Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok szülő miért nem akar...

Sok szülő miért nem akar 30èves kor előtt szülő lenni?

Figyelt kérdés
2022. febr. 5. 10:33
 161/181 anonim ***** válasza:
84%

159, én meg elhiszem, hogy egész életedben kielégít intellektuálisan másnak a zsíros haját mosni, és lenőtt haját festeni, ugye kinek mi, ahogy te magad írtad. Csak érdekes, nem tudtál elmenni olyan megjegyzés nélkül, hogy te a szakmunkáddal többet keresel, mint egy informatikus. Holott fogalmad sincsen pontosan mit csinál egy informatikus, ezért magabiztosan ki is jelentetted, hogy többet keresel.

Nem, nem keresel többet, egy informatikus sokkal kényelmesebb munkával többet keres nálad. De ez nem is lényeg, mert az informatikust rohadtul nem érdekli, hogy a sarki fodrász mennyit keres, valószínűleg azért, mert nincs semmi frusztrációja ezzel kapcsolatban, ezért nem is hinném, hogy bárkinek is rosszul esne, hogy te mennyi pénzt kérsz a hajvágásért.

2022. febr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/181 anonim ***** válasza:
0%

#159

Hát, így sem értél el semmit, szerintem. 😕

2022. febr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/181 anonim ***** válasza:
8%

161-es egy ártatlan példa volt, lehet nem a legjobb, de a nálad megjelenő rosszindulat nélkül írtam. Én nem irigylem az informatikusoktól a pénzt és nem nézek le senkit, veled ellentétben.


162 Te mit értél el? Annyit, hogy itt kiélheted a frusztrációdat :D

Szép családom van, megtakarításom, saját ingatlanom, munkám amit szeretek.

2022. febr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/181 anonim ***** válasza:
11%

159# ne törődj a lepontozással, sokan csak kimagyarázzák maguknak itt, h gyerek mellett nem jutnának előrébb, mert elhitetik velük ezt, plusz a digitálissá vált világban talán ismerkedni se könnyű, így nem találnak normális kapcsolatra.


Az ember pedig utólag racionalizálja a tetteit: nincs gyerekem, miért: mert fiatalon butaság és nem jutottam volna ide.. férfiaknál meg pláne releváns, hogy mikor lesz, hisz ők mennek gyesre.. ja nem.

2022. febr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/181 anonim ***** válasza:
3%

162-es válaszoló vagyok.

Te hol látsz frusztrációt a kommentemben?!😂😂 Nem értem, biztos szeretsz képzelődni. 😕😕😕

2022. febr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/181 anonim ***** válasza:
6%

Kereskedő vagyok, jobban keresek a fodrászoknál meg az informatikusoknál is, én nyertem, beszéljünk akkor a témáról.


Egyébként nem felvágásként írta szerintem, csupán hogy alátámassza a mondandóját.

2022. febr. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/181 anonim ***** válasza:
68%
Én meg gázszerelő vagyok, és jobban keresek, mint az ország összes fodrásza meg informatikusa együttvéve. Na.
2022. febr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/181 anonim ***** válasza:
17%
166, és miért olyannal akarná alátámasztani a mondandóját, ami nem igaz és nem is releváns? :D
2022. febr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/181 anonim ***** válasza:
16%

#168

Mert egyesek szerint a fiatal szülőknek nem lehet jól fizető munkájuk. Ezért írtam, hogy de igen. De látom kár volt.


#165

Na mesélj, mit értél el?

2022. febr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/181 anonim ***** válasza:
18%

Miért ne lenne releváns?

A többség azt mondja, ha huszonévesen szülsz akkor húha.. erre jön ő, tizenévesen szült és mégis jól keres.


Aki fodrász lesz pl, annak baromi mindegy mikor vállal, mint a példa is mutatja. Sőt, 30 évesen kéne pár évre bezárnia, kezhetné elölről az egészet ügyfélkör stb, szóval nem hogy hátrányos, de kifejezetten előnyös h fiatalon szült.

2022. febr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!