Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a nővéred kizárólag gyereke...

Ha a nővéred kizárólag gyerekellenes csoportokba lépne be, fennen hirdetné, hogy utálja a "kölyköket", idegesítik, elhinnéd, hogy az unokahúgát és a rokonok- ismerősök gyerekeit meg imádja?

Figyelt kérdés
Vagy csak képmutatónak gondolnád? Amúgy meg játszik velük, ölben hurcolgatja őket, stb. De folyamatosan gyerekellenes posztokat rak ki. Mi lehet az igazság?
2022. máj. 20. 16:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/166 anonim ***** válasza:
97%
Van ilyen.
2022. máj. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/166 anonim ***** válasza:
98%

Én pl a rokon gyerekeket se bírom elviselni.. De vannak olyan gyerekmentesek akik szeretik a családjukban lévő kicsiket. Talán mert őket jobban ismerik/a vér miatt kötődnek vagy mit tudom én...

Kibabázza magát a rokonoknál, de otthon 0-24ben viszont nem akarna egy gyereket elviselni.

2022. máj. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/166 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem aki képes egy gyerekre neheztelni egy múzeum vagy mozi, vagy bármi miatt az nem igazán emberbarát...
2022. máj. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/166 anonim ***** válasza:
8%
Hadd találjam ki: /childfree. A toxikus subok krémje.
2022. máj. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/166 anonim ***** válasza:
91%
#23 Akkor vállalom, hogy nem vagyok emberbarát, de akkor is utálom, ha sikerül végre eljutnom egy rég várt kiállításra, és a teremben visszhangzik, az "AnyAaAaAaA, menjünk mááááár..."
2022. máj. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/166 anonim ***** válasza:
97%

Barátnőm is kijelentette, hogy nem akar gyereket.

Viszont nagyon jól kijön velük, sőt 1 hónapja bölcsödében dajka.

Azt mondta így ok, de sajátot nem szeretne.

Nincs evvel semmi gond, mivel nem 24 órában csinálja, mellette van hétvégéje és szabadsága.

Én megértem őt és elhiszem, hogy amikor gyerekek közt van, azt élvezi nem pedig megjátssza magát.

2022. máj. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/166 anonim ***** válasza:
8%
A gyereket nem lehet barlangban nevelni, nehogy valakit megzavarjon. Nem tetszik? Menj haza. Nem a mentálisan sérült agyadhoz fog a többség alkalmazkodni.
2022. máj. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/166 anonim ***** válasza:
85%
"Szerintem aki képes egy gyerekre neheztelni egy múzeum vagy mozi, vagy bármi miatt az nem igazán emberbarát..." Szerintem meg te is olyan szülő vagy, aki azt hiszi mindenki köteles elviselni a neveletlen kölkét. Pedig nem...
2022. máj. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/166 anonim ***** válasza:
90%
" Nem tetszik? Menj haza." Nem. TE menj haza a kölyköddel, hisz te vagy a rendbontó.
2022. máj. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/166 anonim ***** válasza:
97%
Én szeretem a gyerekeket, szeretnék is, de van, amelyiket nem lehet elviselni. Ez van. Nyilván a szülő nevelése okán, de amikor egy gyerek ordít, hisztizik, undorítóan viselkedik, az kiakasztó, még annak is, aki szereti őket!
2022. máj. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!