Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok szülő miért nem akar...

Sok szülő miért nem akar 30èves kor előtt szülő lenni?

Figyelt kérdés
2022. febr. 5. 10:33
 141/181 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk a háziorvosnak 3 gyereke lett és abból egy sem ment egyetemre. Én meg csak egy mezei családba születtem és mégis orvosira járok, szóval szerintem ebben nincs összefüggés.

A szobatársam meg egyenesen szegény családi háttérrel rendelkezik, mégis megcsinálja.

2022. febr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/181 anonim ***** válasza:
80%
1337. Ácsi, én egy szóval sem írtam hogy nem léteznek azok a dolgok amiket leírtál. Igen, valóban a mai fiatalok életmódján kellene változtatni hogy az utánuk jövő generáció már ne érezze magát feleslegesnek. Ja, és még egyszer leírom. Nem, nem a magyar ember fogja megállítani a föld túlnépesedését. Tudod te mit jelentünk mi a többi 7 milliárd 990 millió embernek? Mint csepp a tengernek.
2022. febr. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/181 anonim ***** válasza:
96%
141. Jó, igazad van, és akkor inkább úgy íróm hogy ahol nincs gyerek, ott esély sincs hogy családom belül öröklődjön egy hivatás. Amit nem feltétlenül kell rákényszeríteni.
2022. febr. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/181 anonim ***** válasza:
100%

143

Nem csak a hivatás öröklődik. A semmirekellő viselkedés, az alkoholizmus, az agresszió, a rossz kapcsolati minta, a legtöbbször a szegénység is...



Emésztgesd egy kicsit ezt. Aki nem akar gyereket, okkal nem akar gyereket. Tartsd tiszteletben.

2022. febr. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/181 Savlekotő ***** válasza:
100%

#121 gyerekkel nem lehet boldog?

Nem,mert mindenki mástól boldog,csak ezt a kicsi agykapacitással szűk látás móddal sorolhatnám nehéz felfogni- hogy nem robotok egy felé vonuló birkák vagyunk. Bár sajnos sok a birka..

70F

2022. febr. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/181 anonim ***** válasza:
10%

144 "Nem csak a hivatás öröklődik. A semmirekellő viselkedés, az alkoholizmus, az agresszió, a rossz kapcsolati minta, a legtöbbször a szegénység is..."


Akkor te meg azt próbáld emésztgetni, hogy ezek akkor is megfognak történni, ha egyszer Európa eltűnik a föld színéről.

2022. febr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/181 anonim ***** válasza:
91%

146

Szarok a nyomorult európádra. Rég a föld alatt leszek, mire elkezdünk végre kipusztulni, szívességet téve ezzel minden más létező fajnak.


F*szért rettegtek ennyire a kihalástól, nem értem...

2022. febr. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/181 anonim ***** válasza:
12%
Na, ezt nevezem én igazán nemtörődöm hozzáállásnak, élni bele a nagyvilágba. Aztán majdcsak lesz valahogy.
2022. febr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/181 Savlekotő ***** válasza:
100%

Na, ezt nevezem én igazán nemtörődöm hozzáállásnak, élni bele a nagyvilágba. Aztán majdcsak lesz valahogy.--

Mikor 3 4 el se bírnak de jaj jön az ötödik is majd csak lesz vhogy,inkább a nemtörődöm hozzáállás.

2022. febr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/181 anonim ***** válasza:
95%

Egyrészt az szociológiai tény, hogy Mo-n sajnos nagyon kicsi a társadalmi mobilitás. Nem nagyon van átjárás a különböző "szintek" között. Egy diplomás gyereke valószínűleg diplomás lesz, egy 8 általánost végzett gyereke meg valószínűleg nem. Nyilván van kivétel, de nagyon ritka. Az orvos szakma meg tényleg tipikusan olyan, ami sokszor "öröklődik", bár ez már egyre kevésbé igaz.

Másrészt majd bejönnek a külföldi (indiai, afrikai) orvosok. Én államiba járok (jártam amíg volt a covid előtt ellátás), a nőgyógyászom fekete, a bőrgyógyászom valami indiai nevű pasas. Lesz itt orvos.

Európa jövője meg nem igazán érdekel. A Föld előbb-utóbb úgyis megsemmisül, ha mázlink van, akkor nagyon-nagyon sokára, mikor a Nap is, ez elkerülhetetlen. Ha nincs mazlink, akkor az emberiség már jóval előbb kinyírja magát. Inkább űrkutatókat "kell" most szülni, hogy új, lakható bolygót találjanak. Már ha valakit érdekel a téma. Engem nem.

2022. febr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!