Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyjam ezt? Elvenni más kész...

Hagyjam ezt? Elvenni más kész pasiját?

Figyelt kérdés
A barátommal két éve vagyunk együtt, ami annyira nehéz két év volt, igaz volt benne sok romantika és boldogság is. Eleinte olyan igazi nyomulós macsó pasi volt, hétvégenként a haverjaival lógott. 2 évembe telt, amig elértem, hogy ne az anyja és a húga legyen az első, amig elértem, hogy vasárnap szépen eljöjjön anyukámékhoz velem. Végre normálisan öltözik, leszokott a piálásról és bulizásról, felvették az egyetemre stb. És most, hogy megkérte a kezem ( annyira cuki volt, hogy még azt is tudtam előre, hogy hol fog letérdelni) erre a semmiből előjön egy másik csaj. A pasim pedig azóta rosszkedvű, ha kérdezem, mikor lesz az esküvő, meg mikor akar házat gyereket, csak morog és elhajt. Bezzeg, ha hétvégén a társaságban ezeket az nő kérdi meg tőle, akkor órákig válaszolgat neki. Annyira csalódott vagyok.
2010. aug. 25. 19:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/85 anonim ***** válasza:
46%

Dobd ki.

Egy partnernek nem az a feladata, hogy átnevelje a társát.

Az is lehet, amit kaptál azt nem érzi önmagának, ezért akar szakítani veled, mert egyértelmű ez a célja vagy csak félrelépegetni melletted.

2010. szept. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/85 anonim ***** válasza:
88%

09:35!


Az egy dolog, hogy az ELEVE SZERETETT ÉS TISZTELT társunk ha picit slampos vagy kicsit kisfiús (mint az én barátom, akit úgy imádok ahogy van), és mondjuk nem megfelelően öltözködne / viselkedne néha vagy néha kicsit figyelmetlen stb. akkor nyilván minden nő picit finomít rajta, csiszolgat stb.


DE ITT NEM ERRŐL VOLT SZÓ!! A kérdező úgy fogalmazott, hogy "miután átalakította, akkor lett végre szerethető"! Ilyet nem mond egy ember olyanra, akit valóban szeret! Ha neked kell átformálnod, mint egy papucs rabszolgát a saját igényeidre azért hogy tudjad szeretni, ott sosem volt és sosem lesz valódi szerelem és tisztelet, hanem csak egy zsarnok manipulatív nő és egy ideig-óráig szolgalelkű férfi, aki miután rádöbben a manipulációra, úgy vágja ki a nőjét, hogy csak úgy füstöl, és keres egy NŐT aki úgy szereti, ahogy van!!!

2010. szept. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/85 anonim ***** válasza:
91%
Ezért írtam hogy én nem beszélnék így soha a páromról. Eléggé furcsa stílusa van a csajnak meg elég csúnyán ír a barátjáról de azért írtam neki pár tanácsot mert olyan jó lelkű vagyok :D
2010. szept. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/85 anonim ***** válasza:
93%

Meg, ha máshoz húz a szíve, vagy akármilyen, nem sokat tudsz tenni ellene, ha nem hagyod, csak hülyét csinálsz magadból.

Remélem, nem pedagógus vagy oda nem jók az ilyen átnevelős emberek.

2010. szept. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/85 anonim ***** válasza:
92%
Pff hát nem ember a pasid hanem instant kakaó vagy mi,hogy kész van?
2010. szept. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/85 anonim ***** válasza:
100%

Anyám borogass!

Végigolvastam a kommenteket, plusz a kérdező vergődését, és nem bírtam ki, hogy ne reagáljak rá.

No, kedves leányzó, elárulok pár dolgot: először is, ha egy pasi menni akar, akkor csinálhatsz akármit, nem fog maradni. Rosszabb esetben marad, de félrejár. Másodszor: nem az a művészet, hogy magad mellett tarts egy pasit, akár manipulatív módon is. Nem, az igazi dicsőség az, amikor a pasi MAGÁTÓL(!!!!!!) akar maradni. Harmadszor: ha az átalakítósdi után lett szerethető, akkor sosem szeretted igazán, sőt, most sem szereted. Negyedszer: Sehol sem írtad a levélben, hogy őrülten szeretnéd, hogy azért féltenéd egy másik nőtől, mert ő életed szerelme stb. Nem, te itt véres kardként "hordozod körbe" az írásaidban a pasit, hogy "lám, lám, csináltam magamnak egy Mr. Tökéletest!" Szerelemről szó sincs, csak itt vinnyogsz, hogy el akarják tőled venni a tökéletes játékszert, amit te csináltál és a te tulajdonod. Mint egy hisztis gyerek.

Egy dolgot jegyezz meg: a pasik nem rabszolgák és nem kutyák, és hosszú távon senki sem fog úgy táncolni, ahogy te fütyülsz. Maximum egy papucs, de az meg nem túl férfias, lássuk be. Sosem vezet jóra, ha erőszakkal, manipulációval akarsz magad mellett tartani valakit. Nekem speckó baromi megalázó lenne. Vagy olyannak szeret, amilyen vagy, vagy semmi értelme az egésznek. Vedd már emberszámba a szerencsétlent, te antinő!

2010. szept. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/85 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó előtti mondatom természetesen fordítva is igaz, sőt!
2010. szept. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/85 anonim ***** válasza:
100%
Te majd valamikor, az a tipikus rosszarcú gonoszkodó anyós leszel, akiről a viccek is szólnak.
2010. szept. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/85 A kérdező kommentje:

" az igazi dicsőség az, amikor a pasi MAGÁTÓL(!!!!!!"


No ez az igazi vicc, hát mitől lenne dicsőség számodra valami, aminek a kialakulása független a te akaratodtól, mert ugye a pasi magától marad??? Ennyi erővel azt is mondhatod, hogy micsoda igazi dicsőség számodra az, hogy tökidegenek megmászták a Himaláját! Hiszen abban sem volt semmi szerepe a te akaratodnak, ügyességednek. Arra lehetsz csak büszke, ami legalább részben a te teljesítményed.

2010. szept. 5. 17:26
 60/85 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem félreértesz, és kiforgatod a szavaimat. Nyilvánvalóan az is fontos, hogy megtartsunk egy pasit/nőt, ráadásul, és ez nehezebb, mint megszerezni.

Én arra próbáltam rávilágítani, hogy akkor "nyertünk" mi, ha a férfi azért marad velünk, mert szeret minket, és esze ágában sincs más után nézni. Ez esetben valamit jól csinálunk, vagyis meg tudjuk tartani a pasit. Akkor azonban, hogy ha manipulációra van szükségünk vagy egyéb praktikára, az már régen rossz, és előbb-utóbb a delikvens menekülni fog. Ha valaki menni akar, hadd menjen, beleszólásod sajnos nincs. Remélem, most már érthető voltam.

Továbbra sem érzem úgy, hogy te magát a fiút szereted, mert akkor már szeretted volna akkor is, amikor bulizós volt. Mi az, hogy "igazán szerethető lett?" Az ember nem egy darab agyag, akit az ember kénye-kedvére formálhat; sőt, nem is a tulajdona.

És még azt is megkérdezném, hogy te tökéletes vagy, esetleg neked is kellett kompromisszumokat kötnöd vagy csak ennek a fiúnak kellett önmagát feladnia? Ami amúgy lehet, hogy egyébként is megtörtént volna, tőled függetlenül.

Hidd el, nem beszélek hülyeséget, van némi tapasztalatom ebben.

2010. szept. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!