Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes vagyok, mondjam el...

Terhes vagyok, mondjam el otthon? Még azt sem tudom, hogy mit kéne tennem, eléggé váratlanul jött, kicsit el vagyok keseredve. Meghallgatnátok?

Figyelt kérdés

Üdv,

Tulajdonképpen legjobb barátnőm után ti tudjátok meg először ezt, mert a barátom síelni van, a szüleimnek meg még nem mondtam semmit. Tegnap este csináltunk a barátnőmmel egy tesztet, ami pozitív lett. Aztán ma reggel is, ami szintén. Nagyon sok érzés kavarog most benne, ezért is jöttem ide kiönteni a lelkem. 21 éves vagyok, egyetemre járok és még van 1 évem. Barátommal 2 éve vagyok együtt. A vele való kapcsolatomról annyit, hogy szeretjük egymást, de én már nem szeretem annyira Őt, mint az elején. Jó ember, helyes, alapvetően egy jó pasi, okos is, sok lánynak tetszik. Az elmúlt hónapokban kicsit megváltozott, a sikertelenségéből adódó fezsültséget rajtam vezeti le és ez nekem nem tetszik annyira. Nem terveztem vele soha esküvőt, meg családot, mert ebbe konkrétan nem gondoltam bele, carpe diem szerint éltünk és szerettük egymást. Nagyon félek, hogy mi lesz most, egyáltalán nem számítottam erre a lehetőségre, mert szedtem rendesen a tablettát és kiborított, hogy megtörtént. Ma egész nap olyan voltam, mint egy élő halott, csak bámultam magam elé. Tulajdonképpen még fel se fogtam és nem akartam elmenni nőgyógyászhoz. Szerencsére legjobb barátnőm velem volt, nemrég ment el. Nem tudom, hogy mit kéne tennem most, össze vagyok zavarodva. Holnap hívjam fel anyut? Hazamenni most nem akarok, én fővárosban vagyok, anyuék vidéken. Annak is örülök, ha csak elolvassátok, valahol ki kellett adnom magamból az érzéseimet.


2010. dec. 29. 21:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/88 anonim ***** válasza:
71%
megnéztem a linket!ez nagyon durva ...majdnem elhánytam magam persze tudom, hogy ez a világ! De kedves kérdező kérlek semmi esetre se nézz bele!!!!
2010. dec. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/88 anonim ***** válasza:
93%

Most lehet, hogy sokan le fognak pontozni, de azt mondom, hogy ha nincsenek meg a megfelelő körülmények, nem tervezel a pároddal közös jövőt, de pláne, ha nem érzed magad elég érettnek egy kisbaba felneveléséhez, ne tartsd meg. Te is megsínylenéd, de a baba meg főleg. Én nem ítélnélek el, ha úgy döntesz, elveteted. Ha van kérdésed, vagy tapasztalatokra vagy kíváncsi az abortusszal kapcsolatban, írj privátot, nekem sajnos volt (bár nem önszántamból való kapcsolatból lettem terhes, ha érted...)

A videót meg tényleg ne nézd meg.

Ne ilyen felvételekkel meg kommentekkel próbáljátok befolyásolni szegényt, hagy döntse el ő maga, hogy szeretné-e megtartani ezt a gyereket vagy sem!

2010. dec. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/88 anonim ***** válasza:
77%

23:19-es!!!

Jelentettem a moderatoroknak a valaszod! A lanyom 4 honapja szuletett, de meg igy is elsirtam magam! Egy terhes, idegileg labilis fiatal lanybol el sem merem gondolni, mit valtana ki. Tudom, hogy jot akartal, de nem ez a helyes ut. Remelem torlik a hozzaszolasod, mielott megnezne a kerdezo a linket.

2010. dec. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/88 anonim ***** válasza:
81%

@ 00.29-es (előző):

Talán nem a 23:10-est akartad jelenteni, amelyben az abortuszról szóló >>link van?


@ 23:10-es:

Megnéztem a >>linket. Láttam már egy másik abortuszos videót, amit ucsak nemrég linkeltek be ide a GyK-ra egy másik témakörbe ill. topikba, de már akkor is elszorult a szívem. Most bevallom, én aki imádom a gyerekeket, bevallom, erős idegzetű férfi létemre nem tudtam végignézni. Láttam már ilyet de nem tudom,... képtelen vagyok rá, több helyen elfordultam, amikor ment a videó. Uakkor sírni nem tudok, bár a szemembe könnyek szöktek. Borrrzongok, bár jó a fűtés a mögöttem lévő radiátor által.

Tudom, hogy jót akarsz, de ez a kis "csírácska" még nem akkora forma, mint egy magzat, tehát viszonyítani is ehhez kellene viszonyítani inkább.


Ha ezt a videót a kérdezőnk megnézi, az tuti, hogy hiába fog lefeküdni, mert legjobb esetben nem fog tudni aludni, legrosszabb esetben pedig kárt tesz magában, szal megéri? NEM! Ellenben a kérdezőnk "idegroncs" lesz. Segítettünk? NEM! Szal ez most abszolút nem jött jól ide. (Én meg nemtom, h. a képek láttán fogok-e tudni aludni az éjjel...? d0.0b)

Ráadásul garantáltan a baba mellett voksolna a Kérdezőnk lelki befolyás hatására, amely (mivel a "csíra" mégcsak párhetes életszakaszban van, MÉG NEM ÉLETSZERŰ!



====== ======

@ KÉRDEZŐ:



1.) Ha mire elolvasod ezt, és a 23:10-es hszsnál még mindig ott lesz a belinkelt hivatkozás, NE NÉZD MEG!!! MÉG CSAK KÍVÁNCSISÁGBÓL SEM!!! (Max akkor, ha akarsz magadnak még egy problémát is pluszban.)


2.) Ma (csütörtökön) ha te7ed, mihamarabb jelentkezz be a nőgyógyászodhoz! NE KÉSLEKEDJ! Ha ő is megerősíti, hogy teherbe estél, CSAK AKKOR SZÓLJ BÁRKINEK IS! (szüleidnek, "apukának".)

Amint megtudod, hány hetes állapotban vagy, utána a 6. hétig dönts! Onnantól már megindul a "magzat" önálló szívverése, és a lelki következmények számodra elvisel7etlenek lesznek! d0.0b


3.) Most SZEDD ÖSSZE MAGAD! ÍRD ÖSSZE A KÉRDÉSEIDET, MAJD MIHAMARABB MENJ EL A NŐGYÓGYÁSZODHOZ!!! A következményekkel MOST MÉG NE FOGLALKOZZ!!!

A kérdéseid összeírásánál két eshetőségre készülj: 1.) TEHERBE ESTÉL,/2.) NEM ESTÉL TEHERBE. Ezeket a helyzeteket jó alaposan átgondolva, ezek alapján írd meg előre a kérdéseidet! Ha az orvosi vizsgálat alatt jutnának eszedbe újabbak, akkor azokat ne félj feltenni a nőgyógyászodnak, akihez BIZALOMMAL fordulj!

A vizsgálat helyszínére kísérjen el a bnőd is! Próbálj meg nyugodtan, higgadtan viselkedni (noha most én is próbálok az lenni a látottak hatására).



4.) Gondold át jó alaposan, mit szeretnél!? Megtartani, vagy elvetetni!? Végy ucsak egy füzetet, egyik oldalra írd azt hogy "ÉRVEK", a másik oldalára azt, hogy "ELLENÉRVEK". Ez segíteni fog meghozni a megfelelő döntést!


Most a tabletta ellenére becsúszott a teherbeesés, elvileg ezzel tudtunkra adtad a saját akaratodat, és -- úgy glom, -- rettegsz a következményektől. Én nem mondom meg, mit csinálj, mert nekem megvan a magam véleménye a 6. héttől kezdve. De ha a barátod iránt már semmi szerelem nincs, akkor azon a baba sem fog változtatni, mivel a párod rajongása nem neked, hanem a babának fog szólni. Ezzel mindenképpen kalkulálj.


Légy tisztában azzal is, hogy nem a barátod, és nem az ő/te szüleid fognak dönteni helyetted, hanem TE MAGAD! :-O



5.) Ha úgy döntesz, hogy a "csírácskát" elveteted, NE VÁRD MEG, MÍG ELKEZD DOBOGNI A SZÍVE! MERT ONNANTÓL MÁR MAGZAT LESZ, és onnantól számítva már egyre életszerűbbé kezd válni az, amit a 23:10-es hozzászóló abortuszként belinkelt!!!

NE VÁRD MEG! HA NEM AKAROD A BABÁT, ESS RAJTA TÚL MINÉL ELŐBB, AKKOR IS, HA RETTEGSZ AZ EGÉSZTŐL!!! :-O

De ha netán úgy döntesz, hogy kell a baba, akkor szurkolok, hogy minden a legeslegjobban alakulhasson! :-o



=====

Próbálj megnyugodni, és szedd össze magad! :-)

A barátnőd is, mi is melletted vagyunk, úgyhogy...

Fel a fejjel! ;-)


Üdv: EE

2010. dec. 30. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/88 ekeke ***** válasza:
45%
Az a valóság, nem egy csak latin szó, mely nem kelt érzelmeket.
2010. dec. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/88 anonim ***** válasza:
72%
NAgyon szurkolok NEked, majd írj, hogy mi volt!!!
2010. dec. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/88 anonim ***** válasza:
97%

ne mások döntsék el, hogy mit tegyél, te saját magad nőjjél fel, ha a családot és barátot kérdezel, és ők akarják a babát, és te nem akkor a kedvükért megszülőd?

A te kapcsolatod a babával egy örök neheztelés lesz, mivel miatta "elszúrtad" az életed. Már most megvan pecsételődve a baba sorsa, nem akartad, gyűlőlet érzések, egy nyűg, nem tudod a saját életedet kiteljesiteni, karrier stb, ilyen érzelmek alapoznák meg a jövőjét...elleneben az olyan babákéval akit örömmel várnak szeretetben, rajongással várnak. Lehet ha megtudja a párod a hirt talán elhagy, vagy kényszerből elvesz feleségül, ha a család kényszeritit stb stb...

2010. dec. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/88 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg! tudom hogy konnyu mondani,de most az a fontos hogy legy nyugodt!

Sok erot kivanok es remelem hogy mindenki szeretettel fordul majd hozzad, de foleg a gyerek apja aki orulni fog a hirnek.

Ha gondolod irj privatba, beszelgethetunk majd msn-an.

Vigyazz magadra!

2010. dec. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/88 anonim válasza:
72%

Elküldi nekem valaki az abortuszos linket privátban??

Engem érdekel.


Elolvastam, szegény, együtt érzek veled, és szurkolok, hogy számodra helyes döntést hozz!

2010. dec. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/88 anonim ***** válasza:
53%
Kedves kérdező, leírnád, hogy milyen gyógyszert szedsz/szedtél?
2010. dec. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!