nem arról,hogy itt vagy te,mint mérce és ehhez kell neki igazodni.

Hogy elengedd-e? Mivel ő nem egy ló,akit te betörtél és innentől kezdve a tiéd,hanem egy ember,így nem kérdés.Ha ő menni akar,menni is fog.

Ne kezeld egy debil gyerekként,akinek kötelessége hálásnak lennie,mert jó voltál hozzá,így egész életére érezze magát lekötelezve.

Azon kívül,hogy eljátszottál vele és formáltad,mint alapanyagot,mellette te próbáltad éreztetni,hogy ő a férfi,te meg a nő?

Szerintem nagyon kevés ember viselné el azt,ha mindig úgy érezné a párja mellett,hogy ő egy senki,aki az adott pár nélkül egy söpredék lenne!

2010. aug. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!